Anty fani nacierają, czyli jak być miłym CCT-kiem…

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

24 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OpiateWarrior

Lex poświęca swój wolny czas na pisanie świetnych, fabularyzowanych opowieści w stylu słynnych dla nieco starszych graczy “Żółtych Tygrysów” (pozdro dla kumatych) i za samo to należy mu się CHOLERNIE WIELKI SZACUNEK. Większość tzw “fioletów” ma problem z napisaniem rozprawki w ogólniaku, a co dopiero z zebraniem materiału historycznego, ułożeniem wszystkiego w miarę do kupy i dodanie fabuły (łącznie z wykreowaniem mających jakiś charakter bohaterów – a to też jest bardzo ciężka praca nawet dla człowieka, który ma “flow” do pisania). I nawet nie obchodzą mnie jego (i innych) statystyki – takie wynalazki jak XVM stały się rakiem zarówno tanków jak i okrętów (na szczęście WoWs nie jest jeszcze nomen omen na dnie w przeciwieństwie do produkcji z Mińska). Walą mnie Wasze, czy moje kolorki. Mogę zostać fioletem katując nowych graczy np Campbeltownem, tylko jak to będzie o mnie świadczyć? Nienajlepiej, bo tylko zniechęcam niedoświadczonych i nie do końca zapoznanych z mechaniką gry nowicjuszy. Dlatego tak nie robię. A wspominam na nabijaniu “statów” na niskich tierach, ponieważ wiele “fioletów” właśnie tym sposobem zdobywa kolorek do którego może się brandzlować przy kolegach. Gracz dobry gra z drużyną i pod drużynowe zwycięstwo, nie pod siebie. Wielokrotnie sam mam możliwość wbicia kilkudziesięciu-kilkuset HP uszkodzeń więcej, jednak grając dla przykładu DDkiem wolę przejąć i kontrolować 2 capy, zrobić 1 fraga i z 30-60k DMT, niż płynąć na pałę w kierunki lotni i pancerników przeciwnika, bo łatwo je udupić z poza zasięgu widzenia.
Aż przypomniała mi się sytuacja jakoś z listopada – jakiś inny gracz wyskoczył do mnie z tekstami, że przeze mnie przegramy, bo zamiast robić fragi to biję niszczarki i krążki tak, by trzymały się z daleka od zdobytych przez naszą drużynę punktów – jego argumentacja brzmiała tak “zginąłeś jak lama, a ja mam dwa fragi i zobaczysz, że będziesz na samym dole tabeli w podsumowaniu bitwy – wyśmieję ciebie jak jeszcze popatrzę na wyniki”. Cóż – nie wyśmiał, ba nawet nie odezwał się ani słowem, bo chyba dupsko zabolało i duma urażona, kiedy w rankingu byłem drugi a ów jegomość z “fragami” przedostatni. To było cholernie przyjemne uczucie, samo spojrzenie na tabelę i oczekiwanie na “raporty” i bluzgi, które oczywiści po bitwie już się nie ukazały 😉
Także dziatwo, znajcie swoje miejsce. To, że ktoś nie robi uber wyniku w niemal każdej bitwie nie znaczy że jest lamusem czy przegrywem. Przegrywem jest “fiolet”, który poświęca czas w jakim mógłby zająć się czymś przyjemniejszym/bardziej konstruktywnym niż granie w ryt hasła “staty same się nie zrobią, a staty są symbolem prestiżu i dumy”…taaa już widzę, ten “prestiż i dumę”, kiedy skończycie szkołę, studia (jeśli na jakiekolwiek się dostaniecie) po kilkukrotnym “kiblowaniu” i olewaniu życia zawodowego i towarzyskiego na rzecz statów. Dobrze, że macie chociaż “filmy przyrodnicze”, które pozwalają oszukiwać bierność seksualną. Tylko że na dłuższą metę nie wychodzi to na zdrowie 😛
Pozdrawiam normalnych, grających drużynowo i czerpiących satysfakcję nawet z porażki, kiedy bitwa była po prostu emocjonująca i wyrównana. Bo takie są najlepsze. A nie wotowe bitwy “trzyminutówki”.

LukkeWOT

Dla mnie nie ma dużo fioletów i to jest ułamek społeczeństwa wotowskiego. Fiolet to nie jest gracz który pompuje sobie staty na czołgach które są do tego stworzone. Fiolet to nie jest gracz który ma wn8 koloru fioletowego. Fiolet to nie jest iluzoryczny status gdzie myślisz sobie że jesteś najlepszy a jest inna prawda itp. Fiolet jak dla mnie to jest gracz który myśli logicznie na polu bitwy, używa mądrze maszyny, zna jej słabe i złe strony, nie denerwuje się kiedy przegrywa ponieważ wie że zawsze osiągnie swój cel plus realizuje go powoli, wie kiedy walczyć a kiedy nie, daje z siebie 100% podczas bitwy. I przez to przypadkową skuteczności i ciężkiej pracy są 3 biegłości i kolor fioletowy :). Chce zdobyć na każdej maszynie 3 biegłości i kolor fioletowy, ciężka droga ale wiem że to zrobię :D.

mało wprawny gracz

Witam
Popieram tu kolegę “O_o” – pisanie i komentowanie ale po przez logowanie jak do gry i wtedy można wymieniać konstruktywne poglądy. Poczytałem i jedynie mogę potwierdzić – sporo osób gra dla statystyk. Każda rozgrywka praktycznie jest inna a jak ktoś ma utarte standardy – KAMPIENIE – to może lepiej niech odpocznie, pozdrawiam

rozbawiony anty coś tam

Już ? Dzidzia się wypłakała ? Skoro jesteś Ccc to skoncentruj się na tym co PODOBNO robisz dobrze. A co do tego kto zostaje cc teraz jest wszystko jasne. Po znajomościach JAK ZAWSZE.

Anonimowo

Idź być żałosny gdzie indziej bo tą pękającą dupę słychać na Neptunie. On ma się skoncentrować? To ja oczekuje tego samego wy fiolety i wam bliskie kolory w okolicy skoncentrujcie się na tym co też podobno robicie dobrze. Nie raz jeden z was kiedy jeszcze dało się zadawać obrażenia sojusznikom, biliście swoich bo zajął wam miejscówkę, albo wam lakier porysował przejeżdżając obok albo delikatnie się obracając to odpalaliście mu na przykład 750 PW, w ramach nauczki albo żeby go wygonić i potem o ironio bitwa jest przegrana bo jakiś pajac zabrał mu te 750 pw które przesądziły o bitwie. Zacznijcie poprawę od siebie proponuje. Lubiłem potem pisać do dowódców klanów czasami i od razu śmiech. Zadał obrażenia mi, wysłałem screena i cyk 2 godziny później już bez klanu xD

Anonimowo

ta a potem się obudziłeś

OpiateWarrior

Lex poświęca swój wolny czas na pisanie świetnych, fabularyzowanych opowieści w stylu słynnych dla nieco starszych graczy “Żółtych Tygrysów” (pozdro dla kumatych) i za samo to należy mu się CHOLERNIE WIELKI SZACUNEK. Większość tzw “fioletów” ma problem z napisaniem rozprawki w ogólniaku, a co dopiero z zebraniem materiału historycznego, ułożeniem wszystkiego w miarę do kupy i dodanie fabuły (łącznie z wykreowaniem mających jakiś charakter bohaterów – a to też jest bardzo ciężka praca nawet dla człowieka, który ma “flow” do pisania). I nawet nie obchodzą mnie jego (i innych) statystyki – takie wynalazki jak XVM stały się rakiem zarówno tanków jak i okrętów (na szczęście WoWs nie jest jeszcze nomen omen na dnie w przeciwieństwie do produkcji z Mińska). Walą mnie Wasze, czy moje kolorki. Mogę zostać fioletem katując nowych graczy np Campbeltownem, tylko jak to będzie o mnie świadczyć? Nienajlepiej, bo tylko zniechęcam niedoświadczonych i nie do końca zapoznanych z mechaniką gry nowicjuszy. Dlatego tak nie robię. A wspominam na nabijaniu “statów” na niskich tierach, ponieważ wiele “fioletów” właśnie tym sposobem zdobywa kolorek do którego może się brandzlować przy kolegach. Gracz dobry gra z drużyną i pod drużynowe zwycięstwo, nie pod siebie. Wielokrotnie sam mam możliwość wbicia kilkudziesięciu-kilkuset HP uszkodzeń więcej, jednak grając dla przykładu DDkiem wolę przejąć i kontrolować 2 capy, zrobić 1 fraga i z 30-60k DMT, niż płynąć na pałę w kierunki lotni i pancerników przeciwnika, bo łatwo je udupić z poza zasięgu widzenia.
Aż przypomniała mi się sytuacja jakoś z listopada – jakiś inny gracz wyskoczył do mnie z tekstami, że przeze mnie przegramy, bo zamiast robić fragi to biję niszczarki i krążki tak, by trzymały się z daleka od zdobytych przez naszą drużynę punktów – jego argumentacja brzmiała tak “zginąłeś jak lama, a ja mam dwa fragi i zobaczysz, że będziesz na samym dole tabeli w podsumowaniu bitwy – wyśmieję ciebie jak jeszcze popatrzę na wyniki”. Cóż – nie wyśmiał, ba nawet nie odezwał się ani słowem, bo chyba dupsko zabolało i duma urażona, kiedy w rankingu byłem drugi a ów jegomość z “fragami” przedostatni. To było cholernie przyjemne uczucie, samo spojrzenie na tabelę i oczekiwanie na “raporty” i bluzgi, które oczywiści po bitwie już się nie ukazały 😉
Także dziatwo, znajcie swoje miejsce. To, że ktoś nie robi uber wyniku w niemal każdej bitwie nie znaczy że jest lamusem czy przegrywem. Przegrywem jest “fiolet”, który poświęca czas w jakim mógłby zająć się czymś przyjemniejszym/bardziej konstruktywnym niż granie w ryt hasła “staty same się nie zrobią, a staty są symbolem prestiżu i dumy”…taaa już widzę, ten “prestiż i dumę”, kiedy skończycie szkołę, studia (jeśli na jakiekolwiek się dostaniecie) po kilkukrotnym “kiblowaniu” i olewaniu życia zawodowego i towarzyskiego na rzecz statów. Dobrze, że macie chociaż “filmy przyrodnicze”, które pozwalają oszukiwać bierność seksualną. Tylko że na dłuższą metę nie wychodzi to na zdrowie 😛
Pozdrawiam normalnych, grających drużynowo i czerpiących satysfakcję nawet z porażki, kiedy bitwa była po prostu emocjonująca i wyrównana. Bo takie są najlepsze. A nie wotowe bitwy “trzyminutówki”.

facet

No wlasnie… Wg mnie zrobiło.. Ekipę Rykoszetu rozumiem i wspieram fajni jesteście goście ALE Wg tez zrobiło Falacostam CC.. Pytam sie jak skad dlaczego??? Kto wybrał takiego dyletanta??? Powinno byc otwarte glosowanie wśród społeczności a nie biorą jakiegos amatora – nie wiem nie moge powiedzieć drzewka polskiego nie będzie. Ja z taką profeską wyleciał bym z roboty ..Falathi wstyd

Anonimowo

zady i walety aha

noga mnie boli

xd i fiolety zostały wyjaśnione brawo brawo
ostatni tez miałem tąka sytuacje ze fiolet mnie wyzywał po bitwie bo wypłynęło na mnie 3 typa i przegraliśmy przez to niby bitwę
jak ja naprawdę lubię takich ludzi fajna beka jest z nich jak swoje żale piszą
tak samo na wocie jest grając 60tp zabiłem na dobicie z he erli który miał 15hp i typ wyzywał mnie po bitwie i groził banem xd
bo jak to jest możliwe zęby takie gówno jak 60tp mogło zabić taki ope tanka erli nie wiedziałem ze za he można dostać skargę do wg

O_o

Jak to jest, ze taki łope gracz pozwolil, zeby na eboli mu do 15hp zycie spadlo? Pewnie tez spisek wg i czity wszelkie mozliwe…

noga mnie boli

żebyś wiedział ze osądzał mnie o czity xd aim-bota i tundre

Anonimowo

Ebola wcale nie jest taka mocna. Fakt użyłem amunicji premium, ale przebiłem erli 3x z OBJ 705. Trzeci był fragiem ^^. Nic nie pisał bo mam zablokowany od nieznajomych

Anonimowo

mnie zwyzywał po bitwie, bo śmiałem go zabić z golda xD

Gal_anonim

W jednym się zgadzam, gracze “przeciętni” powinni również testować okręty, ale Tobie jeszcze daaaaaaaaaaaaaleka droga nawet do bycia słabym graczem.

Papa Schlumpf

kacapy kupily ta gre od Bialorusinow czy jak?

janusz

Co go zatem odzwierciedla wg. Ciebie?

O_o

Dobre! Mniej toksycznych komentarzy byloby, gdybyscie rozwazyli i wprowadzili wymog logowania. A tak to jeden anon z drugim czuja sie bezkarni, bo mysla, ze sa anonimowi i piaza rozne brednie. Jak to mowi starochinskie powiedzenie: kozak w necie, pi*zda w swiecie.

TaktycznyBekon

Dobrze powiedziane! Dajcie temu Panu kawałek Ukrainy 😉

Papa Schlumpf

Nie klucta sie ludzie dajcie se spokoj I so pograjcie lepiej w cos albo chlapnijcie se browca. Wazne ze sa newsy o grze a czy fiolet to pisze czy inny gracz to mnie to lotto.

Anonimowo

xD

Anonimowo

pffff