Battle Pass w World of Tanks, cz. 2

Standardowo, transkrypcja najnowszego filmiku:

Witajcie, dowódcy. Nazywam się pułkownik Barnes. Przed Wami specjalna seria wyzwań dla czołgistów – bitewna przepustka.

Pierwszy sezon zacznie się 12 marca i potrwa co najmniej 3 miesiące.

Walczcie pojazdami co najmniej VI poziomu we wszystkich trybach walk losowych poza wielką bitwą, gromadźcie punkty i zdobywajcie nagrody.

Punkty będą nagrodą za Wasz udział w bitwie. Za zwycięstwo otrzymacie 7 punktów gdy znajdziecie się w pierwszej trójce najlepszych graczy w drużynie pod względem doświadczenia oraz 5 punktów za znalezienie się w pierwszej dziesiątce. Jeśli przegracie lub będzie remis, otrzymacie 5 punktów w pierwszej trójce i 3 w pierwszej dziesiątce. Gracze, którzy zajmą miejsca od 11. do 15. nie zyskują i nie tracą punktów.

W każdym sezonie przepustki pojawią się specjalne pojazdy, które pozwolą szybciej ukończyć etapy i zdobyć nagrody. W pierwszym sezonie będą to Object 277 i Super Conqueror.

Object 277 zawsze daje Wam 1 dodatkowy punkt. Super Conqueror zapewni o 3 punkty więcej niż inne pojazdy, jeśli uda Wam się trafić do najlepszej trójki.

Nie da się jednak walczyć przez cały sezon dwoma pojazdami. Każdy z nich ma limit punktów. Im wyższy poziom pojazdu, tym wyższy limit. Gdy zdobędziecie maksimum punktów w danym pojeździe, otrzymacie też premię.

Pierwszy sezon przepustki ma dwie części: główną i elitarną. Główna część ma 45 etapów, a każdy z nich wymaga zgromadzenia 50 punktów.

Przyniesie wam też podstawowe nagrody za ukończenie każdego etapu: dni konta premium World of Tanks, rezerwy osobiste, fragmenty schematów, instrukcje szkoleniowe lub system naprowadzania.

Można też zdobyć ulepszone nagrody. Wśród nich są rezerwy osobiste do kredytów, książeczki i przewodniki szkoleniowe i mechanizm dosyłający z nagród.

Aby móc je zdobyć, trzeba wykupić ulepszoną przepustkę. Jeśli wykupicie ją dopiero po ukończeniu pierwszych kilku etapów, za nie również otrzymacie ulepszone nagrody.

Najciekawszą nagrodą w pierwszym sezonie będzie wyposażenie do zdobycia. Można go używać w pojeździe każdego typu. Jego parametry można zwiększyć do poziomu ulepszonego wyposażenia w zamian za kredyty.

Wśród nagród są też wyjątkowe elementy wizualne: styl 2D, emblemat, inskrypcja, kamuflaż i skórki załogi.

Gdy ukończycie wszystkie 45 etapów, otrzymacie zwykłą oraz główną nagrodę: styl Fluffy 3D dla Objectu 277 lub styl Sentry dla Super Conquerora.

Będzie też można zwerbować dwóch dowódców: Vasiliya Badaeva, dowódcę Objectu 277 oraz George’a Bartona, dowódcę Super Conquerora. Obaj dowódcy dysponują „Naprawą” i „Wszechstronnością” oraz „Szóstym zmysłem” jako atutem zerowym. Każdy z nich będzie wielkim wzmocnieniem dla załogi.

Można zwerbować tylko jednego z nich. Razem z nimi otrzymacie też styl 3D dla jego pojazdu. Drugi styl można zdobyć po wykupieniu ulepszonej przepustki, ale i tak będzie można zwerbować tylko jednego z dowódców.

Wybierając dowódcę i jego styl 3D, dołączacie do drużyny Obiektu 277 lub Super Conquerora. Zwycięży zespół z większą liczbą czołgistów, który otrzyma też specjalne misje po zakończeniu 1. sezonu przepustki. Przegrani też otrzymają misje, ale z mniejszymi nagrodami.

Jeśli chcecie szybciej zdobyć nagrody, trzeba będzie wykupić etapy, o ile posiadacie ulepszoną przepustkę. Przez pierwsze dwa miesiące sezonu będzie można kupić zestaw 20 etapów. W ostatnim miesiącu liczba tych etapów będzie dowolna.

Po ukończeniu części głównej trafiacie do tej elitarnej. Za każdy etap otrzymacie 25 obligacji, czyli 250 za dziesięć etapów. Wasz rozwój również zostanie doceniony. Gdy ukończycie pierwszy etap postępów elity, otrzymacie specjalną interaktywną odznakę. Trzeba ją wskazać ręcznie. Odznaka pokaże aktualny etap postępu przez cały sezon, ale zniknie, gdy dobiegnie on końca.

To wszystko. Liczę na Was. Powodzenia na polu bitwy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Majk

Hey. A jak pod koniec wykupie ten dodatkowy battle pack to tez go dostane czy dziala to tak ze bedzie trzeba rozegrac dod bitewki?

Reznoff2000

Tak dostaniesz t co wcześniej zrobiłeś jak później wykupisz.

ciekawy

Czy jeśli wykupię elitarną przepustkę, to dostanę nagrody za główną i elitarną czy tylko za elitarną?

Anonimowo

Dostaniesz oba zestawy..

ciekawy

czyli można dropnąć po 100 narodowych i ponad 600 uniwersalnych schematów? nieźle

Anonimowo

kto mi wytlumaczy po co komus dodatkowy dowodzca dla S.C albo 277 ?

Sla

Już spieszę z odpowiedzią. W moim przypadku mam odblokowanego T-10 jeszcze z czasów kiedy nazywał się IS-8 i prowadził do IS-7. Teraz nie będę musiał szkolić nowego dowódcy kiedy zachcę sobie zrobić Ob.277. Jeśli ludzie mają te czołgi, to mogą sobie przeszkolić dowódców.

Anonimowo

nie no super rozwiazanie 😀 przyda sie promilowi spolecznosci 😀

Anonimowo

Uniwersalnymi schematami nie pogardzę.

Sla

Ich nigdy za wiele. Dodatkowo po świętach mam masę narodowych, które się kurzą.