Wersja 1.7: drugi test publiczny

Krótka informacja: jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutro lub pojutrze wystartuje drugi test publiczny aktualizacji 1.7.

Jest to ostatnia łatka w tym roku, a jej wydanie zaplanowane jest na początek grudnia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Zychrust pisze:

  Ostatnio nie gram wota tylko w stateczki więc słabo się obecnie orientuję w świecie tanków. Powiedzcie mi kochani, czy ta aktualizacja wprowadza, zapowiadany na ten rok, rebalans amunicji premium?

  • gram pisze:

   Jeszcze nie . oni dopiero to testują a wejdzie to pewnie w przyszłym roku

  • Anonim pisze:

   a jakie to ma znaczenie duet typu noob oraz filet zawsze użyje golda, noob dlatego bo nie umie z przebic ts5 w week pointa ti laduje heaty 340 peny a filet pierdilony na dyszcze jak nie umie przebic ts5 to laduje golda 400 peny na jagodzie i ch*j im w ****. To jest zalosne ze ktos gra dycha i nie wie jak a taki noob z golda i tak z 3 razy sie dingnie na 5 majac golda.

   prawda jest taka… te dwa gatunki głąbów zawsze uzywaly i beda uzywac golda nie wazne ile dmg ci zabiora mniej wiecej jest to jeden ch*j

   • gram sam pisze:

    Nie jestem nobem a np na 60TP mam tylko sam gold 😀 zazdrościsz ?? stać mnie to używam sobie ale tylko w sytuacjach gdzie go potrzebuje by przebić chcociaż ostatnio to **** nawet lt bokiem odbijają pociski …. żal już z tej GIERECZKI się robi…

 2. Bolek pisze:

  2l temu były 15 grudnia A rok temu 13 grudnia w czwartek w tym roku będzie to 12 grudnia w czwartek

 3. Anonim pisze:

  Na święta 😀

 4. Wot the best pisze:

  Ej błagam powiedz ktoś kiedy paczki będą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.