Koniec akcji „Zmień hasło”

Krótka notka wprost z Działu Obsługi Klienta:

1 stycznia 2020 akcja „Zmień hasło” została zakończona.

Najbardziej aktualne informacje na temat ochrony konta znajdziecie w dziale Bezpieczeństwo konta.

Wsparcie Wargaming.net

Dla przypomnienia na czym owa akcja polegała:

Bezpieczeństwo Waszych kont jest dla nas najważniejszą sprawą. Ostatnio stały się publicznie dostępne informacje o milionach haseł do kont emailowych stworzonych na międzynawowych i regionalnych portalach udostępniających usługę poczty elektronicznej. W tej sytuacji rekomendujemy zastosowanie środka zapobiegawczego i zmianę wszystkich haseł powiązanych z kontem Wargaming. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie akcji „Zmień hasło”, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Waszych kont Wargaming.net. Podczas trwania akcji każdy z Was, kto zmieni hasło, otrzyma 300 szt. złota na swoje konto.

Aby wziąć udział w naszej akcji, zmieńcie obecne hasło na bezpieczniejsze. Nowe hasło powinno:

  • zawierać małe i duże litery oraz cyfry,
  • składać się z co najmniej 8 znaków.

W celu zmiany hasła zalogujcie się do portalu, przejdźcie do Gabinetu prywatnego i wybierzcie opcję Zmiana hasła. 300 sztuk złota zostanie przydzielone jednorazowo po zmianie hasła.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam Sz

To już długo było ja w czasie trwania tej akcji zdążyłem zmienić hasło ze 4 razy, ale tylko raz dostałem 300 golda chyba ze 3 albo 4 lata temu

Novizna

To spoko bo nie słyszałem o tym żeby dawali za to 300 golda.

anonim

Nie było o tym wcześniej info na 100%!

Dodos141

Też pierwsze słyszę

xyz

było było