Prosto z Supertestu: 🇬🇧 A46

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wix11

Celność 0,43 to jakiś ponury żart. Co ciekawe, w parametry na stronie WOT są jeszcze gorsze: 0,45. Tak czy siak wychodzi na to, że trafienie czegokolwiek mniejszego i szybszego od O-I będzie graniczyło z cudem. Do tego dochodzi kiepskie maskowanie. Czołg będzie wracał do garażu w trzech pierwszych minutach bitwy. Chyba że będzie kampić, to przeżyje, ale z większej odległości kompletnie nic nie trafi, a przy penetracji lajta nawet przypadkowe trafienie przeważnie zakończy się dingiem. Po co wprowadzają taki szajs, który będzie kompletnie niegrywalny? Odpowiedź jest tylko jedna – reklama, że WOT rozdaje premki za darmo. Tyle że na co komu tak żałosna premka. Równie dobrze można stworzyć premkę IS-2020 X tieru – tekturowy czołg z dmg 100 na strzał, rozrzutem 0.5, ładowaniem 15 sekund, penetracją 120. I też się chwalić, że premka za free i to X tieru!

Karina

Cienki nie wart uwagi

MatiX_PL

He no i po co człowiek liczył na linie czołgów brytyjskich lekkich od poziomu 2 skoro oni wolą resztę wrzucić jako premki do gry.

Anonimowo

nie wiem po co czlowiek na to liczyl. Wiadomoym jest to ze wg tworzy nowe linie od min, poziomu 5.

DEX

Jak widać na porównaniu, Type 64 bije na głowę A46 we wszystkich najważniejszych statystykach. Jeśli nie dostanie buffa to granie nim mija się z celem, chyba że szkolisz załogę do mantikory.

Mój nick

Którymi gra również mija się z celem. Także tego…