Dziś w Superteście: K-91-2

Dziś do zmagań bojowych w superteście dołącza nowy pretendent: K-91-2, radziecki czołg średni IX poziomu. Charakterystyczną cechą tego pojazdu jest jego pancerz, który wyróżnia się 230 mm grubości na wieży i 175 mm na kadłubie. Pula punktów wytrzymałości pojazdu K-91-2 to 1750 PW.

Jego działo zadaje przeciętnie 360 punktów jednym trafieniem, a przeładowanie go trwa 8,6 sekundy. Celność tego oręża wynosi 0,35, a czas celowania – 2,3 sekundy.
Podstawowy pocisk podkalibrowy jest w stanie przebić 252 mm pancerza, a specjalny pocisk kumulacyjny spenetruje aż 310 mm. Podstawowy zasięg widzenia czołgu K-91-2 to 390 m. Pojazd ten cechuje się wspaniałą dynamiką, co jest zasługą wysokiej mocy silnika wynoszącej 21,1 KM na tonę, który pozwala rozwinąć do 55 km/h.
Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Mimo swojej nazwy pojazd K-91-2 znacząco różni się od czołgu K-91. Zakres obrotu wieży nowej maszyny to pełne 360 stopni, a poziom jej ochrony jest równoważny z pancerzem czołgów T-54 i Object 150. K-91-2 jest przeznaczony do walki w watasze wilków – grupie szybko manewrujących czołgów średnich nastawionej na dynamiczną walkę.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Brunonov

Object 150?

Anonimowo

nie powinno być pełne 360 stopni?

ogolony kotas

ja kce ten czouk dźadek surzył w armi czerwonęj i muwił rze jest dobry bo jeźdźiu nim muwie wam tak bylo

Kacper_PL

nje rzaltujes?

Anonimowo

Wiadomo, że kłamie. Wszyscy wiedzą, że jego dziadek służył z Tuskiem w Wermachcie.