Czarny Rynek

Krótka notka wprost z Działu Obsługi Klienta:

Niektórzy z Was mogli zauważyć podejrzaną aktywność w naszej grze i zaskakujące oferty, które zaczęły się w związku z tym pojawiać.

Możecie śledzić dostępność tych dóbr w zakładce ‘Sklep’. Zachęcamy do częstego sprawdzania tej zakładki, aby dowiedzieć się więcej o ostanich dostawach, które „wypadły z naszych ciężarówek”.

Jeżeli już posiadacie to co znajduje się w ofercie, nie będziecie w stanie dokonać ponownego zakupu, ale możecie wrócić później, aby sprawdzić nowe dostępne towary.

Każda nowa oferta posiada określony limit i dlatego prosimy zwracać uwagę zarówno na ilość pozostałych przedmiotów jak i czas wygaśnięcia oferty jeżeli chcecie dokonać zakupu, zwłaszcza jeżeli oferta jest już na wykończeniu.

Nie posiadamy informacji na temat przyszłych ofert i ich dostępności i dlatego nie będziemy w stanie udzielić informacji na ten temat. Jeżeli jednak chcecie się podzielić własnymi teoriami i odkryciami odnośnie przyszłych dóbr w tej ofercie, zachęcamy do pisania w tym wątku na forum:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/734649-czarny-rynek-powraca/

Mamy nadzieję, że uda Wam się zdobyć to co sobie upatrzyliście!

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy, zaktualizujemy tą wiadomość.

Wsparcie Wargaming.net

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maro

Ciekow jestem czy oddadzą mi złoto na konto jeżeli kupiłem AMX 1375 GF VII tir, a miałem premium AMX 1375 VII tier bez dopisku GF?

Jasnowidz

Najlepsza oferta będzie w sobotę o 17 i niedzielę o 5 rano. Powiem tyle źródłem informacji nie jest SQBunny 😂jak ktoś nie wierzy niech daruje sobie komentowanie a po całym czarnym rynku będzie wiedział że nie żartuje. Tylko nie wiem czy oferta będzie za złoto czy srebro.

skubanka

Najlepsza to pojecie wzgledne

FlamixKL

“ale możecie wrócić później, aby sprawdzić nowe dostępne towary” – dzięki za pozwolenie na wejście do sklepu później, bez tego to bym tylko raz tam wszedł xd 😉

“Nie posiadamy informacji na temat przyszłych ofert” – serio? nie wierze im…

bielman51__

Ale ty smieszny