RNG. Jak się niszczy

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Myśleliście ze RNG to rozrywkowy program? Nie, to poważne filmy edukacyjne. Uczymy w nich, jak się niszczy wroga, jeśli został ostatni pocisk. Lub jeśli żadnego nie zostało. Lub nawet jeśli już nieruchomo stoicie na polu bitwy jako wrak. Pokażemy jak zwyciężyć w każdej sytuacji. Zawsze możecie dostać fraga. Albo przynajmniej zginąć z klasą.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Powinni to wyłączyć całkowicie niech gra polega na błędach graczy a nie losowości . Co to za gówno co decyduje o tym czy wygram czy nie czy . To wielki syf i dlatego ludIe przestają grać nic nie da wprowadzanie nowych czołgów modyfikacji . Przegrywam prawie 50 bitew pod rząd co to k.u.r.w.a jest . Wydałem dużo pieniędzy na różne czołgi itp i żałuję bardzo bo kiedyś dało się jeszcze w to grać .mam około 20 tyś bitew. Szkoda czasu. Jedyne co jest fajne to Grafika czołgów przynajmniej tego nie mogą spieprzyć . Gra natomiast stała się niegrywalna.

 2. Tirówa pisze:

  RNG czyli jak wot ustawia nam nam grę
  Nie liczą się umiejętności bo grą rządzi algorytm
  Dlaczego gra i jej twórcy chcą mieć kontrolę nad rozgrywką ?

  • Anonim pisze:

   To w które miejsce mapy pojedziesz, kiedy wciśniesz W kiedy S, jaki pocisk załadujesz, w jaki czołg będziesz celował i kiedy.. To też algorytm ? Dobre.

 3. Anonim pisze:

  raczej tytuł „jak rng niszczy grę”

 4. witek pisze:

  RNG – rak na grze.

 5. wcr pisze:

  RNG. JAK DYMAĆ GRACZY. -.-

 6. mat pisze:

  RNG. Jak się niszczy grę

 7. Jedrek pisze:

  Ze względu na nick.

 8. Janusz pisze:

  Te powtórki to jakaś porażka dlaczego nie ma tam moich KUUUURŁA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.