Object 780

Charakterystyka radzieckiego Objecta 780 prosto z reddita. Zdaniem autora będzie on nagrodą za Kampanię na Mapie Globalnej.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

32 komentarze

 1. Kokpi pisze:

  Po co w ogóle średniaki w tej grze skoro ruskie i chińskie ciężkie jeżdżą tyle samo.

 2. LeonCommander pisze:

  Znowu dają OP tienki i oczywiście tylko dla tych co CW grają…. Normalny gracz jak zwykle nic nie wygra bo do FAME biorą tylko za hajs…
  Powinni dać możliwość zdobycia czołgu dla osób spoza klanu bo to nie fair!

  • Szart04 pisze:

   Dokładnie… Na poprzedniej kampanii z moim klanem N0W i moim kolegom MrTrojan69 trafialiśmy na lepsze klant na prohorovce to musieliśmy założyć kampę w jednym kwadracir w 15 czołgów i mimo to przegrywaliśmy, bo sami cheaterzy w tych INVILach i innych klanach… Nie możliwe by mieć fioletowe staty bez cheatów

   • Anonim pisze:

    I do tego płatne czity! Nie takie jak bany pokazywał na tubie. Do tego zobacz, że w takich invilach, czy fame grają cc’ki. Nie może być, że oni wyprosili lepsze RNG. No ale biednemu zawsze wiatr w oczy i kosa w plecy.

    • KapuT pisze:

     mam nadzieję że wszyscy żartujecie, to że wy macie słabe klany i słabych graczy nie znaczy, że nie można być fioletem. A ten tekst o CCkach i RNG to już nawet nic niepowiem bo to żałosne

     • Anonim pisze:

      Najedź na nick 😉

     • Anonim pisze:

      ale jak masz kartę CCka, to nawet Cię pociski nie trafiają wręcz omijają jak by pocisk był tym samym biegunem magnesu co pojazd CCka, strzelasz i odpycha pociski, a zwykły gracz jak ma metalowy pojazd to aż przyciąga pociski. Co więcej gracze bez konta premium mają czołgi wręcz z przeciwnych biegunów niż pociski i aż ściągają pociski. dlatego nie płacąc możesz być co najwyżej pomarańczką, a gdy płacisz $ to i zielony kolorek wpada jak kolorek dolara.

   • Anonim pisze:

    No widzieliśmy na filmiku Kamila jak się zblazlisicie

   • jozin pisze:

    Ale wiesz że jeśli zakładasz kampe na jednym kwadracie tym bardziej na prochorówce to sam przegrywasz gierkę. Taki klan jak INVIL potrafią grać w tą grę i wiedzą jak rozbijać kampy i to nie jest kwestia cheatów tylko umiejętność.

   • Anonim pisze:

    #Gramy na lepszy klan dajmy się zamknąć w 1 kwadracie. Andrzejku nie rozbiją nas nie ma szans #ToBrzmiJakPlan. Typical 1000wn8.

   • Anonim pisze:

    Ja mam i jakoś chwatów nie używam
    Jak się jest botem to nigdy fioletowych statów nie zrobisz. Jak jesteś pomidorkiem to lepiej grę odinstaluj będzie więcej normalnych graczy

   • Kouzelnik_97 pisze:

    To ta bitwa?
    youtu.be/CjretmrVN40

  • Dutsii pisze:

   Od kiedy FAME to Pazie na gazie itp.

 3. Anonim pisze:

  Nie ma co się za szybko podniecać. Może teraz nie wygląda jakoś imponująco, ale później kto wie. Kamper 50t za rankedy też szału nie robił. Dostał drobne buffy i jest całkiem dobrą maszyną, a ludzie już w pierwszych dniach na nim robili po 10k dmg, czy Rosieni (takie uczciwe, a nie robione na nowych przy użyciu OP Pz II J i przesiadując większość bitwy za capem).

 4. Dami pisze:

  Coś czuję, że jeszcze będzie miał poprawione parametry, te są tylko chwilowe parametry. Już bym go lepiej widział w drzewku. W Lini do isa4

 5. Maxus13 pisze:

  305 peny na goldzie sprawia, że jest praktycznie bezużyteczny przeciwko 279e/chieftain.
  Z takimi statystykami raczej jako ciekawostka niż użyteczny czołg.

 6. Anonim pisze:

  Jak na czołg nagrodę, wolny czas przeładunku, bo aż 14s.

 7. Anonim pisze:

  Kadłub od 268? Weryfikujesz w ogóle to co piszesz? 268 ma 260 pancerza, nie 100…

 8. Terespol pisze:

  https://russianarmor.fandom.com/wiki/Object_780 czy mi się tylko wydaje.. Czy cLa załoga w wieży będzie 🙂

 9. Exe pisze:

  Z tym OP to nigdy nie wiadomo… U ruskich na stronach pisza ze czolg ma kadlub od 268 v4 czyli calkiem niezle, do tego minimalnie lepsza mobilnosc od 277 i ponadto bedzie mial automatyczny system ladowania jak w IS-3A, co mogloby wskazywac na to ze posiada tylko 3 zalogantow, bez ladowniczego. Wciaz uwazacie ze bedzie gorszy od 277?

  • Anonim pisze:

   nie ma ladowniczego wiec laduje 14s 😀 tak, gorszy poki co

  • (...) pisze:

   Jakby miał magazynek, byłoby napisane.

   • Exe pisze:

    Tłumaczone przez translator:
    „Obj. 780 miał już kilka innowacyjnych pomysłów konstrukcyjnych, ponieważ cała trzyosobowa załoga została umieszczona w wieży. Kierowca został umieszczony w obrotowej kabinie pośrodku wieży. Armata czołgowa 125 mm (PzK) była przeznaczona jako broń główna. Automatyczna maszyna ładująca góruje nad podwoziem na szerokość i ma konstrukcję podobną do konstrukcji Obj. 225. Masę oszacowano na około 50 ton.”

 10. Gal anon pisze:

  I tak DPM jest na poziomie 2100 :V Czołg trochę gorszy od Obj 277, ale za to masz aiming time na poziomie 2s

 11. Cenzura pisze:

  Kolejny rusek grający na wieżę, nuda!!!!!

 12. Januszek69 pisze:

  Przecież to nie jest OP. ***** pomyśl chłopie a nie piszesz jak bezmózg

 13. Sla pisze:

  Zwróćcie uwagę na kadłub, który na pierwszy rzut oka podobny jest do tego z Progetto 65. Jeśli jest to jedyna rzecz wyróżniająca ten czołg na tle innych pojazdów radzieckich, to słabiutko.

 14. CUTLER pisze:

  pewnie ,za mało ruskich op tenków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.