Sklep premium: Ekskluzywny kamuflaż wart milion dolarów

Spędziliśmy 20 lat, pracując nad kamuflażem, który nie ma sobie równych. Efekt Was zaskoczy!


Mówili nam, że to niemożliwe, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nadludzkim wysiłkiem, który nigdy nie zostanie powtórzony, zamknęliśmy najlepszych techników i inżynierów pojazdów pancernych  w jednym pomieszczeniu i daliśmy im jedno zadanie do wykonania: mieli stworzyć najlepszy kamuflaż w historii! Ich praca trwała dziesięciolecia i pochłonęła niezliczona ilości pieniędzy, ale efekt ich prac przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Nacieszcie oczy tym przewspaniałym, wyjątkowym, wysoce ekskluzywnym kamuflażem wartym grube miliony dolarów: całoroczny płetwonogi*

Jest on oczywiście dostępny tylko dla jednego, najlepszego ze wszystkich pojazdów pancernych, czyli czołgu AMX 40. Teraz możecie odziać ten klejnot myśli technicznej w prawdziwy szczyt elegancji i finezji.

Kamuflaż AMX 40: Uwolnić Kwakena!

Najbardziej ekskluzywny kamuflaż dla szczytu osiągnięć techniki pancernej. Nie przegap tego arcydzieła wysokiej jakości i doskonałego stylu.

  • 9x Kamuflaż: „Całoroczny płetwonogi” dla czołgu AMX 40 (czołg dostępny z 50% zniżką za kredyty w grze)

Cena: 8,00 zł.

————————————————————-

Styl: Zawsze kotowy!

Potęga każdego wielkiego kota – od lwa przez tygrysa po panterę – w jednym unikatowym stylu! Zamień swój ulubiony czołg w futrzanego przyjaciela.

  • Styl: „Zawsze kotowy!”

Cena: 28,70 zł.

————————————————————-

Styl: takie kamo, ale wow

Unikaj pocisków i wyniuchaj przeciwników z kilometra jak prawdziwy pieseł. Ten styl zamieni Twój ulubiony czołg w najlepszego przyjaciela człowieka i lojalnego towarzysza w każdej bitwie.

  • Styl: „takie kamo, ale wow”

Cena: 28,70 zl.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Primma aprillis:)?

Duch

20 lat pracowali nad kamuflażem ???
Zwolnił bym ich z pracy xD

aa

gdzie w grze on jest za kredki? bo nie moge znalezc

ryhoo

nie ma

glus1321

Fajnie że dali kamo 0.7.0 za pieniądze. A miał być tylko dla tych co grali w WOT classic. Ehhhh… Dlaczego mnie to nie dziwi.. Dajcie jeszcze kamo RNG. najlepiej za 200-300zł

Anonimowo

A podaj mi źródło tych rewelacji? Czy to wydajemisię jest, które jest ważniejsze niż jakiekolwiek sprawdzone źródło? Wydajemisię które jest podstawą do teorii o nerfach zarobków dla premek, czy totalne wycofanie E 25 z obrotu.

Paweł

Ktoś mi powie dzie są kredyty? Nie mogę znaleźć (7:21)

Reznoff2000

To są te srebrne pieniążki w wot 🙂

ryhoo

nie ma

kuń

A to nie trzeba mieć tego czołgu, żeby kupić to kamo? W tym sensie, że trzeba wejść w personalizację tego konkretnego czołgu i tam będzie taka możliwość.

a

specjalnie kupilem – nie ma

:)))

Oszuści!!! Precz z komuną!!

asas

kamuflaze sa za kase, na czolg jest 50% znizki (zakup za srebro w grze – oczywiscie trzeba miec go zbadanego)

Paweł

No dokładnie rykoszet nas okłamał