Narodziny przemysłu: Aukcja czołgów, wyniki

Tym razem mam dla Was garść oficjalnych statystyk z serwera EU. Dotyczą zarówno aukcji obligacji, jak i pojazdów wyprodukowanych w Warsztacie podczas tegorocznego wydarzenia na Mapie Globalnej.

Warsztat:

Podczas Narodzin przemysłu specjalna mechanika i narzędzia będą dostępne w kliencie gry. Pozwalają one na wykorzystanie specjalnych zasobów otrzymywanych po bitwach w celu konstruowania pojazdów premium poziomów VII-VIII, otrzymywanych na mapie globalnej.

POJAZD
LICZBA SKONSTRUOWANYCH POJAZDÓW

AnnoA86_T23E3.png

13 113

AnnoR128_KV4_Kreslavskiy.png

1 047

AnnoR113_Object_730.png

2 815

AnnoGB87_Chieftain_T95_turret.png

2 564
Aukcja czołgów:

Gracze, którzy dostali się do Alei Sław, ale nie zdobyli liczby punktów sławy wystarczającej na wymianę na pojazd, mogą wziąć udział w aukcji obligacji i starać się wygrać pojazdy-nagrody X poziomu.

 • Aukcja rozpoczyna się wraz z otwarciem okna wymiany osobistych punktów sławy na pojazdy w dniu 27 lutego, 09:00 CET i kończy się 12 marca, 09:00 CET.
 • Gracze, którzy dostali się do Alei Sław, ale nie zdobyli liczby punktów sławy wystarczającej na wymianę na pojazd, mogą wziąć udział w aukcji obligacji i złożyć ofertę w wysokości przynajmniej 5000 obligacji.
 • Gracz może wycofać swoją ofertę w dowolnym momencie i złożyć inną ofertę.
 • Po zakończeniu aukcji gracze, którzy złożyli 1200 najwyższych ofert otrzymają pojazd, który wybrali podczas trwania aukcji. Te pojazdy zostaną przyznane 13 marca. Jednak ta data może ulec zmianie.
 • W przypadku, gdy kilku graczy złożyło najniższą ofertę wśród przyjętych, tylko oferty złożone najwcześniej zapewnią otrzymanie pojazdu.
 • Złożone oferty, które nie wygrały zostaną zwrócone graczom, którzy je złożyli.
NAJNIŻSZA OFERTA
NAJWYŻSZA OFERTA
33 712
61 409
POJAZD
LICZBA WYBRANYCH POJAZDÓW

AnnoA95_T95_E6.png

2

AnnoG92_VK7201.png

13

AnnoGB98_T95_FV4201_Chieftain.png

1 078

AnnoR95_Object_907.png

107

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

21 komentarzy

 1. Michał pisze:

  Ponad 60k? Skąd ludzie tyle oblgacji w ogóle mają? Muszą chyba na koncie premium non stop na dychach randomy zasuwać 24/24h:) Ja bez konta premium i rzadko grając dychami mam zerowe szanse tyle uciułać,

  • Anonim pisze:

   Po pierwsze konto premium nic nie daje a po drugie wystarczy grać bitwy rankingowe czy inne eventy i można łatwo nafarmic . Za jeden sezon dostajesz ok. 20k za kampanie tez można duzo zdobyć. Wystarczy ze ktoś nie wydaje na moduly

 2. misio pisze:

  no cóż chyba jedyna szansa to wykupic douczanie w kuchni, mnie się przez rok udało uciułać 17k, to do wakacji „sziftejn”nie wskoczy,

 3. Radzio_87 pisze:

  Nie dał bym więcej niż 35/40 k 60 to grube przegięcie tylko zawyżanie poprzeczki .

 4. Wyjaśniacz Osiedlowych Pomidorów pisze:

  To ile mam na wakacje nazbierać jezu

 5. Anonim pisze:

  W ostatnim czasie (tym i zeszłym roku) dawali więcej możliwości zarobienia obligacji to co lepsi gracze lub ci z dużą ilością czasu sporo ich nazbierali

 6. xDDD pisze:

  ostatnio było chyba 25k a teraz kurna 33700 japizgam, to ile za rok Xd

  • Anonim pisze:

   Za rok to będzie w sklepie z obligacjami 😉

   • Zygfryd pisze:

    chifa i 907 nie będzie nigdy w sklepie za obligacje, Jeśli będą to znaczy że WoTowi zostaną jakieś 2 miesiące życia.

    • Anonim pisze:

     kazdy Twoj wpis tutaj to kompletna bzdura

    • Anonim pisze:

     121B i M60 dali. Uwierz, że to kwestia czasu aż i ten Chief i Obj się pojawi. W tą grę gra ogrom ludzi niegrających klanowo – tych WG też musi w jakikolwiek sposób zadowolić, bo oni też lamentują, że nie mają szans zdobycia czołgów. Teraz wypuścili najmniejsze zło, czyli czołgi całkiem dobre, ale zapewne w celu wybadania gruntu. Nie zdziwiłbym się gdyby wraz z startem Rankedów uaktualnili sklep – jak pokazali z Battle Pass – zrobią to z dnia na dzień. I imho to dobre podejście. Ci co grają Kampanię z sukcesami – zdobędą maszynki po taniości. Reszta niech się męczy z farmieniem obligacji jak do tej pory. A 15k+ obligacji to się nie farmi w parę dni. To się zbiera miesiącami/latami. Zwłaszcza, że gość co dał max ofertę musi naprawdę ostro zasuwać.

     • colraginis pisze:

      100% racji. Sam jestem takim przykładem. Nie udzielam się klanowo, nie mam szansy kupna najlepszego czołgu w grze. Pzdr

     • Wyjaśniacz Osiedlowych Pomidorów pisze:

      jak nie gra się klanowo no to ma sie problem, albo chcesz 907 i chiefa i grasz klanowo albo sie zadowalaj drzewkowymi,premkami i ewentualnie tymi gruzami ze sklepu z obligacjami. Jak dla mnie jest tak jak ma być i tyle

     • colraginis pisze:

      @wyjaśniacz. Proste pytanie. Dlaczego klanowicze mają inne prawa jak gracze grający randomki? Jeśli są to nagrody za czas przeznaczony na Kampanię, niech będą dostępne wyłącznie na CW. I po problemie. Pomyśl o nowych lub zaczynających graczach. Czy zostaną w grze, gdy muszą konkurować z „mistrzami”grającymi dużo lepszymi od drzewkowych czołgami wyładowanymi full goldem, na akcjach itd. Jeśli Wot ma się rozwijać musi pomagać nowym. Inaczej w WOT pozostaną wyłącznie dlugo grający gracze. Pzdr

 7. Yep pisze:

  61409 lol
  Gracz naprawdę miał ciśnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.