Wczesne pobranie aktualizacji 1.7.1 już dostępne!

Wczesne pobieranie aktualizacji 1.7.1 właśnie wystartowało.


Jeśli to czytacie, to prawdopodobnie wypatrujecie tego co nadejdzie w World of Tanks. To wspaniale, ponieważ wkrótce wprowadzimy parę ulepszeń do Waszej ulubionej gry poprzez Aktualizację 1.7.1.

Jeżeli chcecie znaleźć się pośród pierwszych graczy, którzy ją przetestują, nie wahacie się przed pobraniem tej aktualizacji w opcji wczesnego pobrania, w postaci 797,5 MB (wersja HD) lub 640,6 MB (wersja SD).

Jeżeli nie wiecie czym właściwie jest wcześniejsze pobranie (ang. preload), sprawdźcie stronę dedykowaną temu zagadnieniu, która dostarczy wszystkich niezbędnych informacji o tym procesie!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  moze przetłumaczysz jak rozumiesz?

 2. ckod pisze:

  co z tym pobieraniem wczesniejszym ??

 3. Tankowiec pisze:

  Zauważyliście że gracze z ukrytymi nikami mają ostatnio przesrane … Jest nagonka na takich… Sam za wszelką cenę atakuje tylko takich. … Zapraszam do zabawy… Lejemy ukrytych!!!

  • Anonim pisze:

   I tu drodzy państwo mamy przykład skąd się biorą wyniki 15:2. Zamiast podejść do gry z głową i ją dobrze wygrać. To strzelia tylko do tych co mają ukryte nicki. Takie pomidory powinny mieć perma

  • dadasdasdasd pisze:

   Ukrytymi nickami? Nick masz zawsze podany, moze być on zmieniony przez ten anonimajzer czy jakoś tak. Poza tym kto by się zastanawiał czy jest on zmieniony czy nie, szkoda czasu. Tb chyba chodzi o to że przy używaniu xvm nie widać statystyk tylko są myślniki szare. Ale takiego delikwenta idzie rozpoznać po odznakach biegłości albo po odznaczeniu przy nicku

  • zdeterminowany pisze:

   toakurat mało ważny problem a właście nie problem jeden sprytny zatwierdzony przez WG mod i widzisz wszystko bez wzgledu na anonima problemem jest to ze ok 45% graczy kożyszta z niezatwierdzonych przez WG modów i myślę że na tych by się przydała nagonka przedewszystkim WG a nie tylko kasa kasa kasa

 4. czlowiek rozumny pisze:

  ???

 5. Zygfryd pisze:

  To nie gold daje fioletom przewagę a racje. Sam gold nadal musi trafić żeby zrobić dmg. Z racjami pociski lecą z laserową precyzją. Zagrałem kilkanaście gier 430u na racjach i wchodziły mi takie snapy że myślałem że gram brytolem.

 6. Bushcraft Spark pisze:

  Dziwne, pobiera Wam się ta aktualizacja? Bo mi nie, a mam włączone wcześniejsze pobieranie.

 7. marcin pisze:

  do wszystkich którym przeszkadza strzelanie z Golda, zmiany w grze i to ze WG się zminia i kiedyś to był wot ale teraz to już nie to samo ! USUŃCIE GRE I nara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.