Mała aktualizacja 30 stycznia

Krótka informacja: z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 30.01.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

  • Powstaną dwa nowe foldery do modyfikacji: /mods/1.7.1.1/ i ./res_mods/1.7.1.1/.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ktosik

WItam,
Mam pytanie odnosnie tej nowej linii z dwu-lufowcami.
Czy salwe mozna oddac tylko w jeden sposob tzn.przytrzymac te 2 sekundy przycisk salwy i wtedy jest strzal , czy mozna jakos salwe przygotowac i strzelic w innym momencie?

Mam nadzieje ze wiecie o co Mi chodzi 🙂

jaszczomp_pszemek

Niestety nie da się tak zrobić, że salwa zostanie wystrzelona dopiero w momencie puszczenia przycisku myszy. Jak wskaźnik przygotowania do salwy dojdzie do zera, działa od razu wypalą.

ktosik

Dzieki, tak wlasnie myslalem ale chcialem sie upewnic.

anonim

przygotowanie salwy mozna przypisac do innego klawisz przez co nie wystrzeli poki nie chcemy

ktosik

nie da sie przygotowac salwy i jezdzic z “przygotowana “salwa zalozmy 5 minut po czym od razu wystrzelic, mozna tylko przygotowac i po przygotowaniu nastepuje od razu strzal.
chyba ze czegos nie rozumiem?

Fuse

Teoretycznie zanim wyjedziesz mozesz juz trzymać salwę ale to dość trudne.

czołgista

kolejny dzień i na 15 bitew 4 wygrane reszta to masakrowanie mojego teamu …. niech lepiej z tym cos zrobi WG bo obecnie WG oznacza Wielkie Gówno

A co mi tam

Progetto i 50B już mam

Teraz czekam na resztę

QuickFingered

słuchaj się QB… hahaha kolo nie wyraził zgody na udział w wydarzeniu bo WG za mało mu zaproponowało kasy

Swój chłop

Oczywiście, moment jak mówi, że zrobi to za darmo pominąłeś.

PupkaWG

Chłopie – Zobacz film jeszcze raz i poszukaj tłumaczenia słowa revenue, którego używa w filmie, dlatego się nie dogadał, a teraz mówi, że może zrobić to za darmo, bo pewnie rozumie jak złą decyzję podjął i chce przykryć wpadkę.

Anonimowo

Jak zwykle eventy dla no life u

JD

Czy muszę ukończyć cały event aby dostać dowódcę , czy wystarczy tylko dołączenie do teamu danego streamera? Pytam bo niestety kilka dni mi wypada w czasie eventu.

Jaqbku

Musisz wbić 10 poziom czyli cały event

vice

Musisz wbić X poziom, ale nie musisz grać codziennie.

Maniek

Dowódca jest na 30 poziomie. Podobno masa grania aby go zdobyć

Bobik

Czytajcie ze zrozumieniem. Dowódca jest za wbicie 10 poziomu. Maksymalnie można dojść do 30 poziomu zdobywając za każdy poziom tzw nagrody za zasługi twórcy (50 obligacji + nagroda z listy + nagroda z listy). Ilość punktów za bitwy 7vs7 nie jest znana i dochodzą mnożniki przy włączonych rezerwach dowódcy więc tej masy grania to bym nie demonizował. Oczywiście Maniek doczytał i wie lepiej.

Maniek

Bobik polecam obejrzeć film na kanale WoT Polska. Ostateczną nagrodą będzie dowódca 30 poziom. 1-10 to same pierdoły nic nie warte.

Trakterror

QB to tłumaczył na YT. Z tego co pamiętam to tak. Ponad to nie wystarczy grać tylko random żeby uzbierać te punkty ale również tryb 7vs 7. Estymował że dobry gracz 1-2h codziennie, przecietny 3-4h

Anonimowo

Aby estymować należy mieć jakieś dane. Na chwilę obecną wiadomo tylko, że w randomie będzie do zdobycia 17pkt / dzień. Żaden CC z tego wydarzenia nie wie ile będzie punktów za bitwy 7vs7, ale QB to wyrocznia i on wie wszystko. Równie dobrze mógł powiedzieć 7h i sobie odpuście..