Co przyniesie przyszłość: Nowe przedmioty za obligacje

 W nadchodzących trzech sezonach Bitew rankingowych 2020-2021 możecie spodziewać się szeregu zmian. 😉


Pojazdy X poziomu, przygotujcie się na wyzwania na nowym poziomie!

Bitwy rankingowe 2020-2021 powrócą do World of Tanks z 3 nowymi, ekscytującymi sezonami. Pierwszy sezon rozpocznie się w środku lata, kiedy to przetestujemy kilka ważnych zmian i poprawek, nad którymi pracujemy. Podejrzyjcie nasze plany związane z najbardziej konkurencyjnym trybem w World of Tanks.

Poprawiony system postępów

W nadchodzących sezonach zmniejszymy liczbę stopni w dywizjach z 15 do 10. Zmieni się także liczba szewronów wymaganych do awansowania na wyższy stopień, co usprawni grę w Bitwach rankingowych i sprawi, że będą one stanowić jeszcze większe wyzwanie. Wprowadzamy tę zmianę, aby rozgrywka była jeszcze przyjemniejsza i zachęciła większą liczbę graczy do gry w ligach. Dzięki tym zmianom będziecie mogli osiągnąć ligi szybciej i robić w nich szybsze postępy.

Aktualizacja bonusowych bitew

Do znanych Wam już bitew bonusowych dodaliśmy nowa mechanikę, dzienne bitwy bonusowe, które będą dostępne po zakwalifikowaniu sie do ligi. Będą one przyznawane codziennie, a ich liczba zależeć będzie od Waszych wyników po ukończeniu kwalifikacji.

Dzienne bitwy bonusowe wykorzystywane są przed standardowymi bitwami bonusowymi. Nie można ich kontynuować następnego dnia. Dla uzyskania maksimum korzyści, wykorzystajcie je zanim znikną!
Misje codzienne w ligach

Kolejnym sposobem na zdobycie dziennych bitew bonusowych jest wypełnienie specjalnych dziennych misji bojowych dla różnych ról pojazdów. Te autonomiczne misje będą dodawane codziennie i zostaną Wam udostępnione jak tylko zakwalifikujecie się do ligi. Otrzymacie obligacje (i, oczywiście, dzienne bitwy bonusowe) za ich ukończenie.

Sprawdźcie swój poziom umiejętności i okryjcie się chwałą!

Aby wyrazić naszą wdzięczność za Wasze zaangażowanie i by zachęcić do gry najbardziej utalentowanych dowódców, wprowadzimy specjalną klasyfikację, gdzie wyświetlone zostaną nazwy najlepszych graczy w Bitwach rankingowych 2020-2021. Miejsce w tej klasyfikacji zostanie określone Waszymi najlepszymi wynikami podczas wszystkich 3 sezonów.

Nowe przedmioty za obligacje

Podczas wprowadzania Bitew rankingowych 2020-2021 zaktualizujemy listę przedmiotów dostępnych w zamian za obligacje w sklepie w grze. Mamy dla Was mnóstwo cennych i praktycznych nagród, więc zostańcie z nami!

Kumulacyjne zniżki dla graczy

Specjalna seria misji bitewnych będzie dostępna w czasie trwania Bitew rankingowych 2020-2021. Ich warunki będą powiązane z systemem postępu w tym trybie. Po wypełnieniu warunków tej serii misji odblokujecie możliwość kupienia specjalnych przedmiotów w grze za obligacje. Następnie, po ukończeniu kolejnych misji, będziecie stopniowo zwiększać Waszą osobistą kumulacyjną zniżkę na unikalne nagrody.

Więcej informacji na temat kumulacyjnych zniżek znajdziecie w artykule poświęconym sezonowi 2020-2021.

Pojazdy-nagrody w Bitwach rankingowych 2020-2021

Początkowo Bitwy rankingowe miały być wysoko konkurencyjnym trybem, w którym gracze walczyli na równych zasadach. W tym trybie dla uzyskania przewagi na polu bitwy kluczowe są Wasze doświadczenie i umiejętności.

Najbardziej uzdolnieni gracze często posiadają potężne czołgi-nagrody, które zdobyli w innych trybach gry lub wydarzeniach, ale ponieważ są one limitowane, nie wszyscy dowódcy w Bitwach rankingowych mają do nich dostęp. Ze względu na konkurencyjny charakter Bitew rankingowych, chcieliśmy zapewnić graczom równe szanse na uczestnictwo w nich. Aby stworzyć jednakowe warunki dla wszystkich dowódców, podjęliśmy ważną decyzję. W nadchodzących sezonach Bitew rankingowych jedynie gracze w możliwych do zbadania i kolekcjonerskich pojazdach będą grać w tym trybie.

Poniżej znajduje się lista czołgów-nagród z ograniczonymi możliwościami uczestnictwa w nadchodzących sezonach Bitew rankingowych.

Pojazdy-nagrody

Poprzez szczegółową analizę Waszych uwag o bitwach w tym trybie chcemy znaleźć najlepszy sposób na urozmaicenie gry i udoskonalenie tego trybu. Jak zwykle, jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za Wasze uwagi, które są niezbędne w procesie ulepszania Bitew rankingowych!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
72 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Blady

Wymienili już komuś czarnego mutza na zwykłego, wysłałem proźbe dobę temu i nic

loloolo77

Wymiana potrwa nawet kilka tygodni 😉

robertunio

Sluszny ruch ze strony WG ze ograniczyli rankedy tylko do czolgów drzewkowych. 🙂

Anonimowo

To chyba nareszcie będzie można zagrać rankedy z przyjemnością. Gj

Tank

Ta jeszcze by śmieszny EBR zawszony kołowiec wywalić. Najlepiej z całej gry, spora większość by była zadowolona

Anonimowo

polski husarzu co po 1 kasztelana mając wysoki ping w głowie trafić nie umiesz?

Dhvsda

Nie ty kur o te kolowce nawet gdy trafisz to w kółko a nawet się odbijesz od uj wiec czego

Koko

Sranie w banie ja rankingowek nie gram a gdzie aktualizacja sklepu z obligacjami? Nie ma aha ok

Jeden z niewielu, którzy umieją czytać

Przecież jest napisane, że: “Podczas wprowadzania Bitew rankingowych 2020-2021 zaktualizujemy listę przedmiotów dostępnych w zamian za obligacje w sklepie w grze. Mamy dla Was mnóstwo cennych i praktycznych nagród, więc zostańcie z nami!”, więc albo jesteś trollem albo kolejnym typem, który mówi, że WOT to P2W, a sam ma 900wn8 po kilkudziesięciu tysiącach bitew i nie ma żadnego pojęcia o tej grze.
Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Anonimowo

Mialo być zaktualizowane w czerwcu zaraz będzie lipiec. Uwielbiam tą ocene wn8 w sumie nie zapłaciłem 5 zł ale pudło. Pozdrawiam pseudo fileta

Anonimowo

On nie wystawił ocenę tobie. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Przedstawił tylko jedną grupę ludzi, czyli słabych graczy, którzy wiedzą wszystko o grze, ale tylko w ich mniemaniu, a każdą rzecz którą nie ogarną swoim mózgiem – zwalają na osoby trzecie.

Em K

Po pierwsze czerwiec się nie zakończył, a po drugie to kto ci powiedział, że dokładnie w czerwcu będzie zmiana w sklepie za obligacje ?

Anonimowo

znafcy tu na forum tak pisali i pelikany wbiły to sobie w dzioby a teraz klapią jakie to wg złe typical nawet nie podejmuj tutaj tematu bo nie ma sensu i szkoda czasu elo

Angel

LUDZIE CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM PISZĄ ŻE ZAKTUALIZUJEMY LISTE PRZEDMIOTOW ZA OBLIGACJE TO ZNACZY ŻE U NICH PRZEDMIOT TO INACZEJ CZOLG!

CAPS LOCK

KAŻDY CZOŁG TO PRZEDMIOT, ALE NIE KAŻDY PRZEDMIOT TO CZOŁG

Angel

ALE W ICH ROZUMIENIUU TAK PRZECZYTAJ DOKLADNIE SOBIE TO

CAPS LOCK

ONI MÓWIĄ O PRZEDMIOTACH, A ZA DYREKTYWY JEST JESZCZE WYPOSAŻENIE I DYREKTYWY, WIĘC NIE WIADOMO CZY NA PEWNO ZAKTUALIZUJĄ LISTĘ CZOŁGÓW

Anonimowo

No i gitara. Jakaś mała zmiana z rankedami na plus – nie widziałbym problemu, gdyby część nagród znacząco odstawała od reszty. Mogliby się jeszcze kółek pozbyć. Może w przyszłości jeszcze jakieś urozmaicenie? Np.: stały dobór amunicji? Wtedy oprócz bezmyślnego strzelania tylko z jednej amunicji – trzeba by było jeszcze pomyśleć nad inną opcją. Jak się zużyje jeden typ, np.: kumule na Leoppardy, to potem przeciw Mausowi będzie się z AP strzelać 😛 Takie małe szachy w WoT.

Ciekawy

A właśnie zrobiłem ebole, szkoda ale z drugiej strony cziftajna też nie będzie ( który jest lepszy i bardziej praktyczny ) i 907 która też bardzo dobra, reszta jest ” zbalansowana ” więc nie widzę sensu żeby banowac 😉

” zależy od umiejętności graczy ” hahah Press 2 i tyle jeśli chodzi o umiejętności. Ciekawe jak by to wyglądało jakby Golda wyłączyli wraz z czołgami nagrodami to by dało popis umiejętności graczy, ale znając życie to by wtedy same mausy e100 i jpze100 jeździły

Paprykarz husarski

Tak tak, wiemy. Bez golda fiolety byłyby pomarańczowe… Wbiłeś właśnie ebolę, czyli chyba nie jesteś najgorszy w giereczkę i mówisz, że umiejętności graczy ograniczają się do strzelania złotem?

ksks

s

nie ten z góry, inny i zaspany człowiek

tia, jak kogos stac, ma ebole, i wraca zmeczony po pracy…to co mam sie z superheavikami bez golda wymieniac? no thx, jakbym sral pieniedzmi i mial lata wolnego co poniektórzy młodsi w tej grze to może i owszem. wot przez X lat uczyl nas strzelania z golda, nie widze sensu w argumentacji ze kto goldem sieje ten noob. mam kase, to cisne, nie chce przegrac, tym bardziej ze glownie gold z drugiej strony leci we mnie:P także paprykarzu husarski….skończ waść wstydu oszczędź, press 2 i hulaj dusza^.^

Anonimowo

dobrze prawi, pracuje , strzelają goldem to niech sam sra goldem w przeciwnika – tu nie chodzi jak powinno być tylko jak wygrać, Od zawsze powtarzałem że w dzisjeszych czasach wygrywa dpm i dobra penetracja, reszta takie rzeczy jak pancerz czy mobilność jest nie ważna – grasz heavy? nie ma problemu lajt na goldzie Cię przebije – po co objeżdżać skoro można strzelać od przodu ;D

Anonimowo

totalnie nie rozumiem w tych czasach kiedy gold nie jest za golda czyli faktyczne pieniądze tego bólu D… mam ponad 100mln kredytów, gram głownie na X i prawie full gold, czemu? bo mogę po prostu, wole zrobić wiecej dmg niz nie przebijac a potem czekac na okazje kolejne minuty, to jest opcja w grze po prostu tak samo jakbym kogoś jechał ze ma fioletowe moduły no tak ale przecież tego nie widać…

O_o

Nie mam żadnego z endgame’owych czolgud typu ebola, cziftejn czy 907, ale wg mnie to zła decyzja, że je całkiem wycofali. Po to ktoś robił je, żeby móc nimi grać i wykorzystać przewagę, jaką generują. To jest zwyczajne karanie dobrych graczy, za to, że są dobrzy i mają umiejętności. Po to one są, żeby dobry gracz nadal pozostawał przy tytule i miał jakiś cel. A tak to po co się męczyć, jak nie mogę wykorzystać w pełni czegoś, co zdobyłem. Bez sensu. Jak już chcieli ograniczyć ilość takich czołgów, to mogli wprowadzić zwyczajnie limit po trzy “specjalne” na stronę. Wg podjęło nieprzemyślaną decyzję. Zrobiło ukłon w stronę słabszych graczy, ale na dluższą metę to ci lepsi pozostają na dłużej przy tytule i o i generują przychód. Dla tych dobrych to ewidentny policzek ze strony Mińska.

Anonimowo

To jest pewna forma balansu i uczciwości względem graczy, którzy nie mogą np.: grać klanowo. WG nie chce osłabiać tych czołgów to niech chociaż nie utrudnia życia na rankedach i każdym innym trybie. Na randomach to się nieco rozmywa, bo po prostu jest ogrom graczy i aż tak często tych czołgów nie widać (a przynajmniej ja nie widywałem podczas zabawy 8 i 9 tierami). Sam bym się oburzył gdyby te czołgi miały podobną skuteczność co drzewkowe + bonus w postaci szybszego szkolenia załogi i brak kar do owej załogi przy przekładaniu z analogicznego pojazdu z drzewka. A każdy widzi jak jest, że te czołgi są po prostu przesadzone.

O_o

907 czy cziftejna zdobędziesz tylko na klanowkach. Wystarczy żeby zmieć odpowiedni poziom i się zalapiwsz do dobrego klanu – czolg zdobedziesz/wylicytujesz. Więc gracze, którzy nie grają w klanach lub są zwyczajnie słabi i tak nie mają szans, żeby je zdobyć. Ebolę czy 260 może zdobyć każdy. To, że nie ma ktoś skilla to już inna bajka.

Anonimowo

Do gry klanowej trzeba mieć czas/możliwość gry wieczorem. II zmiana, czy inne obowiązki ograniczają znacząco tą możliwość. Bitwy rankingowe akurat miały ogromną rozpiętość czasową, więc nie było aż takiego problemu, by spróbować własnych sił. Ofc pomysły by dać komuś konto jest słabym pomysłem, bo nawet kogoś kogo znasz może odwalić jakąś manianę, nawet w dobrej wierze, na której tylko stracisz. Dlatego imho powinno być tak, że Kampania umożliwi zdobycie za friko czołgu specjalnego, a każdy inny gracz powinien sobie na niego zapracować (obligacje).

Co do Eboli. Może go zdobyć każdy… Trudność misji jednak nie uzasadnia konieczności, by dany pojazd był przegięty. Powinien mieć bonusy, ale nie ingerujące w przebieg bitwy.

Miał

Gram w jednym z najlepszych klanów w Europie i szczerze mówiąc nie przeszkadza mi, że wg wprowadziło to ograniczenie, ponieważ bitwy na 907 czy chiff to kampienie, bo jeden wyjazd i -1k na salwę od arty. To raz, dwa że fajnie będzie zobaczyć inne pojazdy niż nagrody. Najgorsze bitwy to takie gdzie rzuca mi 2headów z randomów, którzy wiedzą lepiej, pomimo że ostrzegłem ich o możliwych konsekwencjach. Moim zdaniem bitwy rankingowe nie są wyznacznikiem skilla, a przejawem egoistycznego grania pod siebie, gdzie sojusznik mając full hp woli zachować 400hp zamiast przyjąć pocisk i uratować lufę. Nie jest to ani random, ani twierdza.

xDDD

Oczywiście że rankedy są grane pod siebie, po co mam zasłaniać randoma, jak ja chcę mieć jak najlepszy wynik, nie obchodzi mnie ile zrobi gościu obok, co prawda nie idę z tym tak daleko żeby wypychać , ale nie mam zamiaru pomagać jeżeli nie ma dla mnie z tego korzyści, jest wynik 4:0 dla enemy, to nie jadę na 1 linię , tylko zapierdalam w krzaki żeby cokolwiek ugrać

Mario3105

Dzbanie, jak ktoś jest dobry gracz i ma umiejętności to nie potrzebuje OP czołgu aby zrobić wynik. Widać jaki z ciebie dobry gracz, ha ha ha. Moim zdaniem aby jeszcze bardziej wyrównać szanse, powinni wyłączyć amunicję premium w tym trybie…

O_o

Dzban to cię plodzil pariasie… Czy ja gdzieś napisałem, że jestem dobrym graczem? Więc trzaśnij. Idąc twoim tokiem rozumowania, to graczom powyżej 1600wn8 może wyłączymy całkiem amunicję premium, a tym poniżej zostawimy tylko prem ammo? No w imię wyrównania szans.

markoman

Mam mniej niż 1600 wn8 i chcę mieć dostęp do AP i HE. Premammo to se w dupę wsadź. Często pomaga, ale często też zawodzi…

Anonimowo

nie fair by było jakby słabym dawali czitejny, a lepszym zabraniali więc nie pierd&&&

O_o

A fair jest jak zabraniają użyć czegoś co się zdobyło teoretycznie w uczciwy sposób? To może na maturze z matematyki zabronimy piątkowym uczniom korzystać z kalkulatorów, a cała reszta będzie mogła ich używać… No żeby mieli równe szanse później dostać się na studia…

Anonimowo

ale Ty tu się mądrzysz kolego na tej stronie, trochę mi Ciebie żal :/ i na koniec ta wisienka z porównaniem do kalkulatorów na maturze to co Oni też je gdzieś zdobywają czy każdy może sobie kupić i wykorzystać? mowa tu o jednym trybie, nie podoba się to nie graj a jakoś każdy widział co się działo i po 14 czif na stronę byle tylko się załapać jako sprinter do złotej ligi było co najwyżej nie fair, no ale tak już zauważyłem że Ty tu odnazłeś siebie na forum z grą dla nastolatków i zgrywasz co temat jakiegoś moralnego guru elo

XD

jestem lepszy od 99 % kolesi wożących cie cziptejnami, ale nie gram CW i co???? nie mam nic przeciwko nie posiadaniu nagrody za coś czego nie grałem, ale mam problem gdy daje ona przewagę. Z resztą dobry gracz zawsze zostanie dobry, no chyba że się boi, że bez chiptajna nooby spuszzczą ci manto… to chyba taki dobry to nie jesteś

Anonimowo

Gówno a nie jesteś lepszy, nie chcesz nigdy podać konta, obiecałeś mi ********* bitwy na FV4202 i co? Do dzisiaj ich nie ma. Jesteś nikim i tylko ********ć potrafisz

Ponury

Zły tok myślenia. Skoro jesteś dobrym graczem to nie jest ważne czym grasz bo i tak sobie poradzisz. Prawda? No chyba że jesteś “dobrym graczem” tylko dla tego ze masz op czołg który wygrałeś tylko dla tego ze klan Ciebie pociągnął i dzięki temu zdobyłem ów cudo techniki. Czy nie wydaje Ci się to chore? No i nie zapominajmy o jedynym słusznym klawiszy “2”. No bo po co “dobry gracz” ma myśleć w czasie bitwy. 😉

Greg

W takim bądź razie po ch… są te czołgi nagrody skoro nie można nim grać bo czerwone bociki nie potrafią przebijać czołgów.

Killer

Po to bys gral nimi na cw natarciach potyczkach czy na randomach. Teraz moze bedzoe roznorodnosc i w koncu sie zobaczy takie xzolgi jak e5 cz is4 grane przez zwychlyych ludzi a nie tylko tych co markuja xdd

hatfu!

a no wiesz np w boksie co to jest kategoria wagowa? nie wiesz? to się dokształć a potem płacz że nie potrafisz grać w innych czołgach niż op gównach nagrodach które odblokowałeś za gotówkę szczylu. hatfu!

Hhj

Życzę Ci, abyś zdobył “op gówno” i zobaczył jak się gra przeciwko szarańczy, która tylko ciebie chce zniszczyć. Nagroda za rankedy nie jest op, a zobacz jakie są wymagania.

Greg

Harfu ależ ty zabawny jesteś, zapewne jesteś typowym pomidorkiem który nigdy nie zdobędzie twojego pseudo „op” chieftaina, jesteś zwykła pepega i tyle co mogę ci powiedzieć, ćwicz na tych v tierach może w końcu coś ci się uda niedorajdo.

Anonimowo

Skoro taki słaby ten Chieftain to po co nim grasz i czemu tak płaczesz że go zbanowali?

xdddd

Ktoś się męczył żeby zdobyć czołg nagrode i nie będzie mógł nim grać rankedów bo pomidory płakały xDDDD Niech arte też zablokują :*

Anonimowo

nie wiesz czym jest balans miedzy czolgami co?

Killer

Balans na rankedach po co skoro on ma malo wspolnego z sama gra tu sie licza umiejetnosci graczy co z tego ze czerwony gracz bedzie mial ebole skoro zielony+ porobi(a) go na zwyklych pestkach np e5 bez sensu

Anonimowo

A Ty dodatkowo chcesz żeby zielony w eboli grał przeciwko pomidorowi w e5

Anonimowo

Te czołgi są po prostu niesprawiedliwie lepsze od tych dostępnych w drzewku, bardzo dobrze że ich nie będzie.

Anonimowo

boisz się, że bez cziptejna pomidory ci dooopę skopią czy co?

Anonimowo

No to czekamy jeszcze przynajmniej 3 tygodnie na zmiane sklepu za obligacje 🙁

Killer

Trochę wiecej jak 3 tyg poniewaz 29 zaczyna sie kampania a raczej nie wypuszcza dwoch tak waznych eventow na raz raczej pierwszy sezon rankedow zacznie sie pod koniec kampanii

vileen

jaka kampania?

harceński

klanówki. I to mnie właśnie okropnie frustruje, miały być w maju, potem w czerwcu, teraz raptem we wrześniu, może na święta od razu… pomijając fakt, że napisali “przedmioty” a nie czołgi, co otwiera okienko do wrzucenia useless crapu typu naklejki (jak ja je kocham) zamiast jakichś fajnych dyszek czy 8 premium… warto też wspomnieć, że wg do sklepu za bondy wsadziło sam najgorszy badziew-121b, m60, fv215b-kto tym wgl gra? 8 premium też już słabe, stg czy patriot od dawna nie są dobre, jak już to przeciętne… Także po zmianie (która nastąpi w listopadzie) spodziewam się MYŁEBRESIERA razem z t34-3 oraz isem6, z dyszek t95e6 i fosz. Ten sklep miał być miejscem w którym można było kupić unikalne i dobre czołgi na które trzeba było długo ciułać, a skończyło się na wysypisku dla słabych drzewkowych premek i badziewiach za kampanię. 😫

Anonimowo

nie wiem ale się wypowiem, kolejny, jaki wrzesień gościu, a i tak dadzą za obligacje czołgi na które ktoś sie musiał nieźle napracować… co za ludzie

harceński

No tak bo uzbieranie 15k jak nie więcej obligacji to nie napracowanie się. Poza tym wychodzi typowo polaczkowe myślenie “ja miałem gorzej, to nikt inny nie powinien mieć trochę lepiej”. Takie są fakty, miał być czołg z unikalnymi ciężko dostępnymi i w miarę dobrymi czołgami, a zeszło na tym że wrzucili kilka przeciętnych drzewkowych premek, które możńa za zupełnie darmo zdobyć np. z programu rekrutacyjnego i 2dychy kiepawe dychy za kampanie których nikt nie chciał wybierać. Nie tak jest?

xDDD

a co chieftaina mieli dać? i 907 z ebolą do tego :P, dają coś co nie jest op, a coś co ktoś może chcieć, co do VIII to się zgodzę, dali by to co ostatnio na kampanii, te is-5 itd

Kacper_PL

Ciekawe dlaczego zablokowali FV 215b, FV 215b 183 i Focha 155…? Przecież dobre czołgi to to nie są, każdy mógł je zdobyć… Buffa nie dostały…

Killer

Mogl ale juz sie nie da ich zbadac czy kupic kiedy sie chce tylko czarny rynek

Gal Anon

Te czołgi to tylko tło, aby mogli wywalić Obj. 279, 907 itd. bez skandalu

Lol

A gdzie masz napisane coś o nowych czołgach za obligacje?

radek_07

“Nowe przedmioty za obligacje
Podczas wprowadzania Bitew rankingowych 2020-2021 zaktualizujemy listę przedmiotów dostępnych w zamian za obligacje w sklepie w grze. Mamy dla Was mnóstwo cennych i praktycznych nagród, więc zostańcie z nami!”

Anonimowo

“Nowe przedmioty za obligacje
Podczas wprowadzania Bitew rankingowych 2020-2021 zaktualizujemy listę przedmiotów dostępnych w zamian za obligacje w sklepie w grze. Mamy dla Was mnóstwo cennych i praktycznych nagród, więc zostańcie z nami!”
tutaj jest napisane

Anonimowo

czytanie ze zrozumieniem… przedmioty a nie czołgi… wcale to nie muszą być czołgi i założe się, że nie o nie tu chodzi. napisali by wtedy po prostu czołgi za obligacje a nie “przedmioty”. Chętnie się pomyle, ale zobaczycie, że będzie chodziło o jakieś inne wyposażenie albo naklejki/dyrektywy itp.

glus1321

Nowe przedmioty to to samo co czołgi za obligacje??? Nie wydaje mi się. Słowo
,, przedmioty” Ma szersze pojęcie. I nie musi oznaczać konkretnie czołgów.

Wiecie piszę tak w razie czego abyście nie płakali że WG nie dało znowu nowych czołgów.

Anonimowo

no w końcu nowe pojazdy za obligacje

Anonimowo

czytanie ze zrozumieniem… przedmioty a nie czołgi… wcale to nie muszą być czołgi i założe się, że nie o nie tu chodzi. napisali by wtedy po prostu czołgi za obligacje a nie “przedmioty”. Chętnie się pomyle, ale zobaczycie, że będzie chodziło o jakieś inne wyposażenie albo naklejki/dyrektywy itp.

naklejka progresywna 1944 Tiger I

naklejki to rzecz, której gra potrzebuje najbardziej