Rywalizacja klanów: kod bonusowy

Kodzik bonusowy z dzisiejszego streama. Do zgarnięcia rezerwy osobiste:

CRIF2020BOOSTERS

Szczegóły kodu bonusowego:

 • 5 Rezerwa osobista: +25% kredytów przez 2 godziny

 

Dzięki Rafał The Baboon 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

27 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Kod nie działą 31.05.2020 🙁

 2. LeonCommander pisze:

  Widać teraz jak topowe klany jak DEVI i INVIL radzą sobie jak cheatów używać nie mogą. Dwie przegrane, a na kampanii top2…

  • Toxic_CEO pisze:

   albo nabijają sobie ranking na takich jak ty, z równym sobie albo leciutko lepszym ciężko wygrać, za to jechanie po klanach 1100 elo idzie z łatwością, (tak według mnie skoro jest tyle klanów poniżej 1k elo to się nie dziwię czemu niektórzy mają dziwne myślenie)
   kiedy 70% graczy nie umie grać to nie ma się co dziwić,

   jak chcesz mogę ci dać paczkę od NISZY albo GHS, INVILE i DEVI na to nie stać

 3. Anonim pisze:

  pokazuje się wam miejsce na wpisanie kodu? bo mnie przenosi link na czystą strone

 4. Anonim pisze:

  Niestety już nie działa 🙁 no trudno, za późno wszedłem na rykoszeta

 5. Anonim pisze:

  Nie działa

 6. Cyz wy też zauważyliście, że aktualnie brak ofert w sklepie za obligacje. Teraz trzeba czekać na nowe, które mogą być za nie długo =)

 7. Anonim pisze:

  nowy kod BPEU29PASS

 8. Anonim pisze:

  Dzięki 🙂

  Esportu czy tego typu turniejów nie oglądam, bo jednak chciałbym zobaczyć starcie różnych pojazdów, a nie oklepane składy Czifów, Ebol i kółkowców. Z takim lekkim utęsknieniem spoglądam na dawne czasy, gdy promowało się różne zagrywki i większość pojazdów miała sens. Ktoś pamięta rozgrywki gdy brało się 15 Batów i jechało rozjechać przeciwnika ze względu na ogromną ilość obrażeń, które były w stanie zadać w dość krótkim czasie i się jeszcze wycofać? Albo Mausy na Himmel, by odciąć przeciwnikowi możliwość zdobycia jakiejś flanki? Nawet poczciwi FV4202 jak był dychą, czy 121 miały swoje zastosowanie.

 9. Rafał The Baboon pisze:

  Na zdrowie:)

 10. Zagnansk1986 pisze:

  Dzięki

 11. Martini pisze:

  Ja mam ponad 1700 rezerw od kasy skończywszy na wolnym exp.
  Wpisuje każde bo trzeba brać jak dają za darmo 😉

  • WWG pisze:

   Ile qrewa? Skąd Wy to ludzie macie, szczególnie te na kasę?

   • BOLEK pisze:

    wystarczy ze śledzisz udostępnianie kodów bonusowych (większość jakie się pojawiaja publikowane są na rykoszecie) i wypełnianie misji w grze które są cały czas …. mnóstwo eventow tank rewards, przepustka bitewna, linia frontu, stalowy łowca itd…. jest tego naprawdę dużo 🙂 ja mam 976 rezerw rożnych typów na kasę najcenniejsze najczęściej używane 🙂

   • stud3nt pisze:

    Kiedyś dawali rezerwy bardzo szczodrze. Każdy wierzchołek drzewa to było chyba 20x rezerwa +100% expa na 2h, sporo było w eventach i wydarzeniach. Nawet rezerw na kasę można było sporo zdobyć.

    Jednak szybciutko się wycwanili i obcięli liczbę wpadających rezerw na forsę najpierw do cienkiego strumyczka, a potem do zera. No, chyba że zapłacisz goldem albo prawdziwymi pieniędzmi – odpowiednie rezerwy są w sklepie w grze albo w płatnych wydarzeniach typu Przepustka Bitewna.

    Mój rezultat: 1900 rezerw, w tym tylko 112 na kasę.

    Osobiście radzę korzystać z tych rezerw z rozwagą – ja co roku robię sobie maraton kasorobienia na Święta, gdy jest bonus +50% do zarabiania i dodatkowo do rezerw. To pozwala zarabiać nawet 2x więcej i szybciej niż w normalnych bitwach – pociski przecież kosztują, tak samo jak naprawa maszyny po bitwie. Co święta wbijam minimum 50 milionów srebra, co powinno wystarczyć na cały rok grania i kupowania nowych maszyn.

    Nie przewidziałem jedynie powrotu Czarnego Rynku i maszyn X poziomu za 23 miliony srebra oraz czołgów premium – też za grube miliony… Ale powoli się „odkuwam”.

 12. Anonim pisze:

  jakos nigdy nie wpisuje tych kodow na rezerwy mam obecnie kolo 400 po rowno mniej wiecej i nie uzywam, poza tymi na 1h

 13. xoxo pisze:

  BPEU29PASS jescze ten kod jest tylko nwm na co

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.