World of Tanks Blitz – nowe czołgi z uniwersum Girls und Panzer i przepustka bitewna!

World of Tanks Blitz – nowe czołgi z uniwersum Girls und Panzer i przepustka bitewna!

Wargaming w partnerstwie z Bandai Namco przygotowali coś wyjątkowego dla wszystkich fanów anime, a w grze pojawia się po raz pierwszy przepustka bitewna.

Na mocy współpracy do World of Tanks Blitz trafiają dwa nowe czołgi z serialu Girls und Panzer. Pierwszym z nich jest czołg The Firefly Saunders SP dowodzony przez Naomi ze szkoły Sauders University. Jest to brytyjski czołg średni wyróżniający się celnością działa i penetracją. Drugim jest The IS-2 Pravda SP, reprezentujący szkołę Pravda Grils, a dowodzi nim Nonna. Ta sowiecka maszyna to idealne połączenie pancerza, zwrotności i siły ognia. Dodatkowo w grze dostępne będą nowe awatary postaci. Po raz pierwszy zobaczymy Nishizumi Miho, Kadotani Anzu i Nishizumi Maho dowodzących swoimi Pz.IV Anko SP, Hetzer Kame SP i Tiger Kuromorimine SP.

Drugą ciekawą nowością w World of Tanks Blitz jest dodanie przepustki bitewnej do gry. Wystartuje ona już 1 maja i będzie dostępna do 29 maja. Jest to operacja zawierająca łącznie 40 poziomów, za wypełnienie każdego z nich gracz otrzymuje wartościowe nagrody, takie jak dni konta premium, złoto, kredyty, doświadczenie, awatary czy kamuflaże. Poza darmową wersją przepustki jest również jej odmiana płatna. Za równowartość 5$ można nabyć jej wersję premium, a nagrody w niej uzyskiwanie wielokrotnie przekraczają wartość opłaty. Obie przepustki mogą być używane jednocześnie, aby gracze mogą zdobywać jeszcze więcej cennych nagród.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Bardzo dobrze, że w wot na pc nie ma takich crossów, jeszcze jakiś anime dziewczynek w czołgach brakuje

Kidu

Pomijawszy cenę, cała przepustka jest o wiele lepsza niż ta na PC. Szkoda, że nam dano taki ochłap :c

Anonimowo

na pc kupilbym taki czolg ;o

Zygfryd

20 ziko i dostajemy ulepszone nagrody. Na PC trzeba 90 dyszek widać…

Anonimowo

gry mobilne ZAWSZE kosztuja mniej w porwnianiu do pc

Anonimowo

zwłaszcza, że można grać na Windows 10, ale rozumiem, że chodzi o niepełnoprawne gry.

Anonimowo

Czemu wot nie ma takich crossów?
To przecież było by o wiele ciekawsze.