Dodatkowy dzień, dodatkowa premia

Prosto z portalu WoT 😉


Powszechnie wierzy się, że rok przestępny występuje co cztery lata, ale to nie do końca prawda. Na przykład, czy wiedzieliście, że rok 1900 nie był rokiem przestępnym? Łatwo obliczyć, czy wybrany rok jest przestępny za pomocą tych trzech kroków:

 1. Wybierzcie rok, który Was interesuje i podzielcie go przez 4 (np. 2020 ÷ 4). Jeśli wynik jest liczba całkowitą, (tutaj: 505), to jest duże prawdopodobieństwo, że jest to rok przestępny. Wtedy czas na następny krok. Jeśli otrzymacie ułamki, znaczy to, że na ten rok nie składa się więcej niż 365 dni.
 2. Przeliczcie, czy dany rok da się równo podzielić przez 100. Jeśli w wyniku są ułamki (2020 ÷ 100 – 20,2), to macie szczęście – to rok przestępny! W innym wypadku przejdźcie do kroku 3., aby mieć zupełną pewność!
 3. Sprawdźcie, czy ten rok da się równo podzielić przez 400. Jeśli tak, jest to na pewno rok przestępny. Tak było w przypadku roku 2000.

A teraz, kiedy już nauczyliście się nowych, przydatnych obliczeń, zapraszamy do logowania się w grze, aby odebrać dzień konta premium World of Tanks, które da Wam dodatkową radość z gry. Pospieszcie się i odbierzcie go przed 1 marca, 06:00 CET (UTC+1), inaczej będziecie musieli poczekać na taką okazję następne cztery lata.

Premia roku przestępnego

Nagroda

 • 1 dzień konta premium World of Tanks

Cele

 • Zalogować się do gry

Ograniczenia

 • Raz na konto

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

22 komentarze

 1. Anonim pisze:

  Mamy 1 Marzec i nie żebrze o jeden dzień konta premium mam ważniejsze sprawy.
  Pff, co to jet jeden dzień? Dla kogoś z poza P2W to jest coś ale nie oszukujmy się, to jest mało i co 4 lata nawet rekompensaty za zje..ne serwery region EU NIE DOSTAŁ NIC a co za tym idzie będą zmiany w drzewkach co jet kolejnym dowodem na P2W w WoT.
  Ogólnie przestaje grać w wot bo niechce grać w wot. A to mm jest zepsuty a to naprute premki a stare to szroty ,ogólnie gra w obecnej mecie nie jest juz atrakcyjna jak 8 czy 9 lat temu. I te proponowane zmiany amunicji… szajs jakiś. Pozdrawiam.

  • Anonim pisze:

   urzekająca historia 😀 zwłaszcza to zdanie: przestaje grać w wot bo niechce grać w wot 😉

  • WhoreGAYming pisze:

   Zmiany w drzewkach są wynikiem braku rekompensat za ******* serwery, a razem stanowią niezbity dowód na p2w? Czytasz małpiszonku swoje wypociny przed publikacją?

  • Zgadzam się z kolegą. To jest dzisiejsza inwestycja WG na przyszłość i w ***** lecą, że to dla graczy, którzy żadnej złotówki nie wydali na to cholerstwo. Nie którzy z was macie klapki na oczach. Wot się wyróżnił na innych platformach gier. Wot na PC to wielkie P2W i dlatego zobaczę, czy po zmianie aktualizacji będzie spoko czy też nie. Na tą chwilę przenoszę się na konsolę.

 2. Anonim pisze:

  Dają więcej niż widać, nie logowałem się do wot od początku roku, ponad miesiąc przerwy, zalogowałem się by kupić mutza z czarnego rynku i dostałem komunikat „misja wykonana”, dali mi 30 dni konta premium za zalogowanie do gry. Szkoda mi było trochę tej premki więc pograłem i zrobiłem ta francuska osemke i kilka załogantek z pierwszych misji. No i na tym koniec, nie mam sił w koło grać te same mapy, nuda. Tu powinno być przynajmniej z 30 map więcej albo/i rotacja map raz w miesiącu cześć odpada inne wchodzą. Kołowców nie powinno być wcale w grze a jeśli już są to powinni je solidnie znerfić.

 3. Anonim pisze:

  pod koncowke maratonu jak znalazł 🙂 dzięki !!!

 4. martwagra pisze:

  to już w to nikt nie chce grac ze az premium rozdają? hahaha

 5. robertunio pisze:

  Maja rozmach Super-Syny 😂 Jeden dzien premium raz na 4 lata 😂 W AW dostaje sie 1 dzien premium raz w tygodniu 😃 Ale 🍺 wiadomo dla graczy free2play lepsze to niz 👎 nic. 🙄

 6. Skifbaca pisze:

  Dostanę dzień premki to mogę załadować golda na 60tp bo tak bez premki gram tylko na Haekach i wale po wieżach fioletowe boty.

 7. Robson pisze:

  Hura jestem pierwszy, mogę narzekać 😁😁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.