Piaskownica: lista usuniętych pojazdów

Gracze serwera rosyjskiego pokusili się o sporządzenie listy usuniętych pojazdów. Błędnie w zestawieniu umieszczono radzieckiego T-150 oraz pominięto chińską 113.

Jest to prowizoryczna lista stworzona na szybko przez jednego z graczy.

Czołgi z poziomów I–V zostaną dodane do osobnej zakładki „Pojazdy kolekcjonerskie” w sklepie w grze. Te czołgi nie zostaną usunięte z gry, ale jedynie pogrupowane według narodowości i przeniesione do innej zakładki. Możecie do niej dotrzeć w dwojaki sposób: przez sklep w grze lub z drzewa badań. Aby uzyskać dostęp do kolekcjonerskich pojazdów wybranego narodu, będziecie musieli zbadać przynajmniej jeden z jego czołgów na poziomie VI.

Autor: New Music 2020

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

49 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Czy token do wybrania dowolnego pojazdu tieru VI będzie zwracany czy pojazd taki wybrany będzie liczony jako wybadany i będzie możliwość kupienia pojazdów z tej samej nacji VI tieru w drzewku kolekcjonerskim?

 2. 123_igi pisze:

  Jeśli wg to zrobi odejdę od tej gry. Jak to zrobią to bitwach losowych będzie monotonia i to jest chore ze wg tego nie widzi

 3. Toja pisze:

  Bin4r dlaczego wprowadzacie w błąd? Pojazdy nie będą usunięte tylko przeniesione i po odblokowaniu VI tieru danej narodowości dostępne za srebro, więc nie piszcie bzdur bo zbyt wiele półgłówków to czyta i wierzy!!!

  • Bin4r pisze:

   Kwestia interpretacji, ale już edytowałem.

   • Anonim pisze:

    Nie wiem czy kwestia interpretacji czy tez nie… ja zrozumiałem, że czołgi II-V tier będą usunięte z drzewka, aby poprawić jego przejrzystość i zostaną przeniesione do sklepu za kredyty jako czołgi kolekcjonerskie (chyba z możliwością przenoszenia załogi jak na czołgi specjalne).
    Natomiast sposób pozyskania usuniętych czołgów VI-X tier nie jest jeszcze znany, oprócz tego, że gracze posiadający takie maszyny w garażu będą nadal je mieli… z jedną (optymalną?) konfiguracją.
    Polecam na spokojnie obejrzeć filmik na stronie WoTa.

 4. lukiV12 pisze:

  takie pytanie co sie dokładnie stanie z T62a? zostanie całkowicie usunięty czy zostanie przeniesiony na czołg specjalny?

 5. Jopek pisze:

  Brawo to tak teraz wota niszczycie czyli teraz mają takie same czołgi w bitwie mają grac super

 6. Gamer pisze:

  Myślałem że te porządki będą tylko na niskich tierach. Ale widać że chcą ruszyć francuskie medy bez magazynków T62A i być może 113 jaki tu jest zamysł?

 7. JanuszCebula_w_niku_PL pisze:

  Ludzie spokojnie, trzeba zwolnić trochę miejsca w drzewkach na pojazdy premium

 8. Anonim pisze:

  Usuncie Ebry i znerfcie arty :>>>>

 9. InternetowiMedrcy pisze:

  Konto gry które macie na kompie należy do WarGaming !!!!! WG ma prawo robić z gra której jest właścicielem to co im się podoba ! a wasze opinie nic nie znaczą ! to nie jest wasza gra którą ktoś psuje ! NIE PODOBA SIĘ O UNINSTALL I nara !

  • Anonim pisze:

   Oni są po prostu głupi, oni sobie problem wymyślili bo nic nie przeczytali ani nie obejrzeli filmu

  • voxus pisze:

   Dla chamstwa będę grał dalej ale ani złamanego grosza ode mnie nie zobaczą. Albo.. sprzedam konto… nie mądre jest je po prostu odinstalować. Tam jest za dużo mojego poświęconego czasu.

 10. Glint pisze:

  Powinni usuwac bezsensowne mapy a nie czolgi, co dadza w miejsce tych pojazdow? Nowe premki ?

 11. Anonim pisze:

  Ktoś policzył ile kosztują te wszystkie pojazdy? No i kiedy będą wprowadzane te zmiany? Chciałbym odkupić wszystko w celach kolekcjonerskich a dopiero za kilka dni będę mógł włączyć WoTa.

 12. ****** sie pisze:

  Tzn oczekujecie ze oferty będą dokładnie takie jakie sobie wyobrazicie ? jesteście idiotami ? kazdy ma w ***** co wam sie podba a co nie !

 13. Anonim pisze:

  Ja pierd*** ludzie, dociera że czołgi zostają przeniesione do innej kategorii i będą dalej dostępne? A te co masz zostają w garażu? Masakra to tylko pokazuje poziom graczy

  • stlkr pisze:

   czyli co, ci ktorzy tych maszyn nie wyekspili a chcieliby pograc beda musieli je kupic za real cash?

   • Anonim pisze:

    Za srebro… Jedyny warunek to musisz mieć wyexpiony VI tier kraju, czyli chcesz mieć czołgi kolekcjonerskie z ZSRR to musisz zrobić tier VI ZSRR itd. Jest wyraźnie napisane i powiedzianie w filmie. Cytuje ze strony:

    Czołgi z poziomów I–V zostaną dodane do osobnej zakładki „Pojazdy kolekcjonerskie” w sklepie w grze. Te czołgi nie zostaną usunięte z gry, ale jedynie pogrupowane według narodowości i przeniesione do innej zakładki. Możecie do niej dotrzeć w dwojaki sposób: przez sklep w grze lub z drzewa badań. Aby uzyskać dostęp do kolekcjonerskich pojazdów wybranego narodu, będziecie musieli zbadać przynajmniej jeden z jego czołgów na poziomie VI.

    Aby badać kolekcjonerskie pojazdy potrzebujecie kredytów; PD nie są wymagane. Dostępne będą podstawowe wersje wszystkich czołgów, więc po ich zakupie możecie zacząć ulepszać ich moduły, tak to ma miejsce ze standardowymi pojazdami. Pojazdy kolekcjonerskie nie będą się różnić od ich poprzednich wersji; jedyną różnicą będzie fakt, że będą sprzedawane w sklepie.

    Pojazdy z poziomów VI–X nie opuszczą gry – nadal będziecie w stanie je zdobyć. Więcej informacji podamy później. Jeśli posiadacie jakikolwiek z tych pojazdów w swoim garażu, pozostaną one w tym samym miejscu. Co więcej, przejdą one do kategorii promocyjnej, więc będziecie mogli uzyskać czołg w najbardziej zaawansowanej konfiguracji, nawet jeśli nie zbadaliście ani jednego modułu.

    Więc powiedziałbym że będzie nawet łatwiej je zdobyć niż teraz, bo nie trzeba będzie expa

 14. Abu pisze:

  Skoro tak to niech te gamonie z WG oddadzą srebro i expa w postaci wolnego doświadczenia za każdy wyexpiony pojazd, który zostanie usunięty.

 15. robertunio pisze:

  Czyli wycofuja okolo 90 pojazdów.

 16. Anonim pisze:

  nie bedzie t150 ??? na zdjeciu jest w dzrzewku 😀 ? ktos cos wie ?

 17. antonio pisze:

  usuna 4x 10T zarty akurat jak jestem w drodze do ich zrobienia ciekawe co z expem zrobia jesli nie zdaze

 18. Zagnansk1986 pisze:

  T 67 mam 5000 bitew. Jak mi go zabiorą będzie wojna!!!💪💪

 19. Anonim pisze:

  Moim zdaniem to, jak i ten cały rebalans szlag trafi. Ruski serwer przemówi, a ich słowo staje się ciałem ku mojej uciesze w tym przypadku. Chciałbym wtedy zobaczyć minę hallacka, który od miesięcy mówi o tym rebalansie jakby już był grze.

 20. Theniko pisze:

  To jest żart usunąć tyle czołgów to jest zabranie frajdy z gry.

 21. sdadasdasd pisze:

  Hetzera usuwają?! niedoczekanie

 22. Anonim pisze:

  Pudla usuną?!???

 23. Anonim pisze:

  A-20 zostaje

 24. Powhatan pisze:

  Usuwaja realne i znane pojazdy typy KW85 i Lee, a wstawiaja dwulufowe łaziki księżycowe

 25. Anonim pisze:

  Istny żart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.