Rekompensata dla Linii frontu

Gracze, którzy doświadczyli problemów w grze w Linii frontu otrzymaja rekompensatę.


Aktualizacja opublikowana 10 marca nie w pełni naprawiła błędy wynikające z niewłaściwych wartości doświadczenia Linii frontu potrzebnych do osiągania nowych poziomów.

Liczba punktów doświadczenia Linii frontu w postępach została poprawiona, a jej wartości zaktualizowane. Jednakże zdobyte już doświadczenie nie zostało przeliczone poprawnie.

Z tego powodu niektrzy gracze rozegrali więcej bitew niż to byo wymagane w celu uzyskania żetonów Ekspedycji.

W ramach rekompensaty podarujemy 1 żeton Ekspedycji dla tych z graczy, którzy rozegrali jedną bitwę w Linii frontu w pierwszym dniu przed wstrzymaniem ognia (od 9 marca 04.00 UTC do 10 marca 01.00 UTC).

Dodatkowy żeton oszczędzi czasu i wysiłku włożonych w grę o czołgi-nagrody zarówno tym, którzy nie zdobyli wystarczająco doświadczenia Linii frontu, aby otrzymać żeton,  jak i tym, którzy osiągnęli poziom 15 w pierwszym etapie pomimo błędu w systemie postępów.

Ten żeton zostanie przyznany wraz z początkiem 2. etapu Linii frontu (aby go otrzymać, będziecie musieli zalogować się do klienta gry).

Przepraszamy za fakt, że premiera Linii frontu nie odbyła się bez przeszkód

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. WWG pisze:

  To są gamonie, łatka dla łatki bo łatka była z dziurą xd

 2. m_w pisze:

  Co cię tak tyłek boli, nie grałeś pierwszego dnia?
  Dostaną wszyscy którzy zagrali w tym czasie choć jedną bitwę. Po drugie wbicie 15 poziomu w tej linii frontu to w porównaniu do poprzednich bułka z masełkiem, po którym pięknie się ślizga.

 3. Radzio_87 pisze:

  W poniedziałek czyli pierwszego dnia dojechałem do 7 Poziomu LF, wtorek do 11 a w środę zakończyłem zmagania około 10h poświęciłem na LF .

  • Anonim pisze:

   mi wbicie 15 lvl zajeło dokładnie 8 godzin, z rezerwami bojowymi wpadło 10 milionów srebra , 30k wolnego expa i bodajże około 650 obligacji ale tego nie śledziłem uważnie.

 4. Edek pisze:

  Akurat pamiętam o której godzinie grałem LF xD Ale spoko, zobaczymy w kwietniu, czy się udało 😀

 5. Anonim pisze:

  dziwne zagranie, zamiast przeliczyć nadłożone pkt i np dodać je do kolejnego odcinka dają żeton dla tych co rozegrali jedna bitwe… jak to się ma np do moich nadrobionych 2300pkt pierwszego dnia?

 6. Anonim pisze:

  Oo fajnie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.