Wersja 1.10: Stalowy Łowca 2020

Koledzy z WoT Express udostępnili pierwsze screeny z tegorocznego trybu „Stalowy Łowca”. Mechanika zaczerpnięta z wydarzenia Halloween, które docelowo miało ukazać się w październiku 2019, lecz finalnie zostało odwołane.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. mix0nek25 pisze:

  Nie przepadam za fl za to steel hunter jest spoko

 2. wenus pisze:

  jeszcze nie grałem w tryb hallowen i chyba był fajny więc chciałbym żeby był zamiast tego za przeproszeniem gównianego stalowego łowcy w którego i tak grałem

 3. Nazwa pisze:

  Fajnie, mój ulubiony tryb 🙂

 4. Spasiony_lolo pisze:

  Znów bandy idiotów będą robić ustawki na klika, a ty się męcz.

 5. KorpoSzczur pisze:

  Jaki ten tryb jest z***ny. Będę się musiał pomęczyć, w tym g**nie żeby 1 żeton zdobyć.

 6. Kacper_PL pisze:

  Po tych screenach to dowiedzieć się dużo nie można…

  Mówili, że będzie nowa mapa do tego trybu… Jak ludzie się pytali: „Czemu tak mało map w tym roku?”, to oni: „Skupiamy się na mapach do specjalnych trybów. Stalowy Łowca też dostanie nową mapę”…

  Z tych „specjalnych trybów” to można wziąć pod uwagę tylko Stalowego Łowcy i ewentualnie wydarzenie na Halloween 2020…

  • Anonim pisze:

   Tu się nie zgodzę, bo trochę widać nowości. Można zauważyć elementy brytyjskie i francuskie, czyli albo nowe frakcje w tym trybie, albo możliwość ulepszania pojazdów z elementów wszystkich krajów, nie ograniczając się jedynie do jednego.

 7. Jasnowidz pisze:

  Już mi dysk padł od tego zlagowanego trybu mam nadzieje że tym razem go dobrze zoptymalizują. Drugą sprawą jest to że chcą zaczerpnąć mechaniki z halloween 2019 tylko wiecie halloween w 2019 nie było czyli tego trybu też nie wypuszczą.

 8. vondupenszturchen pisze:

  I znowu to samo: ciemno, siwo, ***** będzie widać na tym ekranie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.