Europejska Liga WoT – podsumowanie fazy zasadniczej

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Jaki był wynik meczu FAME INT vs CSA ? nigdzie na twitchu nie ma zapisu :/ dziwne…

Anonimowo

Ale dzbany XD

Trybsoneq

MVPS powinno być chyba przed GO, bo wygrali bezpośredni mecz

Anonimowo

dzisiejsza aktualizacja?

Anty-Hejter

Chłopie ten turniej realizuja 3-4 osoby nie mające wpływu na wiele rzeczy czyli takich jak przerwy w dostawie internetu, problemy techniczne na twitchu TVP SPORT i pare drobniejszych wiec ciesz się ze coś takiego powstało i dziekuj a jak nie to wypier i nie oglądaj lub zorganizuj lepije to wtedy pogadamy. Trochę szacunku szczylu bo widze ze tylko krytykować tu potraficie i to nie odpowiednich ludzi bo oni to robia sami z siebie za jedynie Bóg Zapłać.

Anonimowo

Krytykę każdy inteligentny człowiek przyjmie i nie uzna tego za obrazę majestatu. O ile jest też jakoś uargumentowane. Gość z pierwszego posta tego nie zrobił i taka krytyka nie jest nic warta. Acz swoje zdanie wyraził. Ty wydajesz się głosem rozsądku, ale tylko wydajesz. Szczekasz jak wierny pies… Bredzisz o szacunku, w nicku wielki anty-hejter, pozorowanie na doświadczonego “dziadka” (pogardliwe określenie szczyla), a co zrobiłeś? Pokazałeś ten twój mityczny szacunek zmieszany z wiadrem hejtu i brakiem zachowania dorosłego. Ach ta dzisiejsza yntelygencyja. Potrafi się sama zaorać.

Anonimowo

Super, wyobraź sobie, że zdaje sobie z tego sprawę i to doskonale rozumiem. A poza tym, to krytykę skierowałem w stronę WG

Anonimowo

Powoli zbliża się koniec rozgrywek.
Ciekawe co potem, bo mimo wszystko realizacja tego turnieju to amatorka…
A podejście WG pozostawie bez komentarza

Anonimowo

Potem zostaną do oglądania profesjonalne turnieje za 1600 golda i już nikt nie będzie narzekał jaka to słaba jest ta liga.