Przegląd aktualizacji 1.10: największa w tym roku

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

W aktualizacji 1.10 zobaczycie: polskie czołgi średnie, przebudowany system wyposażenia, zmianę parametrów niektórych czołgów średnich i ciężkich, a też kołowców. Oprócz tego pojawi się nowy system zdobywania obligacji i komunikacji w grze, powróci legendarna Rzeka Perłowa, tryb Stalowy Łowca i oczywiście kontynujemy obchody 10 rocznicy. Od dawna nie mieliśmy aktualizacji z tak poważną zawartością! Więcej szczegółów poznacie w filmie. Miłego oglądania!


NADESZŁA AKTUALIZACJA 1.10!

Dowódcy, nadeszła aktualizacja 1.10 do World of Tanks! Poznajcie bitwy z przerobionym systemem Wyposażenie 2.0, szturmujcie pole bitwy nowymi polskimi czołgami średnimi, odkryjcie na nowo egzotyczną mapę „Rzeka Perłowa” w bitwach losowych i wypróbujcie inne nowe możliwości tej dużej letniej aktualizacji!

Wyposażenie 2.0

Nadeszła pora, by przemyśleć naszą wizję wyposażenia, zaktualizować je i sprawić, by było bardziej interesujące, ale też prostsze i bardziej atrakcyjne. Zmiany i poprawki są rzeczywiście fundamentalne – wprowadzamy nowe rodzaje wyposażenia i kategorie miejsc dla niego, zmieniamy liczbę dostępnych miejsc oraz ujednolicamy istniejące wyposażenie i nie tylko. Wypróbujcie naszą nową, odświeżoną koncepcję na wyposażenie i podzielcie się wrażeniami!

Polskie czołgi średnie

Siedem groźnych polskich „średniaków”, sześć czołgów dostępnych do zbadania i jeden pojazd premium VIII poziomu są gotowe, by wejść do gry! Ci wszechstronni uskrzydleni husarzy są przeznaczeni do walki na średnim oraz krótkim dystansie i mają dobre kąty opuszczenia lufy i dużą mobilność. Klejnotem w koronie nowej linii czołgów średnich jest CS-63, pojazd X poziomu wyposażony w silnik z turbiną gazową. Dzięki swojej unikalnej mechanice, ten polski drapieżnik najwyższego poziomu ma dwa różne tryby prędkości – standardowy i szybki.

Rzeka Perłowa powraca

Rzeka Perłowa, mapa, która zniknęła z gry w 2015 roku, powraca do bitew losowych. Ta malownicza letnia lokalizacja o wymiarach 1000 na 1000 metrów przeszła znaczną przebudowę, której inspiracją były kanton Yangshuo w południowych Chinach i inne miejsca. Przerobiona Rzeka Perłowa oferuje różnorodność unikalnego krajobrazu oraz barwną, wciągającą rozgrywkę dla różnych klas pojazdów.

Rebalans pojazdów

Nadszedł czas na całościowy przegląd niektórych popularnych pojazdów!

Po pierwsze, poprawiliśmy charakterystyki pojazdów kołowych, by zmniejszyć ich wpływ na rozgrywkę i dać wolniejszym czołgom lepsze szanse w walce z nimi.

Poprawiliśmy też parametry bojowe kilku popularnych czołgów średnich w gałęziach włoskiej i radzieckiej: Progetto M40 mod. 65 i Object 430U oraz ich poprzedników z IX poziomu. Zmiany te poprawią ich efektywność, jednocześnie zachowując kluczowe cechy ich rozgrywki.

Na koniec przerobiliśmy charakterystyki IS-4, T110E5 oraz E 100, jak również parametry niektórych pozostałych pojazdów ciężkich, by były bardziej wyraziste. Będą teraz lepsze w walce na bliskim dystansie.

Przerobiona komunikacja w bitwach

Przygotujcie się, by przenieść komunikację w bitwach na wyższy poziom! Przez dłuższy czas ulepszaliśmy istniejący system komunikacji w bitwie, by ją uprościć i sprawić, by przekazywała więcej informacji. Będziecie mogli przypuszczać skuteczniejsze ataki i bardziej zgrać się z sojusznikami.

Zdobywanie obligacji w bitwach losowych

Poczynając od aktualizacji 1.10 będziecie mieli lepsze rozeznanie w tym, ile obligacji możecie zdobyć, grając w bitwach losowych w czołgu X poziomu. Przerobiony system obligacji stanie się bardziej bezpośredni i przewidywalny, pozwalając na lepsze rozplanowanie przychodów i wydatków.

Najważniejsze fakty o 10. rocznicy

Obchody 10. jubileuszu World of Tanks zbliżają się do końca! Przygotowaliśmy mnóstwo miłych niespodzianek na końcowy akt V naszej imprezy, więc koniecznie bawcie się z nami! Uchylając rąbek tajemnicy: końcowy akt 10. jubileuszu będzie obejmował niespodziewane promocje. Więcej szczegółów ujawnimy w późniejszym terminie, więc bądźcie czujni!

Już wkrótce: Stalowy łowca

Stalowy łowca, jeden z najbardziej wyczekiwanych trybów w World of Tanks powraca do gry! Powróci w sierpniu 2020 roku i będzie współdzielił postępy z Linią frontu 2020, co nazwaliśmy „Ekspedycją”. Czekają Was przestrzenna nowa mapa, nowe pojazdy specjalne i mnóstwo innych rzeczy! Przygotujcie się na przetrwanie za każdą cenę, ale też zbieranie pojawiających się łupów i walkę z innymi stalowymi łowcami!

Konto premium

Gracze premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wprowadzania aktualizacji. Jeśli chcielibyście dokonać jakichś zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery na nowo wystartują.

Wyłączenia

Serwery gry będą wyłączone 4 sierpień w godzinach 2:30–10:30 CEST (UTC +2), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
24 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Froozo

Zdradzę wam ściśle tajne info. Podobno mają być jakieś niespodziewane promocje na naklejki.

colraginis

Swoją drogą fajna słowna wolta. Określić pogorszenie statystyk EBR czy X progetto mianem “poprawa” mistrzowskie. Muszę zapamiętać. Pzdr

Anonimowo

Dobra, mam moduły powkładane w tiery o 1-3, jak rozumiem WG automatycznie mi je wydłubie i przeniesie do magazynu i będę mógł je sprzedać za połowę kasy za zapłaciłem 100% WTF?

Anonimowo

Zabrali Progetto 46 dosyłacz po to by zwiększyć mu parametry działa co wychodzi na to samo jakby miał dosyłacz 🙂 przecież odebranie możliwości montażu dosyłacza to nie był nerf. Dosyłacz nie jest nieodrębną częścią czołgu tylko dodatkiem sam Progetto nie dostał nerfa w swojej specyfikacji więc polepszenie mu parametrów dział to jest buff.

andrzej

W jednym zdaniu piszesz, że coś odebrali i w tym samym zdaniu, że to nie nerf

Anonimowo

Czytaj ze zrozumieniem.

colraginis

Dokładnie, mówiąc krótko progetto dostaje wolny slot do wykorzystania. De facto progetto wzmocnili. Pzdr

andrzej

Sam czytaj ze zrozumieniem. Odniosłem się do zdania “przecież odebranie możliwości montażu dosyłacza to nie był nerf.”

Anonimowo

Bocie jakbyś używał fioletowego dostlacza to wiedziałbyś ze to nerf.

XD

Goowno prawda, rozumiem jakby ci zablokowali możliwość montażu modułów i materiałów eksploatacyjnych to być nie miał problemu.
Trzeba było sobie kupić progetto, albo w maratonie zrobić, a nie płakać, bo ból doopy słychać aż tu

Anonimowo

Gdzie moje 1000 bitew na FV4202 które mi obiecałeś? Czy tylko wyzywać potrafisz?

Gawron

Nerf dla drzewkowych Włochów, buff dla Włocha premium( dpm jakby miał dosyłacz zamontowany, a teraz można dać dodatkowy moduł). No logika WG.

Anonimowo

Gówno się znasz widzę na finansach. Jakby pogorszyli to zaraz by były zgłoszenia o zwrot straty

Anonimowo

A ty się jeszcze bardziej nie znasz. Poczytaj czasem to co akceptujesz przy logowaniu zamiast zgrywać eksperta nie wiadomo czego. To, że WG nie nerfi premek to czysto-praktyczne podejście, by nie zniechęcić graczy do kolejnych wydatków – przy pierwszym podejściu testu sprawdzili tylko jaki hejt to wywoła. Wywołało, więc skorzystali z planu B i tyle. Z resztą jakby WG nerfiło normalnie premki od samego początku, to by nie było problemów z balansem. I tak swoich bonusów nie traci, a zabawa byłaby bardziej na uczciwych zasadach niż teraz.

Anonimowo

bo dostal nerfa. Teraz moj fioletowy dosylacz z proggeto pojdzie sie ***** i tym samym czas przeladowania

Anonimowo

13:17
M4A1 FL 10
Nowa premka w przyszłości?

Anonimowo

No to muszę się dziś jeszcze nacieszyć moim EBRem 105, Może dobije te 700 bitew

Klin

Co za kity od ruskiego marketingu?

Zmiana wyposazenia jest po to by wyciągnąć od graczy więcej srebra i złota (koniec darmowego przedkładania siatki maskującej itp). Przestańcie kłamać!

Anonimowo

Co XD. Ja dzięki tej zmianie zarobię z 5mln na sprzedaży wyposażenia. Bo będę w jednym miał to co mam teraz w kilku. Te wasze pomidorowe teorie spismowe XD

Anonimowo

To ty przestan klamac.

odpowiadamdebilowi

Prawdę mówi, 1.8 miliona kredytów na zamianę wyposażenia w czołgach poziomów 8-10. Mam ich z 50, to sobie policz ofermo, ile na tym “wyposażeniu 2.0” “zarobie”. Zestawów do demontażu dadzą pewnie z 10 i karzą Ci się walić na mordę, więc stul ją klakierku i idź siać ferment u siebie w budzie że jeszcze na tym zarobisz. TFU!

odpowiadamdebilowi

Ziomek mi dał znak że popełniłem gafę więc się poprawiam – KAŻĄ*
nie pozdrawiam

NonOmnisMorial

Zestawów demontażowych dostaniesz w zależności od liczby pojazdów w garażu, maksymalnie 30, czyli wystarczy na zmianę w kilkunastu czołgach (bo nie we wszystkich będziesz zmieniał wszystkie moduły, w większości takie moduły jak dosyłacz czy wentylacja zostawia się na czołgach). Weźcie kurde czytajcie dokładnie, to nie boli.

Hellgun

Wyposażenie 2.0 “prostsze i bardziej atrakcyjne” Hahahah! Totalny chaos i improwizacja, LT spotujący przez 18 sek!!!!

Tym razem chyba już przegieli do końca.