Prosto z Supertestu: przeprojektowany Mińsk i Granica Imperium

Prezentacja wideo zmian na mapach Mińsk i Granica Imperium.

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Spasiony_lolo pisze:

  Teraz Granica Imperium idealnie zrobiona pod arty i ebry . Mińsk zawsze był zrąbany i nic tego nie zmieni.

 2. Anonim pisze:

  Generalnie Mińsk jest jak chyba najbardziej nieudaną mapą. Z jednej strony biały budynek przy ulicy z rampą dający bardzo dużą przewagę dla drużyny z południa. Dziwna górka snajperka dla północnego capa z brakiem osłon od strony mostku. Bardzo dziwne miejsce do atakowania z obu stron w obrębie obelisku. Praktycznie bezużyteczna środkowa cześć mapy. I na sam koniec niesymetryczne schody na F1 dające przewagę południowej ekipie.

 3. Gamer pisze:

  Ogólnie to tych map w Wicie niby jest sporo ale jak się gra sesję to przykładowo 20 bitew to zazwyczaj na tym dystansie zagramy 14-15 mapach więc wyszedłem z założenia że nie będę nic wykluczał żeby sobie puli możliwości nie ograniczać. I nawet na tej nielubianej trzeba coś zagrać czasem

  • Anonim pisze:

   Czyli grasz jedynie mediami lub tdekami skoro nie wykluczasz

  • Anonim pisze:

   Ja to na przykład tylko Granicę Imperium mam wykluczoną, bo się tam artą nie da grać XD

   • Grozmaryn pisze:

    Na granicy, gdy zaczynasz grę od dołu jest świetna miejscówka na artę. Masz bicie na trzy kluczowe miejsca. Ale nie powiem gdzie stanąć. Na Mińsku też są dobre dwa miejsca.

  • Killer pisze:

   No to chyba tylko ty masz tak swietne losowania xd na 30 bitew rzuca mnie ciagle na te same jakis czas temu dodalem do puli szturm i spotkaniowke i to byl zly pomysl bo jeszcze czesciej rzuca na te same mapy xd np autostrade to ostatni raz gralem na kampani… kekw

   • Elon M. pisze:

    Obie te mapki mam w wykluczonych, widać nie jestem sam i zapewne z tego powodu je poprawili. Miejmy nadzieję że wyjdą na +. Więcej map i poprawki w tych źle zaprojektowanych bardzo mile widziane. Ai/men!

 4. Wojtek689 pisze:

  Jeszcze powinni zająć sie ERLENBERGIEM
  Minsk i to gowno wymienione wyzej mam w wykluczonych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.