Wersja 1.9: Nowe style 2D i 3D

Drobne uzupełnienie do wcześniej opublikowanych stylów 2D i 3D. Zaktualizowano ich ceny i opisy.

Styl “Pancerz kompozytowy”

Styl z okazji dziewiątych urodzin World of Tanks w Europie.

Wielosezonowy styl opracowany z wykorzystaniem najnowszych technologii inżynierii wojskowej. Zgodnie z dokumentacją techniczną jest w stanie odbić niemal każdy pocisk.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl “Songkran”

Wielosezonowy styl opracowany, by uczcić Nowy Rok w Tajlandii. Zwyczajowo obchodzi się go między 13 a 15 kwietnia tradycyjnym oblewaniem się wodą i ofiarowaniem jałmużny buddyjskim mnichom.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “Hanami”

Wielosezonowy styl opracowany, by uczcić piękno kwitnących pod koniec marca w Japonii drzew wiśni (sakura). Ich kwiaty stanowią symbol narodowy Japonii, a Japończycy świętują ten okres podczas festiwalu Hanami – celebracjom związanym z podziwianiem okwieconych drzew.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “V for Victory!”

Wielosezonowy styl poświęcony 75. rocznicy zwycięstwa w wielkiej wojnie ojczyźnianej. Konflikt dobiegł końca w momencie podpisania kapitulacji przez Niemcy późnym wieczorem 8 maja 1945 r. (9 maja czasu moskiewskiego).

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “Podgłośnij!”

Wielosezonowy styl zainspirowany The Offspring, amerykańskim zespołem rockowym, którego muzyka od pierwszych płyt aż po dziś dzień przynosi dobrą energię i pozytywne wibracje, a jednocześnie zachęca do zwyciężania.

 

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

 ————————————————————-
Styl “Zbawca Rzymu” dla czołgu M6A2E1

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Zgodnie z legendą w V wieku p.n.e. Galowie oblegali fortecę na rzymskim Wzgórzu Kapitolińskim i próbowali ją zdobyć w nocy. Odkryli tajną ścieżkę i korzystając z ochrony swoich tarcz, wspięli się na strome stoki. Rzymskie straże były nieostrożne i spały. Na odgłos gęsi ze świątyni Junony obudziły się, odgoniły atakujących i obroniły fortecę. Piękna legenda. Ale kto wie? Może te śmieszne gęsi na Twoim pancerzu pomogą zablokować kilka pocisków przeciwnika?

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl “Czerwona forteca” dla czołgu KV-5

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Historia inżynierii wojskowej pokazuje, że fortyfikacje ceglane mają wyraźną przewagę nad tymi z bloków i płyt. Z drugiej strony cegły są droższe i wymagają więcej pracy przy budowie. Rozważywszy wszystkie „za” i „przeciw”, podjęto decyzję opracowania dla czołgu premium KV-5 tego stylu, który zarabia tyle kredytów, że wystarcza to na pokrycie wszystkich kosztów.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl “Transformator” dla czołgu KV-220-2

Ukrywanie czołgu pod osłoną transformatora było błyskotliwe. Co się kryje w pudełku z napisem UWAGA! WYSOKIE NAPIĘCIE? Na nieostrożne pojazdy przeciwnika, które odważą się to sprawdzić, w środku czai się spory ładunek odwagi.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl “Zmysł orientacji Mk. I”

— Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!
Mapa letnia

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Mapa zimowa

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Mapa pustynna

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Styl 3D “Kantemirowiec” dla czołgu T-34-85

— Ten wielosezonowy styl 3D jest inspirowany legendarnym czołgiem oznaczonym numerem 046, który przebył długą drogę od Donu po Elbę z 13. pułkiem czołgów 4. Kantemirowskiej Dywizji Pancernej Gwardii. Oryginalny pojazd, T-34-76 wyprodukowano w 1942 roku w fabryce Krasnoje Sormowo nr 112. Na jego wieży wytłoczono słowo „Kantemirowiec”. Jego dwuipółletnia, pełna zaciętych bitew podróż zabrała go ze wsi Kantemirowka na południe od Woroneża przez Żytomir, Kraków i Drezno aż do Pragi, gdzie załoga pozostała do końca wielkiej wojny ojczyźnianej.

Po wojnie czołg wziął udział w paradach wojskowych na Placu Czerwonym, prowadząc kolumnę pojazdów „kantemirowskich”. Obecnie stoi na piedestale na terytorium 13. pułku czołgów.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
26 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elon

Tylko niech ktoś teraz powie jak je wszystkie zdobyć…

Erru

Zbawca Rzymu zbawiał Rzym kamuflaż em w łabędzie?

Zygfryd

Jest legenda, że jak barbarzyńcy atakowali Kapitol (bodajże w 394 roku) to było bardzo wcześnie rano albo jeszcze noc i obrońcy spali. Ale gęsie zaczęły gdakać i rzymianie się obudzili i pokonali wroga, broniąc tym samym Rzym. Anyway liczyłem na ładniejszy skin.

JP

Zasadniczo to gęgać. Drób hodowlany nie ogarnia tak dobrze języków obcych, jak np. krukowate.
Ale plusik za wiedzę historyczną 😉

Anonimowo

Mam pytanie, naprawiam WoT-a i muszę stworzyć katalog z nazwą terażniejszesz wersji. Mogę prosić że ktoś mi napisze dokładne że tak powiem ,,współrzędne”?

Anonimowo

55,5648973, 36,7162992

Cenzura

Odpustowe radości made in Biela-Ruś, czekam na zestaw 3D tęczowy Jednorożec.

Kim ON

Nie podpowiadaj !!!! 😂

Zygfryd

Hanami wygląda nawet ładnie, ale i tak ten azjatycki świąteczny ładniejszy.

Anonimowo

Nie powinni mi odblokować M6? Bez tego mam dziurę w drzewku xD

Gamer

Ten styl z mapami nawet fajny. Ale ta flaga na T-34 to już naprawdę kozacko wyglada, ten element zdecydowanie na plis. Brawo dla gościa co te flagę tam wymyślił.

Zychrust

Style stylami, patch patchem, o starych i znanych problemach nawet nie wspominam. Wczoraj wieczorem natomiast na serwerze było 205k graczy. Kiedy ja ostatnio widziałem taką liczbę? WoT upada!

Reithor

Upadłeś to ty na głowę w dzieciństwie. Nie każdy siedzi w tej samej porze przed wotem.

Anonimowo

nie zrozumiałeś, prawda?

Apek

Dobrze że za te żetony rocznicowe można kupić rezerwy +300% do szkolenia załogi na godzinę i to jest jedyna użyteczna rzecz dostępna w tym sklepiku. Reszta to same głupoty z odpustu, a te kamuflaże są ohydne. Mi się podobają style, ale historyczne a nie takie głupkowate. Ciężko jest im zrobić normalny styl do czołgów ? Np. gdyby na drzewkowe czołgi były takie style ala Tiger 131, ale WG nie widzi takiej potrzeby, tylko do paczek świątecznych czasami coś podobnego załadują, ale od grudnia a gram dużo na dychach, jeszcze ani razu, podkreślam – ANI RAZU nie widziałem w bitwie Progetto 65 z tym idiotycznym rzymskim stylem, a na pewno ktoś go w paczkach wylosował, tylko jest tak brzydki, że nie założył go na czołg.

Anonimowo

Nikt go nie wylosował bo nie było takiej możliwości.

Anonim

Kolega tylko ze ten styl dla Progetto 65 w ogole nie byl jeszcze do zdobycia ani w paczkach ani w sklepie premium,, wiem bo sam wylosowalem wtedy wszystkie mozliwe style.

G4BRYL

Pewnie masz włączone tylko style historyczne

radek_07

Eeeem… Ten styl nie był w paczkach?

Zygfryd

No ale ten styl do Perogetto jest dosyć historyczny. W końcu imperium romanum to nasza historia.

Anonimowo

Wszystko idzie w strone fortnuta poza stylem na t34 85 reszta to jakies zalosne kolorowanki i skopiowana minimapa jakby nie mozna zrobic klimatycznych swietnych zestawow stylizacyjnych… przeciez to gra o czolgach a nie wyskakiwaniu z latajacego autobusu na parasolce.

Ech

Tu masz rzeczywisty pojazd:
http://pblinov.narod.ru/kantemirovetz/kantemirovetz.html

Lepiej się prezentuje.

Olo

I bardzo dobrze, że idzie w stronę badziewnych kamuflaży a nie w kolejne OP czołgi premium. Na szczęście w opcjach możesz wyłączyć wyświetlanie kamuflaży niehistorycznych więc w żaden sposób te cudaki nie będą ci przeszkadzać. A kupować ich przecież nikt Ci nie każe.

Anonimowo

Ale narzekać przecież musi

Anonimowo

niech narzeka, duzi ludzi lubi te fejkowe kamuflarze a on niech przezywa, ze w grze w ktorej nie ma realizmu za grosz sa dziwne kamuflarze

Anonimowo

kamuflarze moich mażeń