Oferta specjalna: Zdobądź swój łup

Prosto z portalu WoT 😉


Mamy dla Was jeszcze więcej podarków! Jedyne, o co prosimy w zamian to abyście rozegrali 5 bitew pomiędzy 26 grudnia, 06:00 CET, a 30 grudnia, 06:00 CET (UTC+1). Ze wspaniałą premią 5x PD za pierwsze zwycięstwo dnia na pewno Wam się uda. Tylko spójrzcie na te wszystkie świąteczne łupy.

Misja Zdobądź swój łup

Nagrody

 • 1 dzień konta premium World of Tanks
 • 1 miejsce w garażu
 • 10 rezerw osobistych: +50% PD przez 1 godzinę
 • 10 rezerw osobistych: +200% PD załogi przez 1 godzinę
 • 10 rezerw osobistych: +200% wolnych PD przez 1 godzinę
 • 5 czekolad
 • 5 dużych zestawów naprawczych
 • 5 dużych apteczek
 • 5 automatycznych systemów gaśniczych

Cel

 • Rozegrać 5 bitew

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych, o Twierdzę i na mapie globalnej
 • Raz na konto

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wr=rng

Nie ważne jest wr teraz tylko mki i odznaki na lufie , można zrobić 3,5k dmg drużyna się wyspie i przegraną rozumiem wyciąg ale bez przesady jak mam 1 miejsce i 3,5k dmg a drugi na liście 700 a połowa po zero, to choćbyś się zesrał to gry nie wygrasz sorry 🙂

Anonimowo

Teraz tak łatwo sie griunduje linie ze jestem w szoku XD schematy, bonusy do free expa, konto premium z dodatkami itd itp a potem jak ktos sie rozbuja to bedzie płacz ze kredytów brakuje i… i trzeba kupic tanka ;>

Gamer

Rezerwy na wolnego expa i załogę bardzo się przydadzą. Mimo że nie jestem zwolennikiem schematów to dzięki nim i wolnemu doświadczeniu (muszę jeszcze 32 tys free exp zdobyć) to odkryje i będę miał do kupienia Skodę T50 bez grania żadnych bitew czeska linia.

Noob

oho trolle w Wg jak widać działają 🙂
wmawiajcie dalej że to tylko brak umiejętności decyduje o wyniku bitwy !!!!

Anonimowo

Cisnę bekę za każdym razem gdy ktoś mówi, że dobry winrate=dobry gracz. To na podstawie własnych doświadczeń, z wielu bitew gdzie przegrywałem walcząc jak lew i przelewając pot, kończąc na wspaniałym, topowym dmg, ale drużyna, mimo tego, że cała pojechała na jedną flankę i tak przejebała bitwę. Zwycięstwa? Najczęściej wtedy gdy wrogowie okazują się skończonymi kretynami i dają się wystrzelać jak kaczki a drużyna moja ciśnie nkemiłosiernie. Wtedy to właśnie nierzadko nie jestem w stanie zrobić ognia skutecznego.

1

Jaki nick?

Anonimowo

To zacznijcie grać 😉 ja jakoś mam winratio na poziomie 70% i nie widzę jakoś problemów przegranych do 0 czy 2-3min bitew. Ale jak się stoi z tyłu i campi bo “żeby mieć fioletowe staty wystarczy campić i strzelać w to co team wyświeci” to ja się nie dziwię że macie 2-3min bitwy 0-3:15 i 50siąt porażek z rzędu 😉

Anonimowo

+1
Też nie mam problemu z takimi bitwami, wystarczy grać pod wygraną a nie pod staty

Anonimowo

jak mozna grac w dwuminutowej bitwie 0:15 😀 co koleś 70 wr 😀

Anonimowo

normalnie , o przegranych piszą boty , bo niebieski , fiolet wie czemu przegrał a ty to zwalasz na innych jak bot.

Oto

Ja widzę, nie da się grać papierowymi wolnymi TDkami jak Borsig. Robię tę linie bo chce Grilla 15 i mam winratio 40%, albo się po mnie przejadą albo moi po nich i nie daje rady na stukać dmg. Super się gra naprawdę, można grac tylko dobrymi szybkimi czołgami, albo rano jak grają w miarę wyrównane składy. Masz 70% winratio bo może czołgi którymi grasz akurat wpasowują się w 5 minutową mete.

Anonim

Jako Anonim też mogę sobie napisać, że mam 99% winrate i udawać geniusza losowym stwierdzeniem, że kampienie nie jest przepisem na bitwę 0:15, tyle, że takie bitwy trwają dłuzej, po 2-3 minuty trwają bitwy w których ludzie wyjeżdżają na tkzw. yolo pod lufy lub wszyscy jadą na jedną flankę, a po drugiej są tylko papiery, na które wjeżdżają ze 3 mocne czołgi przeciwnika, więc nawet jak pojedziesz tam z wsparciem, to często giniesz, scenariuszy jest wiele.

Anonim

Na M-44 mam 30% WR, na S-51 mam 69% WR, pewnie tą drugą nie kampię geniuszu.

Anonimowo

problem polega na tym ze są tacy co chcą grać, jadą i coś starają się zrobić ale ciągle maja losowania na drużyny z camperami, którzy zamiast grać drużynowo to gówno robią nawet na wezwanie pomocy udają że nie widzą , tchórzą a potem *******,,,,,,ą na pv, natomiast ten co stara się cokolwiek zrobić sam bitwy nie wygra a w zamian staje się mięsem armatnim.
Momentami można odnieść wrażenie że wg ma z góry założone ,,,, kto jest mięskiem a kto ma czerpać radochę z gry.
Gram razem z mężem i ciekawe jest że u mnie jest bardzo różnie natomiast od ostatnich kilku tygodni mąż ma takie losowania że ani nic zrobić nie może ani wygranych nie ma. Nawet osobiście weszłam na konto małżonka i kilka razy zagrałam i absolutnie nic mi sie nie udało ugrać i przegrana za przegraną,,,, przelogowałam sie na moje konto pierwsza bitwa i 3500 dmg, 4 fragi i wygrana,,, ciekawe o co w tym chodzi,,,, a grałam i na jednym i na drugim koncie takim samym niszczycielelem nie campiłam tylko jechałam do przodu. Co ciekawe po 6 bitwach na swoim koncie miałam jedną porażkę. Czyż to nie jest zastanawiające??

Kuban999

Kolejny dzień premium gratis WOT rozpieszcza NoPayMasterRace. Nigdy nie było tak dobrze jak teraz.

Johny

No i fajna misja 😁

Krasnoarmiejec

Bitwy już trwają po 2,3 minuty i kończą sie wynikami 5-15, teraz bez ograniczenia w postaci “bądź w pierwszej dziesiątce” będzie jeszcze weselej. Brawo wg, jak ja was kocham.

Anonimowo

2-3min? Co xD

Zagnansk1986

Po 2-3 min często jest już np.3:10. Co jest równoznaczne z porażką.

ja

następny skończcie już