Strzał z przeszłości №20

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Oglądacie „Strzał z przeszłości”. Dzisiaj opowiemy co nieco o trybach, które najbardziej zapadły graczom w pamięć. Najpierw cofniemy cofnijmy się do kwietnia 2014 roku, a dokładniej – do pierwszego kwietnia. Na prima aprilis nasi twórcy lubią szykować dla graczy różne zabawne niespodzianki. Na przykład film o Ratte ostrzeliwującym inne serwery czy podobne żarty – ale właśnie w 2014 roku czołgiści zostali pozytywnie zaskoczeni absolutnie wyjątkowym wydarzeniem, które pozwalało pograć w stylu retro, jak w Battle City. Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ireneusz

Pozytywna radość pojawia się po przeczytaniu tak wysublimowanej grafiki gier komputerowych. Nawiązując do tematu to właśnie polecam na poczucie humoru i eurekę – mnóstwo kawałów o firmie Commodore gdzie dotąd taki magnetofon ma i gra swoją elektroniczną rolę. Podobno można z nim porozmawiać i zagrać w World of Tanks i play muzyki posłuchać ?
Gdzie poszedł Szanowny Pan Redaktor rykoszet.info,, a gdzie poszedł Irvin Gould ?

Odpowiedz

gdrfgsdrg

TO był jeden za najzabawniejszych trybów. Sporo się przy nim uśmiałem. <3

chcemy ten czołg

Obejrzane tydzień temu na niemieckim kanale WOT