Sklep premium: zestawy 5x PD

Do sklepu premium trafiły zestawy 5x PD. Dostępne w czterech pakietach.

Ważne: misje znajdujące się w zestawie mogą zostać wypełnione w dowolnym pojeździe, jednak dopiero po wykorzystaniu bonusu za pierwsze zwycięstwo dnia.

Zestaw standardowy:
  • 25x Misja: 5x PD za zwycięstwo

Cena: 39,99 zł.

————————————————————-

Zestaw kompletny:
  • 50x Misja: 5x PD za zwycięstwo

Cena: 79,99 zł.

————————————————————-

Zestaw najlepszy:
  • 75x Misja: 5x PD za zwycięstwo

Cena: 99,99 zł.

————————————————————-

Potencjometr na 11:
  • 75x Misja: 5x PD za zwycięstwo
  • 7 000
  •  Konto premium World of Tanks: 30 dni
  • 5x Miejsce w garażu

Cena: 180,49 zł.

Pamiętajcie, że każdy zestaw dostępny jest tylko raz na konto. Jeżeli nabyliście któryś z nich przy innej okazji, restrykcja „raz na konto” jest resetowana.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WWG

To już lepiej konto premium na miesiąc bo ma się wtedy 150 x3

Anonimowo

Czy wtedy każdy załogant też dostaje 5 razy zwielokrotnione doświadczenie?

Komental

A gdzie zestawy z lepszym RNG?

Anonimowo

Jeszcze mam tego z 40. Wszystko z Twitch Prime. Ale to też wynika z tego, że ostatnio grywam tylko w fazie aktywnej + specjalne tryby i nie ma to jak zejść. I tak w sumie się to teraz przyda, bo nowa linia na horyzoncie. Jedyna wada tych gwiazdek jest taka, że one same się odpalają po każdej wygranej bitwie. Dla tych co na gwałt grindują to może ok, ale jak ktoś się dłużej zatrzymuje na danym pojeździe (np.: by wbić Asa, 3 marki, etc.) to mu się większość zmarnuje. Ale z drugiej strony każdy wie co kupuje, więc nie powinien mieć żalu do WG, że tak się dzieje.

Anonimowo

Szanuje takich jak Ty, zdrowe podejście do sprawy 🙂 . Dobrze że to się aktywuje kiedy jest wygrana a nie przegrana :P. Dopiero by było

R_R

Każdy wie co kupuje, jednak wolał bym mieć kontrole nad tym na co wydaje hajs. Na te misje x5 powinien być przycisk do aktywacji wtedy kiedy mi pasuje je wykorzystać, tak samo jak jest z tym mnożnikiem osobistym x3 co możesz włączyć w oknie z wynikami bitwy 5x dziennie.

AgainLost

Zestawy pod polskie medy