Najlepsze powtórki tygodnia #110

Zapraszamy na przegląd najciekawszych sytuacji, które wydarzyły się na wirtualnych polach bitew World of Tanks w ostatnim tygodniu. Luke Kneller poprowadzi rozgrzewkę, a później zaprezentuje nominacje dla najlepszych powtórek w poszczególnych kategoriach. Przyjemnego oglądania! 😉


Kolejny tydzień oznacza kolejne głosowanie na najlepszą powtórkę! Obejrzyjcie 5 fantastycznych powtórek w dzisiejszym odcinku na naszym kanale YouTube. Wszystkie te powtórki przesłane zostały przez członków społeczności, którzy otrzymali wyjątkowo rzadki styl BRW w nagrodę za zakwalifikowanie się do programu. Chcecie stać się jednymi z tych szczęśliwców? Instrukcje znajdziecie poniżej.

Dwoje finalistów otrzymało dodatkowe 2 500 szt. złota. Teraz liczą na Wasza przychylność. Obejrzyjcie ten odcinek i zadecydujcie, który dowódca zasługuje na premię 500 szt. złota.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.