Wczesne pobranie aktualizacji 1.10 już dostępne!

Prosto z portalu WoT 😉


Jeśli to czytacie, to prawdopodobnie wypatrujecie tego co nadejdzie w World of Tanks. To wspaniale, ponieważ wkrótce wprowadzimy parę ulepszeń do Waszej ulubionej gry poprzez Aktualizację 1.10.

Jeżeli chcecie znaleźć się pośród pierwszych graczy, którzy ją przetestują, nie wahacie się przed pobraniem tej aktualizacji w opcji wczesnego pobrania, w postaci 1600 MB (wersja HD) lub 2525 MB (wersja SD).

Jeżeli nie wiecie czym właściwie jest wcześniejsze pobranie (ang. preload), sprawdźcie stronę dedykowaną temu zagadnieniu, która dostarczy wszystkich niezbędnych informacji o tym procesie!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Dlaczego nie ma wzmianki że 5 sierpnia będzie aktualizacja.

  • Anonim pisze:

   Przepraszam , gdziesik przeoczyłem te wiadomość , o i teraz żałuje bo nie pozdejmowałem lornetek siatki i skrzynki narzędziowej z czołgów na których grałem wyrywkowo a i pare aktualizacji wcześniej w modach od ASLAINA odhaczyłem automatyczne zakładanie wyposażenia i coś czuje że WG w tym maczało palce bo jakoś długo ostatnio zajmowało mi to przeskakiwanie miedzy czołgami i zaczęło być wkurzające.
   2 sprawa jak zwykle nic za darmo bo znów będzie trzeba 2x więcej grać , by kupić dosyłke, bo jak zauważyliście dawno zniżek nie było a co najlepsze i tu zapraszam do Tanks Rewards już nie można wygrać optyki ani dosyłacza i lornety badź siaty no skrzynki to z wiadomych przyczyn a jak by było mało to nawet teraz KUPONÓW NIE MA .Jedyne opłacalne to kamo, rezerwy i 30 uniwersalnych schematów bo reszta bonusów to już dla wytrwałych i mających czas.A
   Aha a czy przypadkiem nie miało być 4 slotu dla niektórych czołgów ??? Bo coś chyba Hallack o tym wspominał…

 2. BotWG pisze:

  za WG zawsze można liczyć… Nic się nie pobiera… aktualizacji jeszcze nie ma na serowarze a już są pierwsze błędy 🙂 ciekawe co będzie po aktualizacji 🙂 aż strach się bać 🙂

 3. KPOP pisze:

  Wydaje mi się, że żeby zagrać w HD trzeba pobrać obie. Głowy nie dam, ale nawet jak tak jest, to w artykule nie jest to dobrze opisane.

 4. Anonim pisze:

  Ja tam nie widzę aby było coś już do pobrania.

 5. anon pisze:

  Wersja SD zajmuje więcej niż HD ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.