Drugi sezon Bitew rankingowych dobiegł końca

Bieżący sezon ma się ku końcowi.


To już ostatnie chwile drugiego sezonu zaktualizowanych Bitew rankingowych. Walczyliście niczym lwy, a Wasze imiona zostały zapisane złotymi zgłoskami w Sali chwały. Sprawdźcie swoje wyniki i efektywność w naszej klasyfikacji.

SPRAWDŹ KLASYFIKACJĘ

Zostańcie z nami, by dowiedzieć się więcej o nagrodach (sprawdźcie nasze przypomnienie poniżej), które będą przydzielone w ciągu 14 dni, oraz by uzyskać najnowsze informacje o nowej iteracji Bitew rankingowych!

UWAGA: Zgłoszenia dotyczące pozycji w klasyfikacji oraz nagród będą przyjmowane tylko w ciągu 30 dni od zamknięcia sezonu.

Nagrody za ligi

Dotarcie do jakiejkolwiek nagrody ligi zapewni Wam specjalna nagrodę pozwalająca na wyróżnianie się na polu bitwy. Im wyższa liga, tym bardziej prestiżowa nagroda:

  • Wyjątkowa odznaka za każdą ligę
  • Unikalny styl dla pojazdów poziomu X, inny dla każdej ligi
Brązowa liga Srebrna liga Złota liga

Przewidziano specjalną nagrodę dla sprinterów – pierwszych 100 graczy, którzy ukończą wszystkie dywizje i osiągną dowolną ligę. Bez względu na to, którą ligę osiągną, zostaną nagrodzeni nagrodami złotej ligi. Sprinterzy oznaczeni są specjalną ikoną w klasyfikacji sezonowej.

Uwaga: gdy dostaniecie już nagrodę za ligę na koniec sezonu, będziecie musieli potwierdzić swój stopień w kolejnych sezonach.

  • Jeżeli utrzymacie się w tej samej lidze do końca przyszłego sezonu, zachowacie swoją odznakę i styl pojazdu.
  • Jeżeli natomiast dotrzecie do kolejnej ligi, Wasza poprzednia odznaka i styl zostaną wycofane i zastąpione przez te z nowej ligi.
  • Jeżeli nie załapiecie się do żadnej z lig, tracicie odznakę i styl.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tap

Jakoś nie odczułem braku Twojej obecności. Nie pasuje? Żegnamy. Po co wylewasz tu jeszcze swoje żale?

emil

Bo ma takie prawo, i na pewno taki kmiotek jak ty nikomu nie odbierze prawa do pisania. Bardzo dobrze napisał, RNG to największa patologia i czit ze wszystkich. Jak zrobisz kilka bitew za dobrych a nie opłaciłeś wyższego wr, to zaraz masz skrzydełka przycicnane, i do tego służy RNG.

tap

Posłuchaj psi synu, nie pasuje nie graj, Sprawa prosta. Płaczki jak ty już mi się dawno temu znudziły. Jaki jest koń każdy widzi. Mi jak coś nie pasuje to tego unikam. A ty brudny wieprzu i nędza tobie podobna zawsze będzie wylewać swe gorzkie żale.

Anonimowo

Komunistyczny zyeb, po to się żyje żeby mieć wymagania, chciałbym wiedzieć co ci nie pasuje i wyśmiać cię prosto w twój karny ryj, bo ni uja nie wieżę, że ktokolwiek na świecie ma temu komfort by unikać tego co mu nie pasuje

Anonimowo

nie pasuje mi auto korekta, która zamieniła wierzę na wieżę, wypier telefon przez okno, nie pasuje mi też ten kraj, w którym się wylęgło takie coś jak kryjące się pod nickiem tap gooowno

Anonimowo

i wszystko jasne “ten kraj” , pytania? brak

Gucio

Przestałem grać ponad 8 miesięcy temu, powiedziałem sobie że dopóki WG nie zrobi porządku z patologicznym 50% RNG nie zainstaluję gry ponownie, z tego co widzę to WG zmienia wszystko poza właśnie ową patologią która powoduje największą frustrację. Nawet nie ma słowa zająknięcia o tym żeby się do tego przymierzali.
GL WOT.

Anonimowo

Ja nie rozumiem, jak ludzie mogą grać ponad 1k bitew w tym trybie. Przecież to można zwariować. Ja mając 220 bitew miałem dość, choć pewnie po dodatkowych bitwach bonusowych dostałbym si3 do złotej ale ja już rzygałem tym. Nie ma w tym trybie nic przyjemnego prócz możliwości pogrania z najlepszymi.

XD

Bo się opier w innych trybach? Randomy gorsze, tylko, że tam pospulstwo sobie olewa wyniki. Ja gram na poważnie zawsze

zaciekawiony

a kiedy banowanie chetersow w tym trybie???

Zawiedziony

Jak mogę odebrać nagrodę za bitwy rankingowe? Klikam zakładkę “Bitwy Rankingowe” w WoT, tam otwiera mi się okno “obliczanie wyników” no i nic się nie dzieje. Ani camo, ani durnej ikonki nie mam :/

Anonimowo

+1

XD

Sami ci dadzą jak im się zachce, 1-2tyg

Anonimowo

Kurtka. Ponad 1k bitew i na szczęście jestem w Bronz lidze. Jestem z siebie dumny 🙂

red

ale wiesz, że bronzowa liga była za 50% – 100% wyników xd

bobby

witam, kiedy bedzie 3 sezon tego trybu?