Operacje Świąteczne 2020: Duże pudełka świąteczne

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Podczas Operacji świątecznych 2020 wszyscy są ciekawi: jakie prezenty można znaleźć w dużych pudełkach? Które czołgi premium są w środku? Co możemy zdobyć oprócz czołgów? O wszystkich możliwych opcjach dowiecie się z tego filmu. Miłego oglądania!


Okres świąteczny sprzyja dawaniu prezentów. Więc począwszy od 13 grudnia 2019, 6:00 UTC do 14 stycznia 2020, 06:00 UTC duże pudełka, najbardziej pożądane z prezentów wśród wszystkich dowódców, będą do zgarnięcia.

Spraw sobie radość!

Wyjątkowe nagrody? Najrzadsze z pojazdów? Ekstra przedmioty i wyszukane dekoracje do Waszych kolekcji? Mamy to wszystko!

Nie ma sposobu byś tutaj stracił – wartość w złocie wszystkich przedmiotów wewnątrz zawsze będzie wyższa bądź równa cenie pudełka!

Wybierzcie pudełko nawiązujące do jednego z czterech świątecznych stylów:

Każde duże pudełko gwarantuje trzy prezenty:

 • 250 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 • Dekorację 5 poziomu odpowiedniej kolekcji
 • Kolejną dekorację losowego poziomu z odpowiedniej kolekcji
Jeszcze więcej prezentów w każdym pudełku!

Dodatkowo każde z pudełek posiada zmienną szansę na wylosowanie jednego z poniższych przedmiotów:

 • Jednego, trzech lub siedmiu dni konta premium WoT
 •  100 000  lub 500 000 
 • Jeszcze więcej złota (250 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png500 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png, lub 1 000 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png)
 • Jednego z czterech prezentowanych poniżej potężnych czołgów premium VIII poziomu
 • Jeden z pięciu kolekcjonerskich klejnotów: specjalnych rzadkich pojazdów

Przyjrzyjmy się teraz tym najbardziej pożądanym prezentom – ekskluzywnym czołgom premium.

Pudełko może zawierać jeden odjazdowy pojazd premium VIII poziomu z tej listy:

 1. VIII Object 703 Variant II , pierwszy dwudziałowy czołg premium VIII poziomu w World of Tanks jest już dostępny! Bez względu na to czy jesteście nowicjuszem, czy zaprawionym w boju dowódcą Object 703 Variant II będzie dla Was łakomym kąskiem.
 2. VIII E 75 TS , również dostępny w grze po raz pierwszy, to siejący grozę niemiecki czołg ciężki z niesamowitą prędkością maksymalną i doskonałą zwrotnością, wykorzystujący swój wytrzymały pancerz kadłuba do odbijania wrogich pocisków.
 3. VIII Progetto M35 mod. 46 , legenda nie wymagająca słów wprowadzenia, jeden z popularniejszych i najbardziej pożądanych pojazdów w grze a to za sprawą dużej mobilności i dostępnego tylko w czołgach włoskich automatu przeładowującego.
 4. VIII SU-130PM , urodzony łowca i mistrz maskowania, pochwalić się może jedną z najwyższych wartości uszkodzeń alfa na swoim poziomie, a jego świetne maskowanie w praktyce oznacza tyle, że możesz zadawać potężne uszkodzenia niczego nie podejrzewającym przeciwnikom.

W końcu, możesz też otrzymać jeden z tych rzadkich kolekcjonerskich pojazdów:

 • II AM 39 Gendron-Somua , francuski pojazd kołowy II poziomu. Możemy się założyć, że nieźle się zaskoczyliście widząc kołowego zwiadowcę na tym poziomie! To jego pierwszy raz na polu bitwy, a dla Was szansa na ujarzmienie tego skromnych gabarytów wojownika i doskonalenie Waszych umiejętności za kółkiem!
 • III Sexton I , brytyjskie działo samobieżne premium III poziomu. Zaprojektowane w Kanadzie na stelażu sławetnego kanadyjskiego czołgu RAM II, stanowi jedną z dwóch artylerii premium w World of Tanks!
 • V Pz.Kpfw. III Ausf. K , wszechstronny niemiecki czołg średni V poziomu z budzącym grozę szybkostrzelnym działem, jest modyfikacją wspaniałego czołgu niemieckiego z wieżą zapożyczoną od starszego Pz IV i z 75mm działem.
 • VI Bretagne Panther , francuski czołg średni VI poziomu, legendarny Panther, przechwycony przez armię francuską i zachowany po dziś dzień w muzeum, by zostać odtworzonym w grze z powalająca dokładnością.
 • VI Sherman VC Firefly , brytyjski czołg średni VI poziomu, jest czołgiem legendarnego brytyjskiego Joe Ekinsa, odtworzonym w najdrobniejszym szczególe. Sherman VC Firefly w towarzystwie innych pojazdów zniszczył czołg Michaela Wittmanna, niemieckiego „pancernego asa”, podczas II wojny światowej.
Zaraz, zaraz to jeszcze nie wszystko!

Niespodzianka, Dowódcy! Przy szczęśliwym będziecie mogli znaleźć kolejny przedmiot w pudełku: unikalny styl 3D* możliwy do zastosowania na jednym z następujących pojazdów X poziomu:

 1. X T110E4
 2. X E 100
 3. X Object 140
 4. X AMX 13 105
 5. X Jagdpanzer E 100
 6. X Object 430U
Style te dostępne będą wyłączne w tegorocznych dużych pudełkach. Jeżeli nie posiadacie obecnie odpowiedniego pojazdu, zachowajcie styl 3D by zastosować go, kiedy już czołg wpadnie w Wasze ręce.
Rekompensata

Jeśli trafi Ci się pojazd, który masz już w garażu, otrzymasz rekompensatę w postaci pełnej jego wartości w złocie:

 1. Object 703 Variant II—11 500 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 2. Е 75 TS—10 500 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 3. Progetto M35 mod. 46—11 000 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 4. SU-130PM— 10 900 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 5. AM 39 Gendron-Somua—500 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 6. Sexton I—1 250 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 7. Pz.Kpfw. III Ausf. K—2 200 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 8. Panther Bretagne—3 650 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 9. Sherman VC Firefly—3 200 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png

Jeśli nie otworzycie dużych pudełek a wydarzenie dobiegnie końca, pudełka otworzą się automatycznie, wypełniając Wasze skarbce cennymi przedmiotami. Nie ma powodu do paniki: nawet jeśli o nich zapomnicie, w dalszym ciągu będą przetrzymywane na Waszych kontach i zaskoczą Was zestawem nielichych przedmiotów! Gdy wydarzenie dobiegnie końca, otrzymacie rekompensatę w złocie za każde duże pudełko, które zostało wysłane jako prezent, ale nie zostało zaakceptowane przez odbiorcę.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
79 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jzjsjjsjsj

W 83 skrzynce trafiłem e75

Jaceq

Kupiłem 3 skrzynki księżycowe oraz 3 magiczne i trafiłem E75 TS oraz lighta II tieru. W tym roku mega fart 🙂 GL!

Wesoly WG

Panowi i panie , wydajmy jak najwiencej pieniazkow daj my sie zjarac i nacpac WG , niech wymysla nastepny wspanialy pomysl jak np. ( arty – ktore ogluszaja gowno w ***** i celowniczy nie moze trafic ( tak ja na wojnie – celowniczy gownem dostal i oslepl ) , kolowce – gdzie maja niezniszczalne kolo ( to juz nie jest WoT , tylko World Of NFS ) kto szybszy ten lepszy – w drugiej wojnie swiatowej kolowce wygraly wojne bo zajechaly przeciwnika.
Nastepnym pomyslem beda ” pduszkowce – z dzialami w dupi , oczywiscie z niezniszczalnym mateialem poduszki.
Niech WG wiecej ćpa.

Maniek

Dobrze gada

Gertruda

Dac im bialego
a wymysla cos beznadziejnego.

Druid

Za prawdziwosc slow stawiam flaszke

Prawda

Nie gram juz w ta gre od kilku miesiecy, czytam te komentarze i smiac mi sie chce, choc w tym komentarzu to strzal w 10.
WG zmienilo polotyke, plac wiecej i graj, wymyslaja zas to nowe produkty, da sie zrozumiec biznes to biznes liczy sie kasa, ale powinno byc choc troche przyzwoitosci.
WoW jest lepszy, polecam.

Wow

Jaka cena za 11 dużych paczek

Jak pozbyć się pieniędzy?

Hej 😉
Mając 400 zł do wyrzucenia na paczki zastanawiam się czy kupić jedną dużą czy jednak brać te po 80 zł ale z każdej kolekcji i w ten sposób od razu uda się ubrać choinkę i uzyskać wszystkie profity.

Jak robicie?

Arthus

Biorąc po 80zł (po 1 zestawie 11x z każdego rodzaju+1x 11 dowolnego rodzaju) masz 55 paczek za 400 zł. Lepiej kupić 75 paczek za 400 i mieć te 20 pudełek więcej. potem skorupkami dobijasz

Jak pozbyć się pieniędzy?

Tylko czy uda się dobić skorupkami te pozostałe poziomy i w jakim czasie? Chodzi aby szybko mieć max bonus do zarabiania.
Kupując mniejsze zestawy z każdego rodzaju od razu wbija się maksymalny poziom.

Prawdę mówiąc to nie zależy mi na tych czołgach 8 poziomu bo Su i Progetto już mam a dubeltówka to zupełnie mnie nie interesuje. W zeszłym roku paczki opłacało się kupować dla samego złota a potem przeznaczyć je na konto premium w kolejnych miesiącach.

trol

wpłać na chore dzieci

Anonimowo

Mnie tam tylko Lansen C interesuje, więc kupuję paczki za 160zł. Gold z paczków pójdzie na lansena, a jak przypadkiem wpadnie premka 8 tieru z paczek to git malina. Taki plan!

Zychrust

Ufff, napięcie opadło. Ze strachu przed wylosowaniem dwururki (fuuuuujjjjj!!!) nie kupię ani jednej paczki, a zaoszczędzone pieniądze wydam na jakiegoś przyjemnego single malta 😁 Polecam!

Krystianek1106

Ten Object 703 Variant II to chyba dobry czołg jak bym go trafił w tych dużych paczkach to było by git

yu

jAK wydasz 500 zł to MOŻE trafisz 😀

Seto

W tym roku dam spokój widać ze cos mieszali z tymi paczkami 😀

Glusek

Bunny… Gdzie twoje shit-ftejny i 907

Gość

No właśnie taki makaron na uszy nawinol Bunny że szok tylko by se oglądalność podnieść

Anonimowo

a co, mówił że będą w paczkach na święta, serio 🙂 ? dobrze go podsumował Eater ostatnio, koleś niepoważny

Gość

Serio mówił ze będzie X tier 907 lub coś podobnego https://www.youtube.com/watch?v=cCcJHyMEqLU

pio
Anonimowo

nie wiem po co gościa oglądać, nic nie wnosi oprócz zamętu widać

Anonimowo

Biedne, zawiedzione gimbazy, które wierzyły, że WG wrzuci w paczki najcenniejsze czołgi…
Sami sobie jesteście winni, że w takie cuda wierzycie.
Wróćcie teraz do kapliczek swoich kochanych CC-ków i pomódlcie się do WG, a może w przyszłym roku da wam w paczkach jaki latający czołg:P

Ksw

Kolejny Anonim pomidor

Anonimowo

Buahahahahaha Ty to najlepiej wiesz kto tu pomidorem jest, o wielki mistrzunio smutów 😀

Anonimowo

a gdzie tu widzisz jakiś zawód, raczej koledzy wyjaśniają głupoty które gada ten koleś, no ale jak sie nie do konca rozumie co sie czyta to tak jest

Anonimowo

To że gadał głupoty to wiadome było od razu. Większość ludzi już wtedy sobie darowała słuchanie bzdetów i temat był zamknięty. Ale niektórzy w to uwierzyli i dlatego teraz żale muszą wylać, bo już widzieli w garażu najlepsze czołgi. Więc to Ty niestety masz problemy ze zrozumieniem. Jak ktoś w to nie wierzył, to go to szczykało i do tematu by na pewno nie wracał, bo i po co. A na marginesie: politycy ciągle głupoty gadają, ale jakoś im każdego słowa się nie wypomina, bo każdy wie że to bzdury.

Anonimowo

ciężki typ jesteś widać

Anonimowo

Niestety nie mogę napisać pod następną Twoją genialną wypowiedzią, więc napiszę tutaj:
Brakło argumentów?? To peszek…

Anonimowo

i to jest wypowiedz ciężkiego typa lub 10 latka bo bardziej chodziło o głupotę tego yutubera miedzy innymi mówi o tym ded87 https://www.youtube.com/watch?v=_KR4MwMmbLY

Anonimowo

Jestem dziecko starsze od Ciebie i to co najmniej dwukrotnie. A widzę, że masz okropny ból **** bo już nie przywołujesz żadnych argumentów, tylko zaczynasz obrażać, a do tego przywołujesz wypowiedź jakiegoś żałosnego Youtubera. Przeczytaj sobie pod spodem komentarz innego CC-ka, ma 100% racji. Robicie drame z niczego. A po Tobie widać, że płaczesz że nie ma tych wspaniałych czołgów, bo nie wiem po co inaczej ciągnąć to w nieskończoność. Ja się poddaje bo w rozmowie z głupim zawsze jest się na przegranej pozycji. Popisz sobie jeszcze jakieś farmazony żeby się pożalić:P

Anonimowo

Bul **** to ty masz i to straszny!

Anonimowo

Bul HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

Bolek

Ale dziwak z ciebie nikt tu nie piszę o bólu **** z tego powodu a ty się czepiasz czytaj z zrozumieniem i na temat.

Anonimowo

zmienił sobie z Anonim na Bolek i udaje kogoś innego… gratulacje. Nikt inny dziecko już nawet nie czyta tego tematu. Pożal się dedowi, to nakręci Ci filmik, żebyś mógł zalinkować:D

pustelnik

Orientuje się ktoś czy będzie opcja płacenia za paczki smsem? Mam kartę na której zalega trochę kasy po doładowaniach i ewentualnie mogę ją zmarnować na wg, a inaczej to się z celem mija.

Gamer

Tak na pewno będzie taka możliwość z sieci Orange i t mobile

betonowe szelki

Rok temu kupiłem 6 boxów i wylosowałem Skorpiona G.
W tym roku kupie 11, dla gelda, ale nie liczę na podobnego farta.

Naczelny

Widzę płatne pudełka działają, szkoda że te zwykłe niekoniecznie. Wczoraj wylosowałem stabilizator ponowy i dyrektywy na stabilizator. Patrze dziś w magazyn i stabilizatora nie ma… ..!.. wg

Anonimowo

mhm smerfy ukradły

NieWarto

Progetto w garażu, Su-130M w garażu. Wczesna wersja E-75 to lipa, Lowe lepszy, a jego też już mam. Jedynie ten dwulufowiec, ale kupować paczki tylko po to? W zeszłym roku mogłem trafić wiele czołgów których nie mam: Defendera, Lorrke, IS3-A czy Skorpiona G. W tym roku tylko jeden by mnie jako tako interesował, więc u mnie paczki są bez sensu. Za golda też nie ma super czołgów wartych tej kasy.

glus1321

Eeee…. Śmiem wątpić…. Że ten e 75 ts jest słabszy od lwa.

Wet.

Popieram Progetto , Su-130M, IS3-A w garażu a ten dwulufowiec to się okaże że to taki zam rozrzutnik kartofli jak IS3-A (podobne staty) to pieniądze wydane w błoto. Ja też odpuszczam paczki w tym roku. Jak dla mnie wprowadzenie maratonu przed świętami to głupota i strzał w stopę WG , pogram sobie Renegatem przez święta 😛

Anonimowo

No ale maraton przed swietami to nic nowego, rok temu byl na SU-130PM w tym czasie

Admirał_Sarin

Patrzysz na sprawę przez pryzmat własnego garażu. Ale dla kogoś, kto nie ma ani Suki, ani Progetto, te oferty są spoko. Progetto to przecież najlepsza premka, a suka jest lepsza od skorpiona. Powiedzmy sobie szczerze – powtórzenie albo przebicie oferty z ubiegłego roku (typ, def, Is3a) było w zasadzie niemożliwe. Nie ma innego zestawu rzadkich czołgów, którego tak pragnęliby gracze. Ja w tym roku kupię kilka paczek licząc na refundy, bo prawie wszystko mam. 🙂

Anonimowo

Ja się napaliłem na te paczki (75szt) i jak by wyszły 8 to bym wziął w chwili euforii, ale jak już ochłonąłem i przemyślałem to faktycznie szkoda kasy. Tych nowych oczywiście nie mam, a reszta to pierdolety. Także po przemyśleniu wole te 400 zł wydać na ram, dysk ssd, czy słuchawki albo inne duperelki.

karol

i tak kupisz

dasdas

defender byl na wiosne do kupienia za 160zl 😀

Anonimowo

ciekawe co dadzą do kalendarza po wydaniu paczek każdy będzie miał duże ilości golda jeśli dadzą defendera to petarda choć podejrzewam że dalej będą same paździerze

chcemy ten czołg

Jak dają kołowca w paczkach zamiast za free to h*j I’m w d*pe

kuban999

Czy będzie darmowe pudełko dla No Pay Master Race?

Anonimowo

czyli skromnie w tym roku

Anonim

No to Nic zasiadam z rada i opening wale tak o myślę nad 150 paczek ale sprawdzimy czy 75 wystarczy zapewne nie ;/

colraginis

Bardzo fajne. Cichutko liczyłem na e25, ale i tak jest dobrze. Pzdr

KorpoSzczur

Poza E 75 TS to nic mnie nie intersuje. Szanse, ze wylosuje Progetto albo SU 130 żeby dostać rekompensatę też niewielkie więc podziękuję.

Anonimowo

Na AM 39 liczę. Mam nadzieję, że w 11 skrzynkach będzie. Zwłaszcza, że pozostałe low tiery są już w garażu.

Cuksomas

Myślicie że jest duża szansa na wylosowane fulla w 75 skrzyniach?

Anonimowo

2 lata temu kupiłem 2 x 3 skrzynki i wylosowałem 2 x 8 tier, a rok temu z koło 50 skrzynek nie miałem żadnej.

Pigus

Nie, sprawdzałem 🙂

stud3nt

WG nie ujawnia szans na wylosowanie poszczególnych nagród.
Najczęściej dostaje się golda i kredyty. Na 100 skrzynek powinno przeciętnie wypaść 1-3 VIII tiery i 6-8 V-tek.
Ale nie traktuj tych wyliczeń wiążąco – równie dobrze mogą Ci wylecieć same goldy i kredyty, a żadnego czołgu premium. Na tym polega “losowość”…

de4rr

w tym roku bedzie ciezej wylosowac 8, a co dopiero dokladnie taki, ktory chcemy. za duzo premek nizszych lvl obniza znacznie szanse. komu nie szkoda kasy i chce podziekowac WG za ostatni rok to dokona zakupu, ja osobiscie odradzam

Pigus

Jak co roku wydam na pakiet 160 zł na 25 paczek i mam spokój do kolejnych świat.

Anonimowo

Szkoda, że nie ma TS-5 no ale to już byłoby za bogato

stud3nt

Za dużo osób wymaratoniło lub kupiło na obniżce ten czołg. Tym samym – zbyt wiele golda musieliby dać graczom jako rekompensaty za duble. Nieopłacalne dla WG.

P2W

Zamiast rodzinie orezenty oid choinie kupie sovie w wocie

Migo

Bardzo mnie podniecają te paczki. Jak co roku najlepszy stop jest na początku. Na pewno 500 pęknie lub więcej. Jeszcze tylko 2 dni

Star

Moment otwierania jest trochę ekscytujący ale 500 to już chyba uzaleznienie

janusz

AM 39 Gendron-Somua mieliśmy dawno temu otrzymać jako prezent milo ze nam dają możliwość wylosowania go za pieniazki bardzo mnie ten fakt cieszy i szansa wylosowania go pewno 1% tez mnie niezmiernie cieszy wprost nie moge sie doczekać Piatęk 13stego bedzie istny horror

NieAnonim

AM 39 Gendron-Somua mieliśmy dawno temu otrzymać jako prezent milo ze nam dają możliwość wylosowania go za pieniazki bardzo mnie ten fakt cieszy i szansa wylosowania go pewno 1% tez mnie niezmiernie cieszy wprost nie moge sie doczekać Piatęk 13stego bedzie istny horror

Anonimowo

Nikt nie mowil ze bedzie prezentem nie wymyslaj glupot

Anonimowo

Pytanie ile za podelko? W zeszłym roku coś około 8 złoty.

Gromson

W tym roku tak samo 🙂 więc nawet ok.

Anonimowo

a po ile był zestaw 25 i 75 paczek?

Anonimowo

z tego co pamiętam zestaw 25 pudełek kosztował około 160zł, a 75 400zł

jaś
Anonimowo

Ooo. Jas podal link do artykulu pod ktorym szczecin zebra o paczki:)

Anonimowo

hehe zapomniałem juz nick tego bota, jednak nic sie nie zmieniło 😀

jaś

podelko? buahahaha