Mała aktualizacja 30 stycznia

Krótka informacja: z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 30.01.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Powstaną dwa nowe foldery do modyfikacji: /mods/1.7.1.1/ i ./res_mods/1.7.1.1/.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. ktosik pisze:

  WItam,
  Mam pytanie odnosnie tej nowej linii z dwu-lufowcami.
  Czy salwe mozna oddac tylko w jeden sposob tzn.przytrzymac te 2 sekundy przycisk salwy i wtedy jest strzal , czy mozna jakos salwe przygotowac i strzelic w innym momencie?

  Mam nadzieje ze wiecie o co Mi chodzi 🙂

 2. czołgista pisze:

  kolejny dzień i na 15 bitew 4 wygrane reszta to masakrowanie mojego teamu …. niech lepiej z tym cos zrobi WG bo obecnie WG oznacza Wielkie Gówno

 3. A co mi tam pisze:

  Progetto i 50B już mam

  Teraz czekam na resztę

 4. QuickFingered pisze:

  słuchaj się QB… hahaha kolo nie wyraził zgody na udział w wydarzeniu bo WG za mało mu zaproponowało kasy

  • Swój chłop pisze:

   Oczywiście, moment jak mówi, że zrobi to za darmo pominąłeś.

   • PupkaWG pisze:

    Chłopie – Zobacz film jeszcze raz i poszukaj tłumaczenia słowa revenue, którego używa w filmie, dlatego się nie dogadał, a teraz mówi, że może zrobić to za darmo, bo pewnie rozumie jak złą decyzję podjął i chce przykryć wpadkę.

 5. Anonim pisze:

  Jak zwykle eventy dla no life u

 6. JD pisze:

  Czy muszę ukończyć cały event aby dostać dowódcę , czy wystarczy tylko dołączenie do teamu danego streamera? Pytam bo niestety kilka dni mi wypada w czasie eventu.

  • Jaqbku pisze:

   Musisz wbić 10 poziom czyli cały event

  • vice pisze:

   Musisz wbić X poziom, ale nie musisz grać codziennie.

   • Maniek pisze:

    Dowódca jest na 30 poziomie. Podobno masa grania aby go zdobyć

    • Bobik pisze:

     Czytajcie ze zrozumieniem. Dowódca jest za wbicie 10 poziomu. Maksymalnie można dojść do 30 poziomu zdobywając za każdy poziom tzw nagrody za zasługi twórcy (50 obligacji + nagroda z listy + nagroda z listy). Ilość punktów za bitwy 7vs7 nie jest znana i dochodzą mnożniki przy włączonych rezerwach dowódcy więc tej masy grania to bym nie demonizował. Oczywiście Maniek doczytał i wie lepiej.

     • Maniek pisze:

      Bobik polecam obejrzeć film na kanale WoT Polska. Ostateczną nagrodą będzie dowódca 30 poziom. 1-10 to same pierdoły nic nie warte.

  • Trakterror pisze:

   QB to tłumaczył na YT. Z tego co pamiętam to tak. Ponad to nie wystarczy grać tylko random żeby uzbierać te punkty ale również tryb 7vs 7. Estymował że dobry gracz 1-2h codziennie, przecietny 3-4h

   • Anonim pisze:

    Aby estymować należy mieć jakieś dane. Na chwilę obecną wiadomo tylko, że w randomie będzie do zdobycia 17pkt / dzień. Żaden CC z tego wydarzenia nie wie ile będzie punktów za bitwy 7vs7, ale QB to wyrocznia i on wie wszystko. Równie dobrze mógł powiedzieć 7h i sobie odpuście..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.