Rozpoczęło się odliczanie rocznicowe!

Prosto z portalu WoT 😉

Już wkrótce będziemy obchodzili 10 urodziny naszej ulubionej gry! A więc rozpoczynamy odliczanie! Możecie spodziewać się wielu rozmaitych atrakcji dla prawdziwych czołgistów. Najważniejsze to trzymać rękę na pulsie. Wszystkie szczegóły pojawią się na naszej stronie.”


Rok 2020 wyznacza 10. urodziny naszej ulubionej gry. To wspaniała, okrągła liczba i nadzwyczajny kamień milowy, więc musimy to uczcić w wielkim stylu, razem z Wami!

Przez ostatnie 10 lat World of Tanks przeszło długą i imponującą drogę. Opublikowaliśmy tysiące nowych elementów w grze i setki wydarzeń, nieustannie dodając nowe pojazdy i nacje. Dzięki niezłomnemu wsparciu naszej zżytej społeczności wygraliśmy cztery nagrody Golden Joystick. No i oczywiście, Wasza pasja i oddanie grze pozwoliły nam zapisać się na kartach Księgi rekordów Guinnessa w kategorii największej liczby graczy jednocześnie zalogowanych na serwerze MMO.

Jednak co najważniejsze, zyskaliśmy miliony oddanych fanów na całym świecie, co jest naszym największym osiągnięciem. Nikt nie był w stanie przewidzieć sukcesu na taką skalę, w czasach kiedy zaczynaliśmy prace nad grą. A teraz zapraszamy Was do świętowania 10. rocznicy naszego projektu!

Jesteście gotowi na imprezę?

Wkrótce opublikujemy więcej informacji dotyczących obchodów rocznicowych, więc nie traćcie czujności. W międzyczasie, od 14 kwietnia do 20 kwietnia, będziemy odliczali dni pozostałe do naszych 10. urodzin, oferując specjalne misje codzienne w kliencie gry. Możecie liczyć, że będą one źródłem bardzo fajnych nagród. Każdego dnia ich warunki będą się zmieniać, a każda wypełniona misja zbliżać Was będzie do dnia, w którym zaczniemy świętować.

Dostępne misje rocznicowego odliczania:

Od 14 kwietnia 2020 15:00 UTC do 20 kwietnia 2020 15:00 UTC

W garażu znajdziecie także pasek postępu, który zapełniać się będzie w miarę, jak gracze z całego serwera wypełniać będą kolejne misje. Wspólnym wysiłkiem, stopniowo dojdziemy do 100%. Po osiągnięciu tego kamienia milowego zacznie się prawdziwa impreza, więc walczcie w misjach odliczania po drodze na przyjęcie!

Dajcie się ponieść odświętnemu nastrojowi, Dowódcy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek

Żenujące misje wprowadzają. Pojazdów za rankingówki przez tydzień do garażu nie potrafią dodać.

Komediant

A jego nick przypadkowo rymuje się ze słowem “besztany”.

Ech

Coraz więcej tych misji eventów. Żeby niedługo graczom się nie ulało.

Dziara

Typ 59, dziękuję.

GOSC

ALE ZE ZA DARMO?

Anonimowo

Sprawdzone info od pewnego jutubera. Twierdzi że jego źródło tym razem jest legitne.

Anonimowo

Sk00……?

kluska07

To stąd pojawił się ten pasek z % pomarańczowy

ktosik

o co chodzi z tym paskiem mam jakies 15 %….?

Piotr3k_

Formatuje Ci dysk twardy, szybko wyłącz kompa!!! 😛