Przepustka bitewna w World of Tanks na PC!

Przepustka bitewna w World of Tanks na PC!
Po raz pierwszy w historii gry nowa mechanika przyniesie czołgistom moc nagród.

Po raz pierwszy w historii World of Tanks prezentujemy „Przepustkę bitewną”. Jest to wydarzenie, które rozpocznie się 12 marca i potrwa aż do 10 czerwca. Każdy czołgista będzie dzięki niej mógł zdobyć mnóstwo atrakcyjnych, dodatkowych nagród za darmo, po prostu grając.

Aby skorzystać z przepustki bitewnej należy brać udział w bitwach losowych czołgami poziomu VI i wyższymi. Za każdą grę otrzymujemy od teraz (poza dotychczasowym doświadczeniem i kredytami) punkty postępu bazujące na rezultacie i miejscu zajętym w danej rozgrywce. Bez względu na to czy nasza drużyna zwyciężyła, zremisowała czy przegrała najlepszych 10 czołgistów z drużyny jest nagradzanych. Przepustka bitewna jest podzielona na 45 etapów głównych, a po ich ukończeniu czeka 100 elitarnych. Za ukończenie każdego z nich dostajemy zróżnicowane nagrody wliczając w to dni konta premium, kredyty, elementy modyfikujące czołgi oraz inne dobra w grze jak style, schematy, emblematy, książeczki szkoleniowe czy sprzęt, np. mechanizm dosyłający czy system naprowadzania. Po ukończeniu pierwszych 45 etapów gracz będzie mógł wybrać jeden ze specjalnych styli 3D (dla czołgów Super Conqueror lub Obiekt 277) oraz dowódcę z 3 umiejętnościami. Warto podkreślić, że przepustka bitewna i korzyści z niej płynące są darmowe i dostępne dla każdego gracza, który ma czołgi poziomu VI i wyżej.

 „Nowa przepustka bitewna zmieni sposób, w jaki gracze obcują z World of Tanks pozwalając zdobywać świetne nagrody po prostu grając,” podkreśla Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „To wydarzenie to pierwszy z wielu sezonów, także zacznijcie zdobywać punkty postępu.”

Gracze, którzy chcą jeszcze więcej będą mogli kupić ulepszoną przepustkę, która zapewni jeszcze więcej nagród w fazie głównej i elitarnej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

21 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Ale badziewie, ta gra przestaje coraz bardziej być grą i robi się grą śmieciową. Czas pokaże kto w to zostanie grać.
  A miałem jeszcze nadzieję że będzie w przyszłości więcej plusów ze zmian niż minusów. Brakuje jeszcze by dodali więcej kółek i kilka lepszych pojazdów od chieftaina by nienormalni bez obaw mogli sami zamiatać piętnastki przeciwnika. Skoro ludzie nimi grają to się podobają więc zrobią więcej, tylko trzeba dostarczać mięso armatnie na bitwy by mieli w co strzelać. Ta gra już stoi w miejscu, nic ciekawego nie zrobili dla gry po wprowadzeniu nowej grafiki. Jeszcze może się okazać że w przyszłości najpopularniejszym trybem zostanie frontline. Jak już serwery będą puste. Być może reklama starczy by zwabiać mięso i do takiej sytuacji jeszcze daleko.

 2. aryanek pisze:

  Panowie czy za ulepszoną przepustkę dostaje też nagrody z podstawy +przepustka gold ?

 3. Pocisk7 pisze:

  Ja tam nic nie kupuje nie potrzebne mi to do szczęścia xd

 4. Anonim pisze:

  jak was nie stać na takie rzeczy to nie grajcie i tyle. to nie jest gra dla biedaków

 5. Donnie Brasco pisze:

  Lepsze to były gry kiedyś, wydałeś np. 100 zł i miałeś całą zawartość gry i takie same szanse jak wszyscy gracze, ale cóż te czasy już nie wrócą…

 6. Jak to jest? ;-) pisze:

  Czy jak ktoś kupi ten pakiet za 6500 to jest gold noobem czy nie?
  Prosze o podanie definicji przez starych i doświadczonych graczy? 😉

 7. No i super gry pay to win są lepsze o wiele bo zniechecaja nierobów do roboty i eliminują niepotrzebne grindowanie…. Jak widzę typow co mają po 50k+ bitew to mi się nóż w kieszeni otwiera bo od razu sobie wyobrażam jak on wygląda …. Szmaciarz na socjalnu…. 😊

  • Anonim pisze:

   A jakoś go stać na opłacanie tego pej tu winu. Najwyraźniej nie jest takim nieudacznikiem jak ty. Ale zapewne zaraz będziesz głosić dyrdymały, że to za pinionszki dla bombelków…

  • tepicgłupote pisze:

   Słuchaj dziecko – pracuje sam na siebie i wiesz – aż takim D E B I L E M nie jestem by płacić za coś co nie jest mi potrzebne do życia . A kto mądry teraz na socjalu jest ?? chyba jakiś nienormalny a szmaciarza to szukaj sobie wiesz gdzie …

 8. AgainLost pisze:

  Sporo Golda ze świat zostało 110.000 można zaszaleć

 9. Anonim pisze:

  Wg nas rozpieszcza tymi eventami jeszcze jeden sie nie skoczył drugi sie zaczyna

 10. alfatujest pisze:

  ja właśnie dostałem bana na tydzień i spoko….zasłużyłem…poczekam… i tak będę grał na „złych” modach;)

 11. Anonim pisze:

  płaczą,płaczą ale i tak grają….

 12. zbi pisze:

  no tak kupić i o to w tym chodzi kolejne rwanie kasy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.