Wsparcie Gracza: Gratisy z Master of Orion

Krótka notka wprost z Działu Obsługi Klienta:

Dowódcy!
Misje dające dostęp do gry Master of Orion (single player) w Wargaming Game Center są aktywne.
Po wygraniu bitwy losowej dowolnym pojazdem, otrzymacie dostęp do gry.
Jeżeli gra nie jest widoczna zaraz po ukończeniu misji, to prosimy o zaczekanie jakiś czas (z reguły do 1 godziny) i odświeżenie gier w zakładce „Wszystkie gry”.
Dziękujemy za zrozumienie.

Wsparcie Wargaming.net

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Gra nie działa. Nawet po aktualizacji Visual C++

 2. mi pisze:

  Oni nie wiedzą co to jest C++

 3. xxx pisze:

  WG się ratuje dając darmowy dostęp, bo i tak nikt tego nie kupował. Zmienili więc politykę odnośnie tej gry i chyba chcą pójść drogą podobną do WOT, czyli dać produkt za darmo, ale masa ficzerów do dokupienia w niskich kwotach. Zrobiliby dobrą grę, nie byłoby problemu ze sprzedażą. Jaką jako gracz mam zachętę, po tym czego doświadczam w WOT nie mam chęci kupić od nich czegokolwiek. W dobrej grze (jedna z serii, nie wspomnę bo to nie miejsce na reklamy) z 2002 roku, czyli mocno nie najnowszej, pojawił mi się problem techniczny. Dostałem na mail szczegółową instrukcję jak go rozwiązać. Upewnili się, że sobie poradzę. Inna gra nie chciała się uruchomić, w ramach supportu na żywo przez komunikator dedykowany dla wsparcia technicznego, pracownik ustalał co może być przyczyną, poświęcił czas i wysiłek. Tak się traktuje klienta, który jest ceniony. Tymczasem w WG dostaję lakoniczne odpowiedzi od botów, ale problem jest nierozwiązalny, albo w ogóle nie mają narzędzi do jego rozwiązania, a w ogóle co ja chcę. Można drugiego gracza opluć, skopać i zwyzywać. Nawet palcem nie kiwną. Jak coś nie działa? Gdy problem zgłoszą przynajmniej setki graczy (a zgłasza procent tych, co zauważą, że coś jest źle, czyli ułamek ułamka) to dadzą rekompensatę. jak punkt za spieprzony tryb frontu, bo dziesiątki tysięcy poszkodowanych to dla nich ogromne ryzyko dla portfela. Jednak jeden gracz dla nich jest niczym. NOPAYWG

 4. efr pisze:

  mam to samo niemoge sterowąć co za szambo

 5. Fishbon92 pisze:

  Gra Master of Orion nie działa, po filmie wprowadzającym jest planeta obracająca się i nic poza tym. 2.5GB niepotrzebnie pobrane.Aktualizacja nic nie zmieniła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.