Wersja 1.9: Drugi test publiczny, lista zmian

Lista zmian dla drugiego testu publicznego aktualizacji 1.9.

Interfejs

 • Dodano nowe elementy do interfejsu misji z cyklu “Wierzchołek drzewa”, które zapewnią lepszą funkcjonalność i zrozumienie zniżek oraz warunków zadań.

Naprawione problemy

 • Naprawiono problem, który powodował przesuwanie się panelu konfiguracyjnego pojazdu w oknie podglądu przy rozdzielczości ekranu 1280 x 800;
 • Ulepszono cenzurowanie obraźliwych słów na czacie w grze;
 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Inne

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Zmiany w charakterystyce technicznej pojazdów

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png https://wot-news.com/uploads/icons/small/uk-gb03_cruiser_mk_i.png  Cruiser Mk. I:

 • Wydłużono czas przeładowania działa 40 mm Pom-Pom prototype z 8,5 do 11,5 s;
 • Zwiększono liczbę pocisków w magazynku działa 40 mm Pom-Pom prototype o 2 sztuki (z 2 do 4).

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png https://wot-news.com/uploads/icons/small/uk-gb60_covenanter.png  Covenanter:

 • Zmieniono pulę punktów wytrzymałości przy zamontowanej wieży Covenanter Mk. I z 450 na 475 PW.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   VK 30.01 (H):

 • Zmieniono moc silnika Maybach HL 116 z 350 na 300 KM;
 • Zmieniono moc silnika Maybach HL 150 z 470 na 400 KM;
 • Zmieniono moc silnika Maybach HL 190 z 440 na 375 KM.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   VK 36.01 (H):

 • Zmieniono moc silnika Maybach HL 150 z 470 na 400 KM.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   Sturer Emil:

 • Zmieniono moc silnika Maybach HL 116 z 350 na 300 KM.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   VK 20.01 (D):

 • Zmieniono moc silnika Maybach HL 116 z 350 na 300 KM.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   VK 30.01 (P):

 • Zmieniono nośność zawieszenia VK 30.01 (P) z 36,600 na 46,600 kg;
 • Zmieniono nośność zawieszenia VK 30.01 (P) verstärkteketten z 39,900 na 50,000 kg;
 • Masę kadłuba czołgu zwiększono z 18,000 do 28,000 kg;
 • Zmieniono pulę punktów wytrzymałości przy zamontowanej wieży Porsche Typ 100 z 1,000 na 1,040 PW.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   Durchbruchswagen 2:

 • Zmieniono moc silnika Maybach HL 116 z 350 na 300 KM.

————————————————————-

Dodano następujący pojazd do testowania przez graczy supertestu:

 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   K-91-2 (KLIK)

Zmiany w charakterystyce technicznej pojazdów

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   BT-7:

 • Zmieniono pulę punktów wytrzymałości przy zamontowanej wieży BT-7 mod. 1935 z 500 na 510 PW.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png  A-20:

 • Zmieniono pulę punktów wytrzymałości przy zamontowanej wieży A-20 mod. 1938 z 450 na 475 PW.

————————————————————-

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png   AMX 40:

 • Zmieniono pulę punktów wytrzymałości przy zamontowanej wieży AMX 40 z 360 na 380 PW.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WojatzGra

Common test to porażka gdy ktokolwiek zginie w bitwie od razu wywala całą treningówkę. Kiedy włączasz wota żeby zagrać: aplication has stoped working

Cool

A najlepszy byłby Kom nikat “płachta podarta może sisz czekać na cerowanie” oczywiście 60 sek

Cool

A ja chcę taką płachtę co się ja wystrzeliwuje na przeciwnika ico zarazem zasłania mu wizjer i on nic by nie widział a ja mógłbym szaskowax go bezkarnie jak kapustę. To taki humorek dla zdruzgotanych tą głupią grą gdzie wszystko zależy od kaprysu wg.

Ktoś Dobry

A mam pytanie kiedy będzie włączone logowanie przez odłączenie się od serwera bo nieraz wywalili mi grę i muszę ją uruchamiać od nowa w common teście

klaudia

Witam. Zapraszam do grupy FB World of Tanks [SZUKAM KLANU]
https://www.facebook.com/groups/WOT.rekrutacja/?ref=bookmarks

Gracz Wota

Ja wolę grupy na discordzie

klaudia

Witam. Zapraszam do grupy FB World of Tanks [SZUKAM KLANU]

https://www.facebook…WOT.rekrutacja/

Anonimowo

Dobrze, że dodali tą łopoczącą flagę, bo pomyślałbym, że nic nie robią. Na pewno jest istotniejsza niż leżący balans pojazdów (np.: przesadzone na tle innych Ebolgi, HIVtejny, gnające niczym piorun kółkowce), czy zbugowane tekstury. Myślę tak sobie nawet… Ci w WG za te świetne pomysły powinni dostawać każdorazowo premię. I to taką grubą, by wiedzieli, że w dobrym kierunku rozwijają swój produkt 🙂

Anonimowo

2020 rok a WG osiagnelo sukces technologiczny – lopoczaca flaga

Anonimowo

2020 rok a ludzie dalej graja w gre ktorej nie lubia.

Anonimowo

ja tam wota lubie , lubie też czytać jak niektórzy lamentują , bo coś w wocie im nie pasuje

z0nk

Lubią nie lubią – chęć usprawnienia rozgrywki powinien być dla wszystkich szczególnie ważny. Przy mikrołatkach masz “naprawiono problemy techniczne”, gdzie dalej nie wiesz np. czy przy wjeździe na ‘odpadniętą’ wieżę twój czołg nie wyleci w kosmos zaś dla nowego stylu 3D masz zachwycać się łopoczącą flagą. Po tylu latach albo nie wiedzą, że ludzie chcą informacji co do poprawek albo masz smród propagandy – wybierz sam.

Anonim

Balans jest ok, w większości wypadków wina leży po stronie graczy, którzy nie potrafią grać przeciwko danemu pojazdowi, a skoro nie przebiją/nie trafią na autoaimie, to zamiast nauczyć się strzelać płaczą, że coś jest przegięte. Flaga natomiast sama w sobie rewelacją nie jest, ale pokazuje, że być może przyszłe style będą miały więcej ruchomych, bardziej realistycznych części; skoro to gra o czołgach, to lubię, kiedy ta główna jej zawartość (czołgi) dobrze wygląda i wszelkie “bojowe” zestawy stylistyczne są bardzo miło widziane, dzięki nim czuję bardziej że jadę do walki, a nie wyprowadzam pojazd muzealny

Anonimowo

Wiekszych głupot dawno tutaj nie czytałem.

Anonimowo

A jednak znalazł się debil co myśli, że dział od grafiki zajmuje się balansem… Jakbyś chciał wiedzieć to WG będzie wszystko balansować, tylko nie teraz bo aktualnie jest tura w której balansują ulubione czołgi husarzy czyli E100, E5 oraz IS4.