Pakiet bytowy „Lima” z Twitch Prime, cz. 3

Tym razem zawartość nowego pakietu bytowego Lima z Twitch Prime. Standardowo oprócz tego dostępne będą pojazdy na wypożyczenie: szwedzki Strv 81 oraz niemiecki Schmalturm.

Wygląda na to, że w tym pakiecie nie będzie emblematów ani naklejek.

  • Elitarna rekrutka Angela Di Natale. Jeśli szukasz dowódcy, który wniesie do bitwy tę odrobinę świąt, Angela Di Natale jest właśnie takim ekspertem, który zaordynuje idealną dawkę sztucznych ogni i wybuchów.

  • Pamiątkowy medal „Płatek śniegu”. Unikalny medal w pakiecie z Twitch Prime.

 

Zestaw stylizacyjny “Wyborne świętowanie”

Styl wielosezonowy przyznawany podczas wydarzenia specjalnego.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
twitch prime december

kiedy to się zaczyna?

Fiki

Kupowalem TP ale daja takie dziadostwo ze sie nie oplaca… zrezygnowalem. Za ten hajs lepiej kupic golda.

Andrettoni

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że TP daje dostęp również do prime video, czyli telewizji Amazonu, która w ofercie ma między innymi autorskie seriale The Expanse, Carnival Row, Defiance czy The Man in the High Castle oraz tysiące kultowych filmów i seriali, z których wiele jest tłumaczonych na nasz język, choć repozytorium jest głownie w języku angielskim. Jeżeli chodzi tylko o bonusy do jednej gry to abonament można uznać za nieopłacalny – chociaż dla początkujących w WOT graczy jest to pakiet idealny – dobra premka 7 tier, co miesiąc dodatkowy unikatowy załogant, oraz wypożyczenie co miesiąc na 2 tyg 2 czołgów premium i zniżka na nie w sklepie. Po roku masz 12 załogantów, którymi obsadzisz 2-3 czołgi + załogantki z misji i masz fajne załogi na 4 czołgi po roku gry. Do tego sporo bonusów z różnych misji. Do tego bonusy do wielu innych gier. Jednak dla mnie jest to dostęp do repozytorium filmów – szczególnie 2 serii “Strażaka Sama” – od wielu dni słyszę codziennie “strasak sam, strasak sam”. Ogólnie mamy 176 pozycji dla dzieci, wśród nich wiele seriali, więc wystarczy na długo.

Bobik

Błędne założenia z tymi załogami. Z tp otrzymujemy dowódców, którym nie można zmienić ról więc te 2-3-4 wypasione załogi dalej trzeba sobie szkolić. Fakt faktem, że mam 4 załogantki i 3 elitarnych dowódców, których nie mam gdzie ich wrzucić..

Andrettoni

Przepraszam za pomyłkę. Gram od bety. Czasem kupuję też czołgi z załogami. Misję świąteczną skończyłem w 4 dni. Czasem kupuję też czołgi z załogami. Wiele innych kończę podobnie szybko i mam 7 nie rozdanych załogantów. Nie wiem na czym ich posadzić. Mimo wszystko na starcie to wydaje się być dobra opcja. Kolekcjoner może skorzystać ze zniżek na kolejne czołgi premium. Zasadniczo 2 tygodnie wystarczą też wyperkowanie załogi. Pytanie kto co chce osiągnąć. Ja chcę zrobić wreszcie inżyniera i dzięki ofercie świątecznej znacznie się do tego zbliżę. Jednak nie potrzebuję tymi wszystkimi czołgami grać. Mam 54 czołgi premium i mimo, że nie posiadam czołgów OP kupowanych zaraz po premierze, to jest to i tak zbyt wiele. Iloma czołgami można grać? 10? Częściej może ze 4. Natomiast dobre załogi 3-4 perki mam w zasadzie na każdej linii każdej nacji. W wypadku Polski na 8 tierze mam 37 bitew, a na 10 tierze 17. Nawet nie nauczyłem się tymi czołgami grać, a załogi mają po 5 perków. Nie jestem więc w pełni miarodajny, bo oceny dokonuję na zasadzie “tak mi się wydaje”. Mam sporo, a WG jeszcze mnie dopieszcza ułatwiając grindowanie dzięki dodatkowym misjom x5 czy systemowi schematów. Wcześniej musiałem grać każdym głupim czołgiem tylko by go zaliczyć. Kupić Pograć Sprzedać. Obecnie mogę zacząć myśleć o jakimś klanie poważnym i rozrywce zamiast grindu, bo po zakończeniu maratonu świątecznego w zasadzie będę mógł grać dowolnym czołgiem z gry. Brakuje mi jeszcze sporo, bo 97 czołgów, ale sporo mam opracowane za schematy. Zostanie kupić kilka lepszych na stałe, a resztę na kilka dni, by “dogrindować moduły”. porównanie tego z dawnymi czasami, gdy na jednym czołgu robiło się wszystkie załogi od 75%… Niebo a ziemia…

Anonimowo

wszystko się zgadza , oprócz tego – uwaga dla przyszłych użytkowników TP – załoganci z Twich to dowódcy , którym nie można zmienić kwalifikacji

FREDu

Mają też bardzo dobry serial The Boys ja ostatnio oglądam sobie Dwóch i pół, Mentalistę wszystkie sezony dodali ostatnio.

Anonimowo

Jest jeszcze, wiele bonusów do innych gier. A egoiści myślą, że TP został stworzony tylko WoT.

Andrettoni

Szczególnie w wypadku rodziny o różnych gustach i wieku. TP to nie jest coś co zostało stworzone dla jednej gry, tylko coś co przy okazji dostarcza również pewien bonus do WoTa. TP można używać nigdy nie oglądając WoTa na oczy. Przy odrobinie sprytu można dogadać się z kimś kto używa TP. ale nie gra w WoTa i odbierać za niego nagrody nie płacąc nic, można też po prostu narzekać.

Balrogos

Poprawka dostajesz dowódców i tylko nich także mam masę dowódców bez reszty załogi i nie wiem co z nimi zrobic

Spokojny/Gracz Wota

Dali by z 5 dużych paczek do otwarcia a nie jakies syfy