Wydarzenie PvE: Droga do Berlina

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią: nowy tryb PvE jest już blisko.

4 maja w World of Tanks wystartuje nowe wydarzenie specjalne Droga do Berlina. W ciągu dwóch tygodni razem z innymi graczami będziecie walczyć przeciwko wrogom kierowanym komputerem. Wybierzcie oddział, przejdźcie wszystkie etapy i zdobądźcie nagrody: zniżki na czołg premium VII poziomu IS-2 Ekranowany, wyposażenie z nagród, medale.


Witajcie Dowódcy!

Od 4 maja począwszy, World of Tanks będzie gościć Drogę na Berlin, nowy, wciągający tryb PvE. Będzie on poddanym modyfikacjom następcą Ostatniej granicy, wydarzenia, które opublikowaliśmy zeszłego lata, i odziedziczy po nim najlepsze cechy rozgrywki, uzupełnione o znaczące poprawki i aktualizacje.

W tym roku obchodzimy 75 rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie i początek czasu pokoju dla wielu z nas, osiągniętego kosztem niewyobrażalnego wysiłku. 75 lat później publikujemy specjalne wydarzenie PvE, w którym możecie uczcić ostatnie tygodnie wojny w Europie.

Do ofensywy, Dowódcy!

Tym razem zamiast obrony Ostatniej granicy, podejmiecie działania ofensywne i gwałtowne manewry, podbijając strefy na nieprzyjacielskim terenie. Bitwy będą pełne ognia — kontrolowani przez AI przeciwnicy dołożą starań by przeciwstawić się atakom i odzyskać utracone pozycje.

Zażarte boje będą miały za świadków cztery mapy specjalnie przeprojektowane na potrzeby tego trybu, a wśród nich: nowa mapa Berlin, która zostanie wprowadzona do bitew losowych w późniejszym terminie. Sprawdźcie sami.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Przeciwnicy AI: coraz sprytniejsi, coraz bardziej niebezpieczni

Wiele z Waszych uwag o wydarzeniu Ostatnia granica dotyczyło przeciwników AI, więc podjęliśmy działania, by uczynić ich sprytniejszymi i bardziej niebezpiecznymi. Tegoroczny tryb PvE wprowadzi ulepszone modele przeciwników AI, więc zwierajcie szyki i pakujcie swoje zestawy pierwszej pomocy, bo Droga na Berlin stanowić będzie prawdziwe wyzwanie!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. Zadowolony pisze:

  Wyrobią się z eventem ?

 2. Yelot pisze:

  to wolisz walczyć po stronie nazistów?

  • lolek pisze:

   To, że nazi są źli każdy wie i nikt temu nie przeczy… Natomiast o czerwonych często się zapomina, często próbuje się ich wybielić, a pomniki ich chwalące wciąż stoją w różnych miejscach. Taka różnica.

 3. Frosty pisze:

  Szczerze to wolałbym znacznie bardziej dostać IS-2 albo ISU-122 w malowaniu z operacji berlińskiej bo mam drobny fetysz takich malowań xD

 4. KACPER04094_1 pisze:

  I oczywiście swastyk nie będzie bo poprawność…

 5. Anonim pisze:

  Jakby jeszcze ten cały IS-2 był dobry, co najwyżej wartość kolekcjonerska

 6. robertunio pisze:

  Znizka na IS-2S ciekawe jak duza – czy tak jak w maratonach gdzie mozna bylo zdobyc do 100% znizki ?

 7. Anonim pisze:

  tępa ruska gra, dlaczego niemożna bronić berlina i rozpieprzać rusków.

 8. Lol pisze:

  Czyli już nie wygrywa się czołgów tylko zniżki na nie? Podziękuję.

 9. mareczek pisze:

  A droga do Berlina wiedzie przez portfel . Pozdro 600

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.