Wersja 1.9.1: Object 780

Do drugiego testu publicznego aktualizacji 1.9.1 przemycono radzieckiego Objecta 780 w wykonaniu HD.

Charakterystyka jakby bez zmian:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

30 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  ten czołg ma rusko-amerykańską wieże

 2. RageTomatto pisze:

  a może stałeś w tak oczywistym krzaku, miejscu że każdy debil by tam strzelił 🙂

 3. WG postanowiło odszukać i dobić graczy tych co nie płacą myta* ( konta premium)! Ja randomki już dawno olałem i tylko ze znajomymi gram w twierdze. Ale WG postanowiło namieszać w twierdzach 8tiery samochodziki ninja EBR , a na 10 Cziftein ale coś mało nim grają, więc postanowili dowalić jeszcze coś fajniejszego oto boski Object 780! Teraz coś magicznego wymyślą na 6 tierach i h..j trafi całą grę. Pozdrawiam wszystkich którzy mają jeszcze zdrowie i siłę żeby grać w tą grę, sorrki za błędy.

  • LeonCommander pisze:

   Mówisz o OP na VI czymś? Weź na twierdzy VI rozbij kampę z 7 TOGÓW II.

  • Anonim pisze:

   Nie płacę myta i mam z tego miecha prawie 70% WR przy 200 bitwach. Randomków też coraz mniej gram, bo jako tako nie ma w nich większego sensu. Coś tam pogridnduje, coś poogrywam by wyrobić sobie zdanie (np.: nowe nabytki za eventy). Głównie przez to jak wygląda to wszystko obecnie. Nie przez graczy, bo to bitwa losowa i losowych ludków dobiera, więc nie mam oczekiwań nie wiadomo jakich jak niektórzy. Balans leży i to od dawna. Jak coś jest mocne, to jest to pożądane, a jak coś jest pożądane to chcesz to mieć jak najszybciej – i WG to jest na rękę. I póki nie ma jakiegoś większego bojkotu, WG to olewa (np.: T-34-2) lub zajmuje się z jakimś ogromnym opóźnieniem (Leo 1 i spółka).

 4. Obserwator tego całego CYRKU pisze:

  Kolejna maszyna hehe Wot się nigdy nie nauczy … dodawaniem nowych pojazdów specjalnych , premium .itp. nie przysporzy im więcej graczy… Jedynie co uzyskają to więcej multikont ale graczy jest coraz mniej . Kołowe przechyliły szale , następnym błędem WG to wprowadzenie RNG który jest przedostatnim gwoździem do trumny a znając tych „expertów” dla każdego jest wiadome czy następny krok będzie dobry dla produkcji i graczy 🙂 A co do śmieszków – śmiejcie się a le już teraz sami odczuwacie barak graczy ponieważ większość normalnych playerów zwyczajnie opuściła palący się wrak a nowy narybek olewa grę po max kilkunastu dniach ( fast battle) ale wot czuwa i dziękujmy im za wprowadzenie botów do gry 🙂
  PS. Jedyne co teraz może uratować oraz podreperować upadającego Wota przy zachowaniu obecnych maszyn , bez nerfów itp. to:
  Całkowite usunięcie Modów z plików gry , zwiększenie kosztów złotej amunicji przynajmniej o 50 % , Zmniejszenie kosztów naprawy jak i amunicji o 50% tier 7 do 10 . A co do kołowych bolidów hm … obecnie przejęły pałeczkę wszystkich lightów , medów jak i ciężarów . Dodam jeszcze coś o mapach – nie tyle nowe co większe o 50% obecnie na większości map widzę 75% ich powierzcni . A najważniejsze Wywalić RNG Wot to co prawda nie jest symulacja jazdy pojazdem militarnym ale obecnie nie jest nawet zręcznościowa RNG zrobiło z niego Flipera ( totolotka) wszystko jest w systemie randomize. To tak jakby podczas 2 wojny światowej załoga m4 widząc Tigera stwierdziła że nie ma sensu strzelać do niego z pocisków PP lepiej burząco zapalających ( o ile się nie mylę mieli pociski fosforowe) Przecież RNG im polosuje

 5. Anonim pisze:

  W którym miejscu OP? DPM gorszy niż 277, trochę lepsza celność, taka sama mobilność i view range. Garnki na wieży też widać że większe niż 277. Jedynie kadłub będzie więcej odbijał i ma 100 HP więcej. Żaden przesadzony jak na ten moment. Ludzie myślcie, to nie bol.

  • Magik pisze:

   A grałeś renegatem garnek ma jak wiadro! Nie wszystko tam wchodzi dalszy przykład VKP 8tieru E3 ted. amerykan Xtieru. Pamiętaj to jest radziecki czołg to nie będzie taki mięczak WG o to zadba. Jak o dzika którego Super koniem nie przebijesz z golda w dolną płytę z odległości 3m, a wcale nie ma magicznego kąta tej płyty.kołowce dostają lepa w bok i jedzie sobie dalej bo mu uszkodziłeś kółka, w lajta ja ci zasadzi to ci wybije pół załogi uszkodzi z 3 moduły. WoT rządzi się swoimi prawami fizyki.

   • Anonim pisze:

    To tylko kwestia garnków, które nawet w 279 i Chieftainie są przebijalne i wątpię że tutaj będzie inaczej. To nie zmienia faktu, że na papierze nie robi aż tak wrażenia.

 6. Anonim pisze:

  Czy tam jest ikona klanu TDSTR?!

 7. LeonCommander pisze:

  OP maszyna dla fioletowych cziterów 🙁

  • LeonCommander pisze:

   I tych z kasą co stać by w FAME kampanię zagrać.

  • Anonim pisze:

   Słaby bait pomidorku 🙂

   • LeonCommander pisze:

    Taka prawda. Wszyscy to wiedzą. Tylko WG nic z tym nic robi.
    Ostatnio gość z FAMU mnie Czifteinem rozstrzelał choć spota nie miałem. Wysłałem zgłoszenie do supportu

    • Anonim pisze:

     Link do powtorki?

     • LeonCommander pisze:

      Wysłałem do WG już. Stałem STRVem w krzaku na Prohorovce, dostałem strzał… brak żarówki… dostałem drugi…. nadal bez żarówki… to uznałem, że … i się nie ruszam już, by gość mnie zabił i dostał bana za niedozwolone mody.

     • anonim pisze:

      A co da Ci link do powtórki???
      I co zrobi wysyłanie linka do suportu???
      Suport totalnie olewa zgłaszanie niedozwolonych modów.
      Wysyłałem z 3 razy powtórki gdzie ewidentnie gracze grają na autoaimie gdzie wszystkie pociski wchodzą z odległości ponad 200m na pełnej prędkości przy obracaniu wieży.
      A suport na to, że nie mogą kogoś banować bo nie mają dowodów a powtórka nie jest dowodem.
      Jest tzw. automatyczny system kar i. , który można sobie spokojnie o kant **** rozbić.
      Więc wszyscy możecie sobie jeździć na jakichkolwiek modach bo WG nic z tym nie zrobi.
      Tyle w temacie.

    • xXx5226 pisze:

     ” Stałem STRVem w krzaku na Prohorovce, dostałem strzał… brak żarówki… dostałem drugi…. nadal bez żarówki… to uznałem, że … i się nie ruszam już, by gość mnie zabił ” gości używał dwóch modów. Bardzo nielegalnych u słabych graczy. Pierwszy to oczy. Ten mod pozwala zobaczyć czy wystrzelony pocisk przelatuje krzaki czy w nich znika. Drugi to rozum. Pozwala on wpaść na pomysł by postrzelać po krzakach gdy nie ma zbytnio innej opcji by zaatakować. Bardzo nielegalne to modyfikacje są.

     • Anonim pisze:

      dla „niektórych” nielegalną modyfikacją jest mózg a dokładniej jego rozruch, nie ma się więc co dziwić że WG nie bada nadsyłanych tysięcy powtórek prze takich jegomości

  • Anonim pisze:

   Jaki znowu OP?! Popatrz sobie na parametry i porównaj np z drzewkowym 277. To już się żałosne robi cały czas słuchać tego bólu **** ludzi co nie grają kampanii albo w warzywnych klanach co wystawiają nwm 15 Husarzy na HE i się dziwią że nie mogą wygrać XD

   • Anonim pisze:

    Spokojnie! Jeszcze ma czas by być lepszy niż Cziftejn. Wtedy… Wtedy zobaczysz jaki będzie ból pupy gdy go wprowadzą. Będą nim grali pro koksy kręcąc świetne wyniki, a pomidorsy będą dawać po 1k zł w nastepnej Kampanii, by móc ten prestiż poczuć. Już widzę pękający tyłek Janusza w 60HE Żuberkowski. A to kwestia czasu gdy dadzą coś lepszego niż jest. Potem najwyżej w jakimś Q&A powiedzą, że tak musi być, że nagroda za Kampanię jest jakby tierem 11 (teraz określają to jako 10.5). Only sky is the limit 🙂

    • Anonim pisze:

     Szczerze to nawet liczę że go poprawią. Ja sam go nigdy nie zdobędę ale hvj XD Lubię oglądać powtórki po 11-12k. Zawsze też to coś innego na klanówkach i turniejach do oglądania.

     • NieMa pisze:

      Zawsze mozesz zaczac grac normalnie (Myslec podczas gry) wtedy napewo zdobedziesz czolg (bedziesz myslec na randomach/klanowkach=Czolg) Wiec nie ******* ze nigdy jego nie zdobedziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.