Wersja 1.7.1: Nowe style 3D i 2D

Drobne uzupełnienie do wcześniej opublikowanych stylów 3D i 2D. Zaktualizowano ich ceny i opisy.

Z pozostałymi stylami możecie zapoznać się pod tym linkiem.

AMX 50 B “Javan Rhino”

Nadal nie wiem, czy wysłali nas tam, byśmy wdarli się głęboko w terytorium nieprzyjaciela, czy po prostu zostawili nas na pastwę losu. Przestałem już liczyć dni, jakie spędzamy na brnięciu przez gęstą dżunglę, w zasadzie bez paliwa, pocisków i części zamiennych. Jedyna rzecz, jaka nam została to przebłysk nadziei na wyjście cało z tego zielonego piekła. Te kilka czasopism o faunie Indochin są tak zaczytane, że zostały z nich praktycznie tylko strzępy. Aby jakoś zabić czas, uczymy się ich na pamięć: normalnie i wspak. Jak na ironię, artykuł o nosorożcu jawajskim przypomina nam nasz czołg – samotny, zagubiony i zapomniany.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Löwe “Lew Anhaltu”

Dawno, dawno temu, w malutkim królestwie żył mężny i szlachetny rycerz zwany Lwem Anhaltu. Pewnego dnia spotkał Matyldę, piękną niewiastę z dalekiego kraju. Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Wybrał się do jej ojca, lorda Caernarvona, by prosić o rękę pięknej Matyldy. Lord nie miał nic przeciwko małżeństwu z niemieckim rycerzem, ale zaproponował, by Lew samodzielnie wywalczył uczucie jego córki. Przez cały rok Lew obsypywał swą ukochaną srebrem zdobytym w zażartych bojach. Wszyscy oczekiwali rychłego ślubu, ale pewnego dnia Matylda i Valentine, miejscowy ogrodnik, uciekli do odległej krainy. Czegóż innego można się było po niej spodziewać? Są siebie warci, bo są na tym samym poziomie…
 
Lew bardzo się rozgniewał z powodu zdrady Matyldy, ale niedługo rozpoczął poszukiwania godnej siebie dziewczyny w państwie frankijskim. Czas wyrównania rachunków z Brytanią miał jeszcze nadejść. Ale to już zupełnie inna historia.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Progetto M35 mod. 46 “Safari Corazzato”

Vincenzo, chyba wiem, dlaczego te czołgi nie trafiły do wielkiej piątki Afryki. Może i są to najbardziej odporne na pociski i wartościowe trofea, ale ich pogłowia kiepsko by wyglądały nad kominkiem.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
T-44-100 (R) “Pewna komunikacja”

Innym ważnym celem, obok zabezpieczenia amunicji i zapasów jedzenia, jest zapewnienie pewnej komunikacji na polu bitwy. Kluczem do zwycięstwa jest koordynacja pomiędzy wszystkimi jednostkami, co znacząco zmniejsza straty w ludziach i sprzęcie, a także przyspiesza wypełnienie misji. Łącznościowcom polowym trudno pozazdrościć na froncie – stanowią oni wyjątkowo łakome cele dla snajperów nieprzyjaciela. Dlatego też decyzja o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa przy wykonywaniu tych ważnych działań zaowocowała powstaniem wyspecjalizowanego czołgu. Ten dobrze opancerzony pojazd był w stanie położyć przewody komunikacyjne w obszarach, do których nie byłby w stanie dotrzeć żaden człowiek. Z biegiem lat systemy komunikacji poprawiały się a przewody przestano wykorzystywać w takim stopniu, ale T-44-100 pozostał nadal stabilnym, łatwym i pewnym środkiem przenoszenia informacji do dowolnie wyznaczonego miejsca.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
IS-3 “Montu”

Spójrz, Aziz! To znowu ten pojazd. Najwyższe dowództwo wątpiło w to, że będziemy w stanie opanować ten radziecki czołg w tak krótkim czasie. To my zbudowaliśmy piramidy tysiące lat temu, kiedy pozostała część ludzkości dopiero uczyła się rozniecać ogień! Nawet moja żona mogłaby poprowadzić ten czołg, jeśli dać jej trochę czasu. To prosty i pewny pojazd! Spójrz, Aziz! Przetrwał wiele bitew i przebył wiele pustyń, a jest dalej tak potężny jak bóg wojny i fascynujący jak nasz Sfinks. Mamy szczęście, że go zdobyliśmy – zapamiętaj moje słowa, dobrze nam posłuży.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
IS-3 “Szczupak” aka “Pike”

„Szkoda, że nie mieliśmy okazji wypróbować tego pojazdu podczas wojny, ale powstał o rok za późno. Oddałbym wszystko, by móc zobaczyć miny dowódców Pz.Kpfw. III i Pz.Kpfw. IV, gdyby zaatakowała ich dywizja tych czołgów. Nawet nie musielibyśmy strzelać. Po prostu wbilibyśmy ich w ziemię i potoczyli się dalej na zachód, wyzwalając naszą ojczyznę w rytmie stukotu gąsienic. Tak czy inaczej, nasze T-34 zrobiły doskonały kawał roboty. A teraz ‘szczupaki’ będą bronić naszych granic i odpierać zagrożenia zewnętrzne. Można powiedzieć że to pojazd idealny. Ale wolałbym, żeby zostały w naszych garażach pod plandekami. Mieliśmy za dużo okazji, by wypróbować nasze pojazdy w boju. Już wystarczy”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Object 261 “Delikatne sprawy”

Katarzyno Matwiejewno, widzę Cię co noc w moich snach… Służba w artylerii to nie do końca to, co sobie wyobrażałem. Oficer werbunkowy opisał to wszystko w innym świetle, podkreślał, że artyleria odgrywa kluczową rolę w każdej operacji, że każdy celowniczy ma bardzo ważną misję do spełnienia… Cóż, muszę przyznać, że rzeczywistość jest bardzo odmienna. Jesteśmy całkowicie zależni od naszych sojuszników. Strzelając do kogoś z odległości 30 mil musisz ciągle mieć na uwadze przeciwnika, który robi dokładnie to samo i bezustannie cię namierza. Szalony zwiad nieprzyjaciela ciągle się kręci w pobliżu, starając się nas wykryć i zniszczyć i nie sposób przewidzieć, co się stanie, gdy w końcu im się to uda. Ale to jeszcze nie jest największy problem. Trzy dni temu dostaliśmy rozkaz ataku na miasto. Droga Katarzyno Matwiejewno… Nie masz pojęcia, jak bardzo nasz pojazd nie jest przystosowany do walki w mieście. Tylko wspomnienie Ciebie i tekst przysięgi, który noszę w kieszonce na piersi sprawiają, że moje serce dalej chce bić. Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach. Jeśli coś pójdzie nie tak, ratuj się. Pamiętaj… Moje serce pozostanie wierne.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Kranvagn “Hjälpkran”

… mamy do czynienia ze znacznymi brakami pojazdów. Pozostało tylko kilka ciągników gąsienicowych, a pojazdy kołowe nie są w stanie przejechać przez te bagna. Staramy się robić, co w naszej mocy. Mam nadzieję, że to bezkresne błoto wkrótce zamarznie a my otrzymamy nowe pojazdy. Ale w tej chwili jedyne co nam pozostaje to własna kreatywność. Ten nowy czołg niezbyt pomógł w bitwie, ale jest przydatny do kładzenia torów. Próbowaliśmy zdjąć mu wieżę, ale okazało się, że by przerobić czołg na dźwig, potrzebujemy użyć dźwigu. Ale znaleźliśmy rozwiązanie: czołg holuje ogromne sterty pni drzew, nie grzęźnie w podmokłym terenie i z łatwością przejeżdża przez pniaki. Niedługo będziemy mieli tutaj drogę. Szeroką, wielopasmową autostradę. A nasz stalowy pomocnik nieźle się do tego przysłużył.
 
Do jutra wieczorem będziemy w drodze do Kattegatu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-
Dzień Waitangi

Uniwersalny styl upamiętniający Dzień Waitangi – święto narodowe Nowej Zelandii. 6 lutego 1840 r. przedstawiciele Korony Brytyjskiej i wodzowie Maori podpisali Traktat Waitangi, uznawany za dokument założeniowy Nowej Zelandii.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-
Ocean Lawy

Całoroczny styl oddający trudne warunki naturalne licznych wulkanów Oceanii.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Kamuflaż “Kōhaku”

Uniwersalny kamuflaż upamiętniający doroczną japońską imprezę muzyczną, odbywającą się od 1951 r. do dzisiaj.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Da się kupić camo mimo nieposiadania czołgu?

Anonimowo

Raczej nie, podejrzewam że będą do kupienia w zakładce wygląd, jako zestaw stylizacyjny. A poza tym po co kupować skórkę na czołg, którego się nie ma.

Anonimowo

Mam zbadany nie kupiony, a kamuflarz znika po wprowadzeniu 1.8

Anonimowo

Kiedy wejdzie IS-3 pike ?!

Facet

No i gdzie niby te style ?? bo żaden nie jest dostępny ???

glus1321

Wchodzisz w czoł np. Amx 50b i tam w zakładke style. I tam masz taki najdroższy. To jest ten styl

facet

Dzieki ale wszedlem w style Lowe i niestety nie mam …

Wyjaśniacz Osiedlowych Pomidorów

Ten na krana najlepszy, polecam XD za 6k golda XDDD

yuio

to kup mi te 6k golda najpierw … jak ktoś ma z paczek po kilka naście tyś to może sobie kupić , jak ktoś i nie kupował to lipa … nie każdy wydaje kase na giereczkę 😛

Glusek

Kurde… Przez przypadek kupiłem styl do beczki. Zapomniałem że nowy update i nie miałem moda na kłudki. A wargaming nic na to poradzić nie chce.

ZYZIU

niech ktoś odbierze tym wieśniakom z białorusi prawo tworzenia skótek. prosze

Polish_badger

Musiało by mnie ostro pogrzać by za styl dać 6000 czy 2500golda przesada, wolę trzymać Golda na jakiś tank co się pojawi w jakimś kalendarzu czy czarnym rynku

yuio

nic dodać nic ująć 🙂

Anonimowo

szkoda że nie ma skórki ze świnką peppą

Czesiek

Są tylko na progetto i amx a gdzie reszta ?

Brak_Nazwy

Nie moge znalesc stylu Ocean Lawy :c

Anonim

Nie moge znaleść stylu Ocean Lawy gdzie to jest?

czesiek

a to może jutro w łatce ?