Szykujcie się na Tankfest Online 2020

Zarezerwujcie sobie czas na streamowane na żywo wydarzenie z udziałem historycznych czołgów!


Dowódcy!

Słyszeliście o Tankfest? Największym na świecie wydarzeniu poświęconym opancerzonym pojazdom? To coroczne wydarzenie organizowane przez The Tank Museum w Bovington mające na celu zaprezentowanie niesamowitej kolekcji pojazdów opancerzonych i promować muzeum. Uczestnicy wydarzenia to najczęściej wąska grupa pancernych entuzjastów, którzy szczęśliwie dotarli do Bovington. Ale tym razem będzie inaczej!

Tego roku zabieramy TANKFEST do sieci! Dołączcie do nas w dniach 2628 czerwca, by cieszyć się trzema dniami atrakcyjnych wydarzeń!

Jedni z najlepszych twórców zawartości World of Tanks zademonstrują swoje umiejętności w grze i zawalczą o niesamowite nagrody! Przeniesiemy także część pancernych wydarzeń do świata poza grą, ponieważ wraz z The Tank Museum pracujemy nad tym, by zademonstrować niektóre z ich najcenniejszych eksponatów!

World of Tanks Twitch       World of Tanks YouTube

Powrót do Bijatyki

W sobotę, 27 czerwca Pancerny klub przejmie bitwy losowe na rzecz niesamowitych pancernych starć pomiędzy najlepszymi z najlepszych. Wydarzenie będzie nadawane wyłącznie na naszym kanale Twitch. Wypatrujcie specjalnego ogłoszenia na naszym portalu, które pojawi się już wkrótce.


Odwiedźmy wspólnie muzeum czołgów

Dołączcie do nas 28 czerwca podczas jednego w swoim rodzaju wydarzenia online w muzeum. Odtworzymy również sławną Arenę pokazową – niezwykłe miejsce demonstracji czołgów z zasobów muzeum w akcji. Widowisko będzie poprowadzone przez naszego słynnego Richarda Cutlanda i Davida Willey’a, kuratora The Tank Museum, który opowie o historii pojazdów. To w żadnym wypadku nie jest kompletna lista atrakcji, więc spodziewajcie się więcej interaktywnej zawartości w dniu wydarzenia!

Wszystko będzie streamowane za pośrednictwem naszych zwyczajowych platform, by umożliwić Wam uczestnictwo z zacisza Waszego domu!

A będzie w czym uczestniczyć! Po streamach z The Tank Museum ujrzymy więcej pancernej akcji z udziałem eekeeboo, ogłoszenie zwycięzców Pancernego kręgu, konkursy z nagrodami i wiele innych!


Wspierajcie The Tank Museum i pomalujcie mały szczęśliwy czołg

Utrzymanie jednej z największych kolekcji pojazdów opancerzonych nie jest łatwym zadaniem i wymaga publicznego wsparcia. Szczególnie gdy, jak w przypadku sławnego Tiger 131, utrzymanie go na chodzie należy rozumieć dosłownie. Stworzyliśmy zatem specjalne zestawy w Sklepie premium, które nagrodzą Was niemieckim czołgiem ciężkim, a przychody ze sprzedaży zostaną bezpośrednio przekazane The Tank Museum. Śledźcie nasze wiadomości na portalu, by wkrótce uzyskać więcej informacji o zestawach.

Ale to nie jedyna niespodzianka, która dla Was przygotowaliśmy! Jeśli wszystko pódzie zgodnie z planem, kolejna gwiazda Tankfest Online zostanie ujawniona w terminie bliższym rozpoczęcia imprezy, ale już możemy zdradzić, że będzie świeciła nawet jaśniej u schyłku dnia! The Tank Museum wyraziło zgodę na przemalowanie jednego z ich pojazdów i bezpośrednią transmisję całego procesu w piątek, 26 czerwca. Malowanie pojazdu będzie nawiązywało do historycznego kamuflażu Tankfest 2018. Kamuflaż będzie również sprzedawany w ramach akcji wspierania muzeum.


Misje Drogi na Tankfest

Cieszycie się na to wydarzenie? My tak! Pamiętajcie o naszych kanałach Twitch i YouTube i przygotujcie się na pancerniasty weekend ze specjalnym zestawem misji prowadzących do Tankfest Online!

Dostępne od 19 czerwca, 07:00 CEST, do 28 czerwca, 07:00 CEST (UTC+2)

Droga na Tankfest #1

Nagroda

 •  2 rezerwy osobiste: +200% PD załogi przez 2 godziny
 •  2 rezerwy osobiste: +50% PD przez 2 godziny
 • 3 napisy: Witamy w piekle
 • 3 naklejki: Smok 2

Cele

 • Rozegrać 15 bitew
 • Znaleźć się w najlepszej 10 w swojej drużynie pod względem zdobytych bazowych PD

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych
 • Tylko w pojazdach od poziomu IV wzwyż
 • Raz na konto

————————————————————-

Droga na Tankfest #2

Nagroda

 • 2 rezerwy osobiste: +200% wolnych PD przez 2 godziny
 •  2 rezerwy osobiste: +50% PD przez 2 godziny
 • 3 inskrypcje: Pomścimy poległych
 • 3 naklejki: Jednorożec 1

Cele

 • Zniszczyć 25 pojazdów przeciwnika w dowolnej liczbie bitew

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych
 • Tylko w pojazdach od poziomu IV wzwyż
 • Raz na konto

Dołączcie do naszego streamu w niedzielę, 28 czerwca! Ujawnimy specjalny kod bonusowy, który przyzna Wam następujące nagrody, ale tylko jeżeli ukończycie obie misje!

 •  3 wyglądy załogi: David Eekeeboo
 • 3 dni konta premium WoT
 •  1 miejsce w garażu
 • 1 styl: Łowca

Mamy więcej w zanadrzu, więc obserwujcie nasz portal, by uzyskać dodatkowe informacje prowadzące wprost do wydarzenia i śledźcie akcję na Twitchu i YouTube!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Koko

Na razie te 10lecie to jakiś żart. Nie chce mi się w niedzielę oglądać wypocin wg. Będzie kod tutaj to ok jaj nie to luz i tak nic nie dostaniemy sensownego chociażby za 10 lat grania. Każą ci kupić kubek i koszulkę za 225 zł coś epickiego.

WWG

Normalnie szaleństwo aż nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Anonimowo

witam pana masochiste

Anonimowo

te 3 dni to powinni dać od razu z jakaś prostą misją a nie jeszcze wymagania żeby jakieś streamy oglądać

Glint

Będą zniżki na czołgi?

Koko

Kij wie, skoro nie ma nic fajnego na 10 lecie mogliby dac te głupie zniżki znając życie nie będzie

Zadowolony

A będzie to działało bo wg słynie z tego że coś zapowiadają z dużą petarda a później upssssss

Damirion

super to i moze obj703 trafi do sklepu 🙂