Strzał z przeszłości №20

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Oglądacie „Strzał z przeszłości”. Dzisiaj opowiemy co nieco o trybach, które najbardziej zapadły graczom w pamięć. Najpierw cofniemy cofnijmy się do kwietnia 2014 roku, a dokładniej – do pierwszego kwietnia. Na prima aprilis nasi twórcy lubią szykować dla graczy różne zabawne niespodzianki. Na przykład film o Ratte ostrzeliwującym inne serwery czy podobne żarty – ale właśnie w 2014 roku czołgiści zostali pozytywnie zaskoczeni absolutnie wyjątkowym wydarzeniem, które pozwalało pograć w stylu retro, jak w Battle City. Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. Ireneusz pisze:

  Pozytywna radość pojawia się po przeczytaniu tak wysublimowanej grafiki gier komputerowych. Nawiązując do tematu to właśnie polecam na poczucie humoru i eurekę – mnóstwo kawałów o firmie Commodore gdzie dotąd taki magnetofon ma i gra swoją elektroniczną rolę. Podobno można z nim porozmawiać i zagrać w World of Tanks i play muzyki posłuchać ?
  Gdzie poszedł Szanowny Pan Redaktor rykoszet.info,, a gdzie poszedł Irvin Gould ?

  Odpowiedz

 2. gdrfgsdrg pisze:

  TO był jeden za najzabawniejszych trybów. Sporo się przy nim uśmiałem. <3

 3. chcemy ten czołg pisze:

  Obejrzane tydzień temu na niemieckim kanale WOT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.