Wybierzcie się w podróż w czasie z World of Tanks EU

Spójrzmy niemal dekadę wstecz na pancerne akcje w Europie!


Gra World of Tanks jest obecna w Europie przez mniej niż 10 lat, jednak to nie oznacza, że nie mamy czego wspominać, patrząc wstecz na wspólną niesamowitą, piękną i długą podróż pełną przygód i fajnych wydarzeń.

Powracamy z nową serią filmów będących przeglądem naszych osiągnięć i wspaniałych wspólnych chwil, ale, co najważniejsze, chcemy podziękować wszystkim tym, którzy nas wspierali przez ten cały czas.

Pierwszy film obejmuje lata 2013 i 2014 i znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych wspomnień i informacji. Jednak to dopiero początek! W następnym miesiącu opublikujemy kolejny film obejmujący lata 2015 i 2016.

Cały nasz europejski zespół Wargaming chciałby Wam podziękować za Wasz wspaniały wkład i wsparcie przez te wszystkie lata. Niech przygoda trwa!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

  1. robertunio pisze:

    Dla tych co obejrzeli ten filimik mam sprostowanie – KV-85 nazywal sie kiedys KV-1S 🙂

  2. ANAL AKBAR pisze:

    Tak tą grę przerobią na same latające czołgi że Ci jeszcze kopara opadnie i zdziwisz się ile gimbazy w to będzie grać. Idź dokup wina powiadam.

  3. warGAYming pisze:

    Po co takie rzeczy oni robią? Kogo to obchodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.