Wierzchołek drzewa: aktualizacja

Aktualizacja 04/02: Mimo że zawsze dokładamy sił, by podawać Wam dokładne informacje, czasem musimy liczyć się ze zmianą planów. Tym samym, mamy nienajlepsze wiadomości dla fanów szwedzkich klopsików, które jednak ucieszą wielbicieli pizzy. Druga połowa lutego zostanie poświęcona włoskim czołgom średnim, prowadzącym do Progetto M40 mod. 65, a nie zapowiadanej linii szwedzkich czołgów ciężkich. Data i czas wydarzenia pozostają niezmienione, tylko czołgi są inne. Jednak nie obawiajcie się, Kranvagn nie został zapomniany, tylko przełożony na później.

5 — 20 Lutego i 20 Lutego — 5 Marca: To nie żart! Wierzchołek drzewa powraca w zdwojonej sile. Wejdźcie na ścieżkę amerykańskich niszczycieli czołgów i dotrzyjcie aż do T110E3. Jednak pośpieszcie się! Zamiast jednego wydarzenia specjalnego przez cały miesiąc, teraz możecie sięgać po zwycięstwo co dwa tygodnie. Tym razem przez luty przeprowadzą Was szwedzkie ciężkie czołgi, aż do Kranvagn X poziomu włoskie czołgi średnie, aż do Progetto M40 mod. 65 X poziomu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. samotny wilk pisze:

  To fajnie bo mam E3 a do Progetto jakoś mi nie spieszno … nie lubię grać czołgami co nie mają pancerza 🙂

 2. Dodos141 pisze:

  W sumie spoko właśnie dziś kupiłem sobie Standarda więc na nim tylko będę dniówki ściągać a do X zacznie się jak wejdzie w życie wydarzenie 🙂

 3. (...) pisze:

  i co z tego? premka to premka. raczej wiadome jest, że prędzej czy później pojawi się w sklepie.

 4. Olo pisze:

  Wreszcie zorientowali się że nie mają premki do wypożyczenia przy Kranie? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.