Sklep premium: 🇫🇷 AMX Chasseur de chars

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Venlok

Ten czołg to kwintesencja powercreep’u, jedna z pierwszych premek (jeśli nie pierwsza), która uchodziła za lepszą od drzewkowych. Położyłem na nim swoje łapska niedługo po jego wejściu do gry. To był progetto swoich czasów. Na starcie bitwy dostawałem wiązankę wyzwisk na czacie za granie OP CDC. -10 depresja, mobilność, penetracja, rof, celność (choć lubił zasiać kartofla) i 1400 hapsa. To wszystko za cenę jedynie rozmiaru i braku pancerza.
Jak tak patrze na niego teraz, to uświadamiam sobie jak bardzo zmienił się WOT, że jeden z najlepszych medów 8-go tieru stał się jednym z najgorszych i to bez jakiegokolwiek grzebania w jego parametrach.

Bot

Historycznie według projektów i fragmentów prototypu amx CDC miał mieć działo SA45 z magazynkiem na 5 pocisków

Dlaczego w WOT go nigdy nie dostał i wciąż go nie ma? Dobre pytanie, bo powinien z takim zostać wprowadzony już na samym początku

Skifbaca

Aemix CE DE CE czołg stulejek.

jebacArty

O co chodzi z tym AMX CE DE CE? Często słychać w twoich filmach tą frazę ale nie znam jej genezy. Czego szukać w googlu aby to znaleźć?

Anonimowo

Oooo. Widze prima aprlilisowy zart:)

us

Czołg miał swoje 5 minut po wejściu na serwery. Teraz to już chyba lepiej Toga na spacer wyprowadzić niż CDC.

Sla

Kupiłem go jako pierwszy mój czołg premium za kasę (nie licząc T34 z drzewka, bo nie płaciłem). Na tamte realia WoTa był świetny. Działo o potężnej, wybijającej się ponad inne premki, penetracji, niesamowita moc na tonę pozwalająca zajmować kluczowe pozycje jako pierwszemu… no grało się świetnie.

Obecnie tego czołgu nie poleciłbym najgorszemu wrogowi. Jest masa pojazdów bardziej celnych, szybszych, wytrzymalszych i AMX CDC nie stanowi już żadnego zagrożenia dla przeciwnika.