ISU-152K w obiektywie

Radziecki ISU-152K na polach bitew.

Z charakterystyką pojazdu możecie zapoznać się pod tym linkiem.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Porównanie z ISU-152:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Smerf maruda

“Fajna gra” jestem z WOT od 2011 roku. Problemem jest brak nowych map. Za każdym razem ta sama mapa, czasami przez cały dzień dostajesz jakby zestaw map które powtarzaja sie non stop. Wszyscy jada w te same oklepane od lat miejscowki gdzie spotykasz zawsze ten sam – odpowiednik swojego czołgu. Na niskich tierach masz z 2 mapy non stop, a ludzie kupuja unikatowe lolki zeby meczyc sie na tych 2-ch brazowych mapach jakie sa na low tierach. Od kilku update’ów nie dodaja nic ciekawego. I zajawki tego wlasnie typu, usuniemy BL-10 na Suce bo Op i placz a potem dodamy jako premium! I tym razem bedzie to najlepsza premka! Wszystko zdejmiesz na 2 strzaly, wszystko super i co nie! Daj 30 ojro! Wszystko do czasu aż dodamy kolejna tym razem najlepsza na 100% premke juz na zawsze tym razem! Ok rant zaliczony :), ale serio dajcie kilka nowych map, tak jak bylo kiedys mapka na 1-2 update’y. A gra bedzie ciekawsza.

iBlackLagoon

Wina graczy, że usuwane są mapy, bo za trudne od ogarnięcia, a WG nowych często nie robi, bo gracz WoTa byli by niezadowoleni, bo nie ogarną.

jaszczomp_pszemek

A to co, napęd odrzutowy, czy nowa dwururka? 😉

Genio

Fajna lufka