10. urodziny: Dzień 1

Specjalna misja z okazji 10. urodzin World of Tanks.


Wkrótce opublikujemy więcej informacji dotyczących obchodów rocznicowych, więc nie traćcie czujności. W międzyczasie, od 14 kwietnia do 20 kwietnia, będziemy odliczali dni pozostałe do naszych 10. urodzin, oferując specjalne misje codzienne w kliencie gry. Możecie liczyć, że będą one źródłem bardzo fajnych nagrody. Każdego dnia ich warunki będą się zmieniać, a każda wypełniona misja zbliżać Was będzie do dnia, w którym zaczniemy świętować.

W garażu znajdziecie także pasek postępu, który zapełniać się będzie w miarę, jak gracze z całego serwera wypełniać będą kolejne misje. Wspólnym wysiłkiem, stopniowo dojdziemy do 100%. Po osiągnięciu tego kamienia milowego zacznie się prawdziwa impreza, więc walczcie w misjach odliczania po drodze na przyjęcie!

Coś jest nie tak…
 1. Zajęło 5 lat od momentu, kiedy czołg z tą liczbą w swojej nazwie przeszedł próby w teście publicznym, do momentu, kiedy został ostatecznie dodany do drzewa technologicznego.
 2. Ta liczba była bardzo popularna wśród radzieckich niszczycieli czołgów. Po odjęciu jedynki otrzymamy liczbę często używaną przez Niemców.
 3. Jest to liczba brytyjskich pojazdów ze starego drzewa technologicznego używanych w obecnym drzewie technologicznym.
 4. Amerykański czołg z tym numerem został usunięty z gry dawno temu. Ale gracze mogą go czasem zobaczyć w bitwach pod lekko zmienioną nazwą.
 5. Ten numer należy do działa samobieżnego III poziomu, które kiedyś budziło strach wśród przeciwników.
 6. Ta liczba jest obecnie używana w nazwie czołgu V poziomu. Ale dawno temu ten czołg w ogóle nie miał numerów.
A zatem, czy zapisałeś wszystkie odpowiedzi na te pytania? A teraz użyj ich, aby uzyskać liczbę czterocyfrową. Wiesz co masz robić, prawda? [KLIK]

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. xxx pisze:

  Może chodzi o to, żeby grać tym konkretnie pojazdem w ramach misji. Dopierniczyli poukrywanych zadań w systemie, które są całkiem pochowane lub są tylko drobne wskazówki odnośnie tego co to ma być. Mamy zagadkę, znamy odpowiedź, ale co to ma do zadania?

 2. Anonim pisze:

  że co rezerwa na 25 % expa hahahaah no ale się szarpneli na 10 lat 😀

 3. Tomasz pisze:

  Fail z misją bo nie działała od rana i chociaż grałem 20 bitew to tego mi nie zaliczyło..

  • Czytaj wyraźnie pisze:

   Nie działała od rana bo nie miała działać, wystarczy umieć czytać – weszła o 17 dzisiaj i jest do 17 jutro; żadnego faila w tym nie widze

   • Pomyśl pisze:

    I to jest bez sensu. Dzień w wg zaczyna się o 6 rano, mam wchodzić 20 razy dzienne i grać łącznie 50 bitew żeby zrobić misję którą już powinno mi zaliczyć bo każda startuje o innej godzinie? GIGANTYCZNY FAIL.

 4. Adamek pisze:

  Aktywujcie kod 1357. Mi zadziałało dopiero za którymś razem o dziwo :). Ale nagroda słaba – 5 automatycznych gaśnic i 1x rezerwa na doświadczenie…

 5. Anonim pisze:

  I co niby mamy zrobić z tą odpowiedzią?

 6. Iluminati pisze:

  Bóg zna na wszystkie pytania odpowiedzi
  Więc dzięki za dobre pytania a inni niech dumają 😂😃

 7. Mikołaj pisze:

  1. 1115
  2. 76
  3. 20
  4. 23
  5. 122
  6. 1
  suma: 1357

 8. Anonim pisze:

  >A teraz użyj ich, aby uzyskać liczbę czterocyfrową. Wiesz co masz robić, prawda?
  Zapłacić tyle w sklepie premium?

 9. WolftankGG pisze:

  Bo sam nie wiesz

 10. TheBestCPT pisze:

  111576_231221

 11. Pomsla pisze:

  4. To T23 – czyli 23
  5. To jest pokręcone, bo chodzi chyba o niszczyciel T82 (lvl3) który teraz jest działem samobieżnym T82 HMC (lvl 4).
  6. Tu pasuje KV, teraz jest KV-1 i KV-2

 12. ryhoo pisze:

  i co wychodzi ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.