10. rocznica World of Tanks: emblematy, inskrypcje i naklejki

Rzut oka na emblematy, inskrypcje i wielkoformatowe kalkomanie (naklejki). Możliwe do zdobycia podczas 10. rocznicy World of Tanks.
Ork
— Teraz możesz sobie wyobrazić jak by wyglądali członkowie załogi, gdyby Wargaming wykorzystało kilka pomysłów z początkowych projektów gry.
Elfica
— Teraz możesz sobie wyobrazić jak by wyglądały członkinie załogi, gdyby Wargaming wykorzystało kilka pomysłów z początkowych projektów gry.
Kod czerwony, kod czerwony!
— Niezbędna rzecz, gdy wchodzi się do bitwy w łatwopalnych pojazdach.
Psia buda
— Doceniamy Twoje uwagi. Jak prosiłeś, Twój ulubiony pies powrócił! Teraz już zawsze będziesz mógł zabrać swojego milusińskiego z sobą do bitwy i walczyć z nim przy boku.
Choinka
— Generalnie to powinna Ci przypomnieć, że straciłeś poczucie czasu, bo Operacje świąteczne skończyły się dawno temu.
Globalna naklejka
— Szczerze Ci zazdrościmy, jeśli nie grałeś jeszcze na mapie globalnej. Witaj w pięknym świecie łatwej, przewidywalnej i zrozumiałej rozgrywki oraz elastycznych harmonogramów!
Znikający Type 59
— Co powiesz na sztuczkę magiczną? Sprawię, że ten Type 59 z kompletem PW zniknie! Strzelam, trafiam w magazyn amunicji i … Ta-daa! Nie ma!
Ten głupek jest ze mną
— Dawno temu pojazdy wysokich poziomów mogły wchodzić do bitwy w plutonach z pojazdami niskich poziomów, co w większości przypadków nie kończyło się dobrze. Posiadanie takich plutonów w swojej drużynie zwykle nie wróżyło jej dobrze.

Wywrotka
Skrzynia złota
Jagdpanzer 38 (t)
Naprzód przez portal
Powrót przez portal
StuG Life
Hetzery tak mają

Uwaga! Teleportacja!
— Ta naklejka to artefakt przeszłości, gdy technologia była znacznie bardziej zaawansowana, niż dzisiaj. Kiedyś pojazdy mogły się teleportować na krótkie odległości. Teraz możesz z nostalgią wspominać tego typu poruszanie się, spowodowane zbyt wolnym połączeniem z internetem.
ASAP
SOON
NO CAP!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.