Piaskownica: Testy nowego balansu ruszają 10 lutego

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek

Mam pytanie mianowicie czy jak kupiłem amx 30 to dostanę go wymaksowanego i amx 30 b czy muszę przejść do amx 30 b.I jak mam 113 to dostanę wz 111 5A za free? 🙂

Enduro

muszą być kupione, by otrzymać status specjalne

Godzilaaa

Po prostu wot doszedł do krytycznego momentu liczby nowych użytkowników. Teraz profity będą płynęły wlasnie dla nowych to graczy a starzy weterani będą kopani po *****. Polityka tej gry i ogromna liczba ustawionych bitew to rzecz śmieszna, ale tonący brzytwy się chwyta…

WWG

Tam pracują ludzie którzy nigdy nie grali w tą grę nie licząc tych odpowiedzialnych za kontakt z graczami więc nie ma się co dziwić tym debilnym zmianom. Mi to wygląda na przygotowania pod tiery 11 – 15. Usuwają nisko poziomowy gruz aby zrobić miejsce.

Anonimowo

Znaczy KV-2 będzie mógł penetrować bo jest ruski, a godzilla nie? Dobrze rozumiem? xDDDD

IRSanchez

Tak jest dokładnie na testowym – sprawdziłem już wszystkie ważniejsze pojazdy. Żeby było śmiesznie to SU-152 z tym samym działem co KV-2 ma już 0 peny.

Co ciekawe kołowiec premium EBR 75 FL10 (i reszta pojazdów z HESH/HE z wysoką peną) też dostał nerfa do swoich OP burzaków i już nie będzie paziowania po 2×260 dmg Kappa.

kacperski_8

Hetzer po zmianie pocisków nadal jest dobry

WujekCiętaRiposta

Znowu NERF Ekonomi zarabiania ehh, żenada nie balans.

Balrogos

A coz czolgami premium 5 Tieru?, PZ V/iV kiedys byl na 6 tierze potem znerfili i rzucili na 5 Tiery i co teraz z maja zarabiaczka?, anp M6A2E1 bufneli bardzo mocno i zostawili na 8 tierze, PZ V/IV znerfili a denfdera znerfic nie chca.

IRSanchez

Pz V/IV dostał takiego buffa jak inne medy, teraz ma mieć 850 HP (dla porównania T-34 750 HP)

Anonimowo

TAAAK, HE na Super Conqu uratowane 😀

IRSanchez

Guano a nie uratowane – mają teraz 0 penetracji jaki inne HESH (w tym Centurion 7/1, kołowce, lodówka i godzilla). Ja płakał nie będę, ael imho jest nieporozumieniem że wszystkie HE i HESH (poza artą lol) zostały zrównane walcem ale KV2 zostało po staremu :/

IRSanchez

Nic nie uratowane, mają 0 peny tak jak wszystkie inne HESH i HE poza KV2 (W tym kołowce, SU152, Centurion 7/1 i kupa lightów które miały HEki z dużą peną).

XD

Gold powinien dziurawić wieże jak takiego centka AX, bo żaden z niego gold. Kolejne amo do walenia po garnkach…

Anonimowo

mądrze napisane, ale w chwili obecnej skuteczność golda jest tak znikoma, że podziękuję. Nawet baton ci wyjedzie na wieżę i jesteś bezsilny. Jedynie z pomocą RNG wejdzie, nie mówiąc o ciężkich. Chba tylko 50b i relikty jak e100 normalnie wieżą wpuszczają. Reszta ma piskelowe weakspoty. Jak zadaję mniej dmg, to przynajmniej chcę coś przebić, bo jak mam się dingać to już wole HE, ale nie … zaraz, je też zniszczą…

rip

Czyli RIP godzilla

Anonimowo

Kurde ten czarny rynek i fajnie zrobione święta miały nas chyba przygotować na ten zimny prysznic. Co za masakra praktycznie wszystkie planowane zmiany uważam za złe. Na pewno pociski (szczególnie OB) i drzewka zabiorą część frajdy z tej gry. Mam nadzieje że opór graczy będzie na tyle duży że zrezygnują z wprowadzenia tego pomysłu.

Anonim2

Tak już gracze zaczynają się opierać 🙂 Poczytaj, następnie zrozum co przeczytałeś a dopiero później się opieraj.

strychal

fajnie robia … ale i tak zamierzam wziac udzial w tescie

adjdmd

Podnieśli mi ciśnienie tym drzewkiem

Anonimowo

+1

Anonimowo

Śmiechu warte