Grajcie w Lini frontu oraz Stalowym łowcy i zdobywajcie unikatowe czołgi do swojej kolekcji!

Walczcie w tych dwóch epickich trybach, aby zdobyć wyjątkowe pojazdy IX poziomu!

Już wkrótce każdy gracz World of Tanks będzie mógł udać się na wielką wyprawę po czołgi. W pierwszej połowie roku przeprowadzimy Ekspedycję w trybie Linia Frontu, a w drugiej zaś w Stalowym Łowcy. W Ekspedycji czeka na Ciebie trzy pojazdy: Object 777 version II, Char Futur 4 и AE Phase I. Każdy, kto ruszy na Ekspedycję, powróci z cenną nagrodą.


Dowódcy!

Rok 2020 wyznacza 10. rocznicę World of Tanks, zatem przygotujcie się na mnóstwo dobrej zabawy i wspaniałych niespodzianek! Jedną z najciekawszych atrakcji w tym roku jest łączony system postępów o nazwie Ekspedycja, dla dwóch ekscytujących trybów, Lini frontu i Stalowego łowcy. Poza fantami, które te tryby oferują z osobna, ten system pozwoli Wam na wygranie dodatkowych nagród w zamian za systematyczne w nich uczestnictwo.

Jak to działa

Linia frontu powróci w pierwszej połowie 2020 roku, a odświeżony Stalowy łowca będzie na Was czekał w drugiej jego połowie. Na każdy z tych trybów składać się będą cztery osobne etapy.

Na każdym etapie możecie zdobyć do 3 żetonów, z łącznie 24 (12 za grę w Lini frontu i 12 za grę w Stalowym łowcy). Wykorzystajcie te żetony, aby zdobyć dowolne dwa z trzech pojazdów, każdy za 12 żetonów, wymienionych poniżej.

Nie musicie grać w oba tryby – możecie zebrać 12 żetonów wymaganych do zdobycia pojedynczych czołgów z tej listy, wypełniając wszystkie etapy w jednym trybie lub też mieszając etapy z obu.
Odbierzcie swoje nagrody!

Wszystkie trzy pojazdy do wygrania to wszechstronne czołgi IX poziomu, które oferują swoim właścicielom wyjątkową i dynamiczną rozgrywkę.

  • IX AE Phase I. Prawdopodobnie znacie już ten amerykański czołg ciężki z czterema rozdzielonymi gąsienicami. Jest on na stałe wyposażony w Duży zestaw naprawczy i solidną, odbijającą pociski wieżę. Do tego, ten zawadiaka posiada celne działo z korzystnymi pionowymi kątami i wartością przebicia.

  • Object 777 Variant II. Nowiutki radziecki czołg ciężki z niską sylwetką i dobrą siłą ognia. Zadaje wysokie uszkodzenia na strzał i może się pochwalić wysoką mobilnością oraz niezłym pancerzem przednim. Wbudowany Duży zestaw naprawczy stanowi przydatny bonus.

  • Char Futur 4. Kolejną nowością jest Char Futur 4, francuski czołg średni z automatycznym mechanizmem ładującym i czterema pociskami oraz doskonałą mobilnością. Jego rozgrywka jest podobna do tej znanej z pojazdów Bat.-Châtillon 25 poziomów IX i X z francuskiej gałęzi. Z pewnością docenicie niewielkich rozmiarów kadłub i wieżę, które utrudnią przeciwnikom trafianie w Wasze słabe punkty. Co więcej, podobnie jak poprzednie dwa czołgi, Char Futur 4 także wyposażony jest w Duży zestaw naprawczy.

Charakterystyki Object 777 Variant II i Char Futur 4 nie są ostateczne i mogą ulec zmianie.

Możecie śledzić liczbę zdobytych żetonów w kliencie gry i wymienić je na wybrany pojazd w dowolnym momencie.

Więcej szczegółów ogłosimy gdy tylko staną się dostępne, zatem zostańcie z nami!

Do zobaczenia na polu bitwy, Dowódcy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mnie tylko interesuje czy za niewykorzystane punkty prestiżu będzie złoto. 9 tier mnie nie interesuje. Ani dodatkowych kredytów jak za premki 8, ani obligacji jak za 10

polish_badger

Na oficjalnej stronie WOTa jest inna ilość punktów do zdobycia w LF niż w grze, znów WG się popierniczyło 🙁

Warszawa

Jakbyś pił tyle bimbru co oni to też byś ciągle popełniał błędy 🤣😅😂