Nowe personalizacje Aktu IV: Zróbcie przegląd swoich stylów!

Zobaczcie najnowsze personalizacje rocznicowe.


Nasze świętowanie 10. rocznicy trwa nadal za sprawą Aktu IV: Przegląd, który rozpocznie się 10 lipca o 5:00 (UTC). W Sklepie jubileuszowym pojawią się nowe niesamowite elementy personalizacji. Te niepowtarzalne elementy oparte są na dziedzictwie World of Tanks i za każdym z nich stoi ciekawa historia. Wykorzystajcie ten wachlarz personalizacji, aby nadać charakter swoim czołgom i zabłysnąć na polu walki!

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Wszystkie jubileuszowe monety zarobione w poprzednich aktach pozostaną na Waszych kontach przez cały okres trwania obchodów jubileuszowych, a unikalne przedmioty, które kupiliście, pozostaną z Wami na stałe.
Spektakularne naklejki

Dostańcie w swoje ręce te ciekawe naklejki i zafundujcie swoim stalowym wojownikom ekskluzywną przemianę!

Poniższe naklejki nie są historyczne. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 20 jubileuszowych monet.
Święta Dolina (reprodukcja)
Spójrz na te spokojne krzaki koło bazy! Mógłbym w nich siedzieć i medytować, relaksując się i pozwalając, by los decydował o wszystkim.
Ale my nie tak walczymy, czołgisto. Do roboty!
Koło fortuny
Może i jesteś najszybszym strzelcem na Zachodzie. Albo najcelniejszym snajperem.
Wiesz, że potrafisz trafiać, ale czy koło fortuny ma to samo zdanie?
Dezorientacja
Tego nie da się zrobić, będąc ogłuszonym…
Amatorski zestaw malarski
— To 50 odcieni szarości dla Twojego ulubionego niemieckiego czołgu.
Porównanie pojazdów
— Na skali od 1 do 10 moja dziecinka dostaje 29.
Gra w czary-mary
Jak znaleźć nazwę dla szwedzkiego czołgu? To proste! Wrzucamy wszystkie literki do pudełka, dobrze potrząsamy i wyrzucamy na stół.
Powodzenia w próbie wypowiedzenia, co wyszło.
Ostateczna ogłuszenie
Efekt ogłuszenia od pocisku T92 HMC jest tak duży, że zobaczysz gwiazdy w biały dzień.
Potężna mysz
— Oto 3000 PW prawdziwego germańskiego cudu inżynierii.
Nietypowe emblematy

Emblematy natychmiast wyróżnią Wasze pojazdy nawet w samym środku bitwy, ponieważ pełnią one rolę Waszych osobistych „wizytówek” dla Waszych przeciwników. Wybierzcie te, które do Was pasują i dajcie czadu na polu bitwy!

Poniższe emblematy nie są historyczne. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 10 jubileuszowych monet.
Rozwałka 1
Rozwałka 2
Bitwy rankingowe
Odważne napisy

To po prostu jeszcze jeden sposób na wyrażenie siebie. Chcielibyście przekazać żartobliwą wiadomość swoim sojusznikom lub przeciwnikom? Rzućcie okiem na te wyjątkowe napisy poniżej i wybierzcie swoje bitewne slogany! Każdy napis ma swoją historię opartą na szczególnych momentach z gry.

Poniższych napisów nie zaliczamy do historycznych. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 10 jubileuszowych monet.
WT E 100
Lewiatan 2017
Konwój 2016
Operacje Świąteczne 2017
Enski drift
Rozbity bank
Rozbity bank
Totalna rozwałka
Uważaj, co mówisz!
Wypasione style 2D dla trzech wysoko skutecznych pojazdów

Największe wrażenie robią jednak pożądane przez wielu dowódców spersonalizowane style 2D dla trzech owianych sławą czołgów, a każdy z nich przypomina o historii i typowych cechach pojazdu, na którym został zastosowany. Akt IV przynosi spersonalizowany wygląd dla VIII Object 252U , VIII Rheinmetall Skorpion i VI Strv m/42-57 Alt A.2 . Które podobają Wam się najbardziej, Dowódcy?

Wszystkie te style są dostępne dla wybranych czołgów i nie są historyczne. Każdy styl kosztuje 100 jubileuszowych monet.
Demob

W armii liczą się szybkie decyzje. To klucz do zwycięstwa. Gdy przeciwnik jest zajęty tworzeniem na mapie planów ofensywy my ciężko pracujemy zmieniając teren, czasami nie przebierając w środkach. I kiedy przeciwnik rozpoczyna swój atak, trafia na zupełnie nieznany teren i traci rezon. Tak właśnie działamy.

 

Panzerskorpion

Miał zamienić standardowe pociski na harpuny z przytwierdzonymi długimi, metalowymi łańcuchami. Ale zaczęło nam coś świtać, że to już gdzieś widzieliśmy. Szkoda, bo byłby to świetny sposób na skoordynowanie działań nieuważnych sojuszników.

 

Surströmming

Niech Cię nie zaskoczy, że na początku bitwy pojazd z tym stylem pojawia się w skrajnej części mapy, z dala od swoich sojuszników. Uwierz nam, to dla Twojego dobra. Odległość ocali Twoje delikatne powonienie i uśmierzy odruch wymiotny.

Do tego będziecie mogli dostać w swoje ręce dodatkowy wielosezonowy wyglądZmysł orientacji Mk. IV— złożony z fragmentów minimap World of Tanks. Ta wersja tego stylu składa się z łatwo rozpoznawalnych elementów pochodzących z następujących map bitew losowych:

  • Miasto duchów (fragment pustynny)
  • Paryż (fragment letni)
  • Klondike (fragment zimowy)

Podobnie jak style z poprzedniego aktu, ten także oferuje spersonalizowany wygląd, przedstawiający nowe lokacje oraz emblematy. Ponadto, Zmysł orientacji Mk. IV posiada unikatową ikonkę. Sprawdźcie sami.

Zmysł orientacji Mk. IV

Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Co więcej, podczas Aktu IV, Sklep premium będzie oferował specjalne zestawy rocznicowe zawierające złoto, jubileuszowe monety, a także trzy legendarne pojazdy: Object 252U, Rheinmetall Skorpion i Strv m/42-57 Alt A.2, z przypisanymi unikalnymi stylami.

Zarabiajcie jubileuszowe monety, wymieniajcie je na ekskluzywne personalizacje i ruszajcie do boju w dobrym stylu!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yohu

Pa 🙂 jednego lewego mniej uff

Anonimowo

szybkie bitwy , gracze na modach i full goldzie , dziwne niesprawiedliwe rng , po wejściu wyposarzenia 2.0 buffy niezrebalansowane do rodzajów pojazdów …. nie dzięki ja kończę tą masochistyczną zabawę . Sporo kasy wydałem ponad rok premium mi pozostało ale grać z oszustami nie zamierzam dzięki WG za wszystko oby upadło jak najboleśniej … ( 6lat w wot i cała uczciwa grywalność o kant **** rozbić )