Wydarzenia specjalne sierpnia

Czas na oferty specjalne sierpnia.

Dowódcy! Ostatni miesiąc lata zapowiada się gorąco: długo oczekiwany jubileusz World of Tanks, nowe nagrody, Gamescom, nowe modele do składania i cała masa specjalnych wydarzeń i ofert. Zapraszamy do obejrzenia, jeśli chcecie wiedzieć, co nas czeka w sierpniu.


Nawiązywaliśmy do tego wydarzenia przez cały rok w rocznicowych akcjach odliczania, a teraz nareszcie naszedł jego czas! Główne obchody 10. rocznicy World of Tanks przypadną na sierpień. Wierzymy, że wyczekujecie ich z taką samą niecierpliwością jak my! Ale oczywiście, to nie jedyna z licznych niesamowitych atrakcji tego miesiąca. Sprawdźcie sami, czego jeszcze możecie oczekiwać w samym środku lata.

Wydarzenia specjalne sierpnia
Sezon 2. Przepustki bitewnej

12 Czerwca — 8 Sierpnia: Podróż Angeli i Damona przez 2. sezon Przepustki bitewnej w World of Tanks trwa dalej. Zbierajcie wspaniałe nagrody, a w tym całkowicie nowe Wyposażenie z nagród i wiele innych.

————————————————————-

10. Jubileusz World of Tanks: Akt IV

10 Lipca — 12 Sierpnia: Przedostatni akt naszego rocznicowego odliczania przyniesie ze sobą wiele niespodzianek. Wypełniajcie najnowsze misje, zapoznajcie się z nowymi elementami personalizacji w sklepie jubileuszowym i nie przegapcie wspaniałych rocznicowych okazji w Sklepie premium!

————————————————————-

Szeregowiec Brzęczyszczykiewicz

5 Sierpnia — 7 Września: Nowe polskie czołgi średnie przybyły i wzywają wsparcie. Szeregowy Grzegorz Brzęczyszczykiewicz zaginął za linią przeciwnika. Waszym zadaniem jest opanowanie nowej polskiej linii czołgów i poprawnej wymowy jego imienia i nazwiska oraz sprowadzenie tego zucha z powrotem do domu. Liczymy na Was, Dowódcy! Nikogo nie zostawiamy!

DO ZDOBYCIA
Wszystko co polskie

————————————————————-

Sierpniowe Tank Rewards

4 — 28 Sierpnia: Gotowi na imprezę?! Misje Tank Rewards w sierpniu rozkręcają obchody urodzin i najlepsze w tym wszystkim jest to, że to Wy otrzymujecie wszystkie prezenty! Zbierajcie żetony Tank Rewards, aby odblokować różne poziomy nagród i wybierajcie spośród trzech pojazdów premium.

————————————————————-

Wierzchołek drzewa

Od 5 sierpnia do 5 września oraz od 20 sierpnia do 20 września: Tak jak zapowiadaliśmy w zeszłym miesiącu, dopasowaliśmy format Wierzchołka drzewa, tak, aby każde wydarzenie trwało miesiąc, jak to miało miejsce dawniej. Oznacza to, że dwa wyścigi prowadzące na szczyt nałożą się na siebie w czasie. By nie wprowadzać niepotrzebnych zawiłości uznaliśmy, że najlepiej będzie jeżeli w obu przypadkach ruszymy z tą samą nacją. Zatem początek sierpnia przyniesie zniżki na brytyjskie niszczyciele czołgów z poprzedniego miesiąca i dostarczy tych samych co zawsze zniżek, misji i zestawów dla brytyjskich czołgów lekkich aż do X Manticore na samym szczycie! Ale ponieważ nie wszyscy faworyzują Brytyjczyków, pozwolimy również radzieckim średniakom, aż do X Object 140 , by poprowadziły nas prosto do września.

————————————————————-

W ofensywie

1 — 4 Sierpnia: Wjedźmy w sierpień na pełnym gazie z wydarzeniem specjalnym, które nagrodzi Was za zadawanie uszkodzeń, uszkadzanie i, tak, odgadliście: uszkodzenia! Pokażcie nam, że potraficie obracać wszystko w pył i zdobywajcie wspaniałe nagrody!

DO ZDOBYCIA
PD załogi

————————————————————-

Dodatkowy postęp załogi

8 — 11 Sierpnia: Na horyzoncie widnieją zmiany dotyczące załogi, ale to nie oznacza, że powinnyście zaniedbywać chłopaków i dziewczyny, którzy wylewają już siódme poty w Waszych ulubionych maszynach. Pokażcie jak bardzo doceniacie ich pracę za sprawą wielkich zniżek i specjalnych misji.

DO ZDOBYCIA
Korzystniejszy kurs wymiany wolnych PD na PD załogi

————————————————————-

Przegląd okresowy

15 — 18 Sierpnia: Może Wasze czołgi potrzebują małego liftingu po całym tym odbijaniu pocisków? Czy Wasz operator radiowy jest troszeczkę potłuczony po ostatniej bitwie? Mamy wydarzenie specjalne, które pomoże doprowadzić Wasze garaże do porządku.

DO ZDOBYCIA
Wszystkie materiały eksploatacyjne

————————————————————-

Droga na Gamescom

21 — 28 Sierpnia: Przygotujcie się na największe gamingowe wydarzenie w Europie. Tegoroczny gamescon, odbędzie się nie tylko w niemieckiej Kolonii, ale w każdym zakątku globu! Więc usiądźcie wygodnie w fotelach i wypełniajcie zestaw misji zanim rozpocznie się show.

DO ZDOBYCIA
Nowy styl gamescon

————————————————————-

Wybierz swój poziom trudności

22 — 25 Sierpnia: Na spokojnie, lub na całość! Wybór jest Wasz! Im więcej dacie od siebie, tym więcej zyskacie z tym wydarzeniem specjalnym.

DO ZDOBYCIA
Tak wiele PD

————————————————————-

Wydarzenie specjalne: Gamescom

28 Sierpnia — 1 Września: Podobnie jak w przypadku Tankfest i wielu innych wydarzeń w tym roku, Gamescom 2020 odbędzie się w całości online. Specjalne wydarzenie i pokaźne zniżki będą naszym wkładem w tegoroczne targi!

DO ZDOBYCIA
Mnóstwo zniżek

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wxr

Można banować world of tanks nic specjalnego…

Wampir_weles

Ok, ale kiedy rusza Stalowy Łowca?

Dicon

53 k obligacji czołg w garażu

Anonimowo

Już cwaniaczki z wg zmniejszyli liczbe dni w tank rewards a punktow pewnie nie hahahaah

colraginis

W takim tempie po kolejnej kampanii kolejne cziptejny z aukcji będą po 75k obligacji.

colraginis

50k obligacji? Dużo. Stawiałem, że wystarczy ok 43/44 tysi. Gratuluję tym, którzy uzbierali na zakup. W sumie to tylko piksele. Pzdr

flisa

50001 wystarczyło 😉

Anonimowo

43445 i za mało

człowiek z lasu

Ja czekam na JAKIEKOLWIEK żniżki … a czy doczekam się to już nie wiem …

stefan

Chyba nie oglądałeś do końca ….
28-1 są dzbanie

Anonimowo

Mnie tyllo interesuje 28 sierpnia co to będą konkretnie za zniżki? Na wyposażenie czy na czolgi czy na jakieś pierdy jak zawsze.

Anonimowo

Czy dożyję zniżek na racje?? Miałem ochotę nawet wrócić do gry, jednak dzięki uprzejmości państwa z WG wysutukałem się z ponad 2k racji bojowych i wciąż nie mogę ich uzupełnić, więc sobie daruję

Anonimowo

a co? boisz się ze kolorek spadnie? kolejny rak który bez racji i golda grać nie umie tfu na was

Anonimowo

Rozumiem, że ty grasz na 50% procentowej załodze, bo nie boisz się, że kolorek spadnie. A jak się wyszkolić to resestujsz, bo tylko fiolet cziter, korzystają z ulepszeń dostępnych w grze i nie mają wywalone na wyniki

XD

Faktycznie to taki złe, że ktoś chce by mu działo trafiło… Faktycznie wam pomidorom to na rękę, że czasem was RNG uratuje

Maciek330

Wie ktoś po ile najmniej posłuży wszystkie czołgi na licytacji tej teraz?

No

Pisz po polsku. Ja dałem 36k i nie wystarczyło